- Maďarsko Harkány - lázně pohled na celý areál

Harkány

Popis destinace

Zažijte léčivou sílu unikátních lázní Harkány - ty nejlepší termály pro vaše pohybové ústrojí

Hledáte místo, kde se můžete zbavit bolestí, stresu a starostí? Toužíte po oáze klidu, kde si dopřejete zasloužený odpočinek a regeneraci? Pak jsou lázně Harkány tou pravou volbou pro vás!

Tyto proslulé maďarské lázně se pyšní jedinečnou termální vodou, která jako zázrakem tiší bolest a navrací ztracené zdraví. Voda tryskající z hlubin země má teplotu 62°C a obsahuje vzácnou síru v plynné podobě. Díky tomu se účinné látky vstřebávají až 150x rychleji než v jiných lázních a intenzivně působí přímo ve tkáních vašeho těla.

Nechte se hýčkat v překrásném lázeňském areálu s rozlohou 13 hektarů. Čekají na vás 2 termální bazény, 3 bazény na koupání, plavecký bazén i dětský bazének. V hlavní budově si užijete relaxaci v bazénech s masážními tryskami, jacuzzi nebo v moderním wellness centru, které je vybaveno dvěma finskými saunami, jednou infra saunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Teplá léčivá voda s teplotou 34-36°C prohřeje celé vaše tělo a dodá mu novou energii.

Lázně Harkány jsou vyhlášené po celém světě díky úspěšné léčbě kožních onemocnění, včetně lupenky. Pokud trpíte bolestmi pohybového aparátu nebo gynekologickými obtížemi, jste na správném místě. Jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Zdejší procedury vám uleví od potíží a navrátí ztracené zdraví. Není divu, že jsou Harkány považovány za jeden z nejúčinnějších léčebných pramenů na světě! Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós (jako naše Pálava), nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Pojeďte s námi do "Ráje revmatiků" a dopřejte si tu nejlepší péči v malebném prostředí chráněném pohořím Villány. Místní klima připomíná středomoří a vy si budete připadat jako na dovolené snů. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Největší benefity pobytu v lázních Harkány:

● Unikátní léčivá termální voda s vysokým obsahem síry v plynné podobě
● Úleva od bolestí pohybového aparátu, kožních a gynekologických obtíží
● Nádherný lázeňský areál s bazény, saunami a špičkovým zázemím
● Téměř středomořské klima v malebné přírodě chráněné před větry
● Jeden z nejúčinnějších léčebných pramenů na světě pro vaše zdraví a vitalitu

Nechte starosti za hlavou, uvolněte se a načerpejte nové síly do života! Objednejte si pobyt v lázních Harkány ještě dnes a vykročte na cestu za novým já - bez bolesti, stresu a s dobrou náladou!Doporučené hotely

Harkány - Apartmány FAMÍLIA - Harkány

Harkány - Apartmány FAMÍLIA

Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 485
HARKÁNY - hotel AMETISZT - Harkány

Harkány - Hotel Ametiszt

Vlastní
Snídaně
Další termíny od 1 095
Harkány - hotel LÍDIA - Harkány

Harkány - Hotel Lídia

Vlastní
Snídaně
Další termíny od 870
Harkány - Apartmány FAMÍLIA - Harkány

Harkány - Apartmány FAMÍLIA

Vlastní
Bez stravování
Další termíny od 485
HARKÁNY - hotel AMETISZT - Harkány

Harkány - Hotel Ametiszt

Vlastní
Snídaně
Další termíny od 1 095
Harkány - hotel LÍDIA - Harkány

Harkány - Hotel Lídia

Vlastní
Snídaně
Další termíny od 870