Proč právě sem?

Filtr

Poloha

nachází se cca 500 m od termálního areálu (cca 10 minut)

Vybavení ubytovacího zařízení

zahrada, malé hřiště na míčové hry, venkovní posezení s grilem, stolní fotbal, parkoviště

Vybavení pokoje

2, 4 a 7lůžkový apartmán s možností 1-2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), 1-3 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, vybavená kuchyň (vařič, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, kávovar), TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, terasa/balkón. 7lůžkový APT (cena na vyžádání).

Stravování

vlastní (vybavená kuchyň)

Cena zahrnuje

2x, 3x nebo 7x ubytování (dle výběru pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

Cena nezahrnuje

dopravu, stravu, pobytovou taxu (430,- HUF/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)


Maďarské termální lázně ve městě Harkány byly objeveny v roce 1823. Nachází se v jižním Maďarsku u chorvatských hranic. Leží ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62 C. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (Cos), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. Areálu lázeňském o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné a wellness služby. Harkányi probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.
Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení