Harkány - Apartmány FAMÍLIA

od 485
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen10min
Dítě zdarma do: 3 let
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 10 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v těsné blízkosti Lázně Harkány
  • vybavené apartmány
  • v objektu zahrada a parkoviště
  • rodinná atmosféra
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinný penzion s typickou maďarskoui pohostinností v blízkosti lázní Harkány se sluneční terasou, zahradou s možností grilování a dvorkem vhodným na hry pro děti. Hostům jsou k dispozici prakticky zařízené apartmány různých velikostí a možností.

POLOHA

Apartmány Família Vendégház se nachází v nejnovější ulici v Harkány, Szent István utca, na klidném místě, ale přesto v centru, v blízkosti lázní, 8-10 minut chůze (400-500 metrů).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

terasa k opalování i večernímu posezení, zahrada, malé hřiště na míčové hry, venkovní posezení s grilem, stolní fotbal, bezpečné parkování na oploceném pozemku.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový apartmán 40 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), ložnice (manželská postel), obývací pokoj, vybavená kuchyň (vařič, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, kávovar), jídelna (jídelní stůl pro 2 osoby), TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, terasa.

2lůžkový apartmán 50 m2 s možností 1-2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň (vařič, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, kávovar), jídelna (jídelní stůl pro 4 osoby), TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.

4lůžkový apartmán 70 m2, s možností 1-2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma samostatnými postelemi), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň (vařič, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, kávovar), jídelna (jídelní stůl pro 6 osob), TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, terasa.

7lůžkový apartmán 100 m2, s možností 1-2 přistýlek, 2x vlastní soc. zařízení (vana a sprcha, WC), 3 ložnice (dvě s manželskou postelí a gaučem, třetí se třemi samostatnými postelemi), obývací pokoj, vybavená kuchyň (vařič, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, kávovar), jídelna (jídelní stůl pro 7 osob), trezor, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (plně vybavená kuchyň).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: Prevence a léčba onemocnění pohybového aparátu a kloubů, osteoporózy, chronických gynekologických zánětů a poruch lymfatického oběhu. Léčivá voda se také osvědčila jako účinná při zmírňování příznaků lupénky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V uzavřeném dvoře apartmánového domu se nachází prostorná zahrada a hostům je plně k dispozici (houpačka, ohniště, posezení).

V okolí: Villány (víno, park soch) 19 km, Siklós (zámek) 5 km, kostel Máriagyűd 5 km, Ormánság 5-40 km, Szigetvár (zámek) 40 km, Mohács 40 km, Orfű (jezero, Mecsek) 38 km, Abaliget ( drop cave ) 37 km, plavba lodí po Drávě 5 km,
mnoho možností rybaření do 2-5 km, jízda na koni - kočárem 1-5 km, cyklostezka, pěší túra, tenis, koupání, sportovní možnosti.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu (430,- HUF/os./noc), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa: hosté starší 18-ti let ve výši 550 HUF/os/noc.

POZNÁMKA

Ložní prádlo a ručníky jsou hostům k dispozici.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje uvítání autentickým červeným vínem, ubytování v apartmánu (v počtu dle výběru pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování.


Lázně Harkány –
nejlepší termály pro Vaše pohybové ústrojí

Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku především kvůli své účinné termální vodě která prokazatelně pomohla spoustě lidí s problémy pohybového ústrojí.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

A navíc, podobně jako na Moravě Pálava, se hned za lázněmi Harkány zvedá pohoří Villány, které tvoří jednak malebnou kulisu, jednak je domovem vyhlášené vinohradnické oblasti. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62oC. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (COS), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

V lázeňském areálu o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby. Nově také byla v lázních otevřena nová zrekonstruovaná část, která láká k oddychu.

V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.

V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení