O NÁS

CESTOVNÍ KANCELÁŘ DAEN – AŽ ZA HRANICE VAŠICH SNŮ

Cestovní kancelář DAEN působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1994. Naším standardem je individuální přístup k požadavkům každého z Vás s cílem doporučit Vám vždy dovolenou „šitou na míru“.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ DESTINACE

Cestovní kancelář DAEN nabízí široký výběr rekreačních, sportovních, wellness i lázeňských pobytů jak v České republice, tak i na Slovensku či Maďarsku. Zájezdy pořádáme rovněž do nejoblíbenější přímořské prázdninové destinace - do Chorvatska. DAEN nabízí poradenství jednotlivcům, rodinám, kolektivům i firmám v oblasti dovolené, poznávání, relaxace, aktivního odpočinku, kolektivních i firemních akcí. Nejsme podavači prospektů a katalogů, ale především jsme poradci a velmi úspěšní autorizovaní prodejci všech osvědčených cestovních kanceláří.

GARANCE A KVALITA SLUŽEB

Naší chloubou jsou tisíce stálých zákazníků, pro které každoročně zajišťujeme dovolenou, pojištění, letenky, ubytování, wellness a další služby cestovního ruchu. Oceňují zejména vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Váží si spolehlivosti, otevřenosti a v neposlední řadě pak našeho osobního přístupu.

JSME TU PRO VÁS

Staňte se i Vy našimi klienty! Vybírejte v DAENu z bohaté nabídky zahraniční nebo tuzemské dovolené, wellness programů, poznávání nebo last minute a využijte nabídky poradenství. Těšíme se na Vás, budeme Vám nápomocni k tomu, aby Vaše dovolená byla vždy taková, jaká má být! CK DAEN, za hranice Vašich snů. Najděte si na našich stránkách Vám nejbližší pobočku, rádi Vám poradíme s dovolenou.