Harkány - Psoriasis Centrum

od 1 445
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v klidné a tiché části města
  • 300 metrů od termálních lázní
  • kontinentální snídaně a pokrmy maďarské kuchyně
  • wellness a rehabilitační centrum
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V PSORIASIS CENTRU dostanete k snídani kontinentální Maďarskou kuchyni různých chutí, také se nachází v klidné části města, asi 300 metrů od termálních lázní, které provádí léčbu pohybového ústrojí velmi úspěšně.

POLOHA

Lázeňský dům je umístěn v klidné a tiché části města Harkány jen 300 m od termálních lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Bezbariérový přístup celém areálu, recepce, čekárna, restaurace, kavárna, snack bar, wellness a rehabilitační centrum (bazény termální a rehabilitační, vířivka, finská a Infra sauna), Wi-Fi (zdarma), parkoviště, 24h lékařská služba, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové nebo 2lůžkové bezbariérové pokoje, vlastní soc.zařízeni (sprcha, WC), klimatizace, trezor, TV, lednička, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Bazény, tobogány, sauny, procházka na hrad Siklós, naučná stezka Csodabogzó a kdo má rád víno, tak se každé září v lázních Harkány koná tradiční festival vinobraní.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V areálu nemocnice není povolená konzumace vlastních alkoholických nápojů
Bude-li zapotřebí při lékařském vyšetření zajistit speciální laboratorní testy, platí tyto testy klient. Také je možné doplatit další procedury.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Léčba lupénky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 24 procedur (4 denně kromě neděle - vana nebo bazén, světelná terapie, Dithranol terapie), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Kombinovaná léčba lupénky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 32 procedur (4 denně kromě neděle - 2x perličková koupel nebo bazén, světelná terapie, Dithranol terapie, pohybová cvičení a fyzioterapie (skupinový nebo individuální tělocvik nebo cvičení v bazénu), bahenní zábal, terapeutická masáž, elektroléčba), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Léčba ženských potíží (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 36 procedur (3 denně kromě neděle, např. koupele, bahenní zábaly, masáže dolní části zad, pánevní fyzioterapie, psycholog nebo dietní poradenství, gynekologické vyšetření), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování. Oblasti léčby: různé formy neplodnosti, endometrióza, chronické zánětlivé onemocnění pánve, inkontinence, reprodukční systém.


Cena pobytu Léčba pohybového ústrojí (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 18 procedur (3-4 denně kromě neděle, např. vířivka, fyzioterapie skupinová nebo individuální nebo cvičení v bazénu, bahenní zábaly, terapeutická masáž, elektroléčba, koupele), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Lázně Harkány –
nejlepší termály pro Vaše pohybové ústrojí

Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku především kvůli své účinné termální vodě která prokazatelně pomohla spoustě lidí s problémy pohybového ústrojí.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

A navíc, podobně jako na Moravě Pálava, se hned za lázněmi Harkány zvedá pohoří Villány, které tvoří jednak malebnou kulisu, jednak je domovem vyhlášené vinohradnické oblasti. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62oC. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (COS), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

V lázeňském areálu o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby. Nově také byla v lázních otevřena nová zrekonstruovaná část, která láká k oddychu.

V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.

V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení