Harkányi - PSORIASIS Centrum

od 1 105
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v klidné a tiché části města
  • 300 metrů od termálních lázní
  • kontinentální snídaně a pokrmy maďarské kuchyně
  • wellness a rehabilitační centrum
Načítání ...

POLOHA

lázeňský dům je umístěn v klidné a tiché části města Harkány jen 300 m od termálních lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

bezbariérový přístup celém areálu, recepce, čekárna, restaurace, kavárna, snack bar, wellness a rehabilitační centrum (bazény termální a rehabilitační, vířivka, finská a Infra sauna), Wi-Fi (zdarma), parkoviště, 24h lékařská služba, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové nebo 2lůžkové bezbariérové pokoje, vlastní soc.zařízeni (sprcha, WC), klimatizace, trezor, TV, lednička, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze formou bufetu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,-Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

areálu nemocnice není povolená konzumace vlastních alkoholických nápojů


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena pobytu Léčba lupénky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji, lékařské vyšetření, 24 procedur (4 denně kromě neděle), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena pobytu Kombinovaná léčba lupénky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji, lékařské vyšetření, 32 procedur (4 denně kromě neděle), 2x perličková koupel se světelnou terapií a suchým zábalem, fyzioterapie (skupinový nebo individuální tělocvik nebo cvičení v bazénu, bahenní zábal, terapeutická masáž, elektroléčba, kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena pobytu Léčba ženských potíží (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování ve 2lůžkovém pokoji, lékařské vyšetření, 36 procedur (3 denně kromě neděle, např. koupele, bahenní zábaly, masáže dolní části zad, pánevní fyzioterapie, psycholog nebo dietní poradenství, gynekologické vyšetření), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu). Oblasti léčby: různé formy neplodnosti, endometrióza, chronické zánětlivé onemocnění pánve, inkontinence, reprodukční systém.


Cena pobytu Léčba pohybového ústrojí (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji, lékařské vyšetření, 18 procedur (3-4 denně kromě neděle, např. vířivka, fyzioterapie skupinová nebo individuální nebo cvičení v bazénu, bahenní zábaly, terapeutická masáž, elektroléčba, koupele), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena pobytu Kardiologická léčba (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji, prvotní lékařské vyšetření k určení vhodnosti léčby (v ceně 125 EUR, kontrola lékařské dokumentace, zátěžové EKG, ecokardiografické vyšetření, EKG, pulzní oxymetrie, v případě potřeby 24 hod, monitorování krevního tlaku, v případě potřeby Holter - monitorování EKG), 24 procedur (4 denně kromě neděle, např. vířivka, suchá uhličitá koupel nebo uhličitá lázeň, fyzioterapie skupinová nebo individuální nebo cvičení v bazénu, bahenní zábal, terapeutická masáž, elektroléčba, dietní poradenství), zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu). V případě, že bude provedeno prvotní vyšetření a lékař zkonstatuje nevhodnost léčby, cena procedur bude po odečtení ceny vyšetření vrácena.


Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Klimatické podmínky jsou téměř mediteránní.

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62 C. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (Cos), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. Areálu lázeňském o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby.

Nová zrekonstruovaná část lázní je otevřena a je k dispozici lázeňským hostům.
V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.
V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

Harkányi probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.
Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení