Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V PSORIASIS CENTRU dostanete k snídani kontinentální Maďarskou kuchyni různých chutí, také se nachází v klidné části města, asi 300 metrů od termálních lázní, které provádí léčbu pohybového ústrojí velmi úspěšně.

POLOHA

Lázeňský dům je umístěn v klidné a tiché části města Harkány jen 300 m od termálních lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Bezbariérový přístup celém areálu, recepce, čekárna, restaurace, kavárna, snack bar, wellness a rehabilitační centrum (bazény termální a rehabilitační, vířivka, finská a Infra sauna), Wi-Fi (zdarma), parkoviště, 24h lékařská služba, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové nebo 2lůžkové bezbariérové pokoje, vlastní soc.zařízeni (sprcha, WC), klimatizace, trezor, TV, lednička, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Bazény, tobogány, sauny, procházka na hrad Siklós, naučná stezka Csodabogzó a kdo má rád víno, tak se každé září v lázních Harkány koná tradiční festival vinobraní.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V areálu nemocnice není povolená konzumace vlastních alkoholických nápojů
Bude-li zapotřebí při lékařském vyšetření zajistit speciální laboratorní testy, platí tyto testy klient. Také je možné doplatit další procedury.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Léčba lupénky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 24 procedur (4 denně kromě neděle - vana nebo bazén, světelná terapie, Dithranol terapie), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Kombinovaná léčba lupénky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 32 procedur (4 denně kromě neděle - 2x perličková koupel nebo bazén, světelná terapie, Dithranol terapie, pohybová cvičení a fyzioterapie (skupinový nebo individuální tělocvik nebo cvičení v bazénu), bahenní zábal, terapeutická masáž, elektroléčba), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Léčba ženských potíží (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 36 procedur (3 denně kromě neděle, např. koupele, bahenní zábaly, masáže dolní části zad, pánevní fyzioterapie, psycholog nebo dietní poradenství, gynekologické vyšetření), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování. Oblasti léčby: různé formy neplodnosti, endometrióza, chronické zánětlivé onemocnění pánve, inkontinence, reprodukční systém.


Cena pobytu Léčba pohybového ústrojí (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, lékařské vyšetření, 18 procedur (3-4 denně kromě neděle, např. vířivka, fyzioterapie skupinová nebo individuální nebo cvičení v bazénu, bahenní zábaly, terapeutická masáž, elektroléčba, koupele), kontrolní lékařské vyšetření, zapůjčení županu, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování.


Zažijte léčivou sílu unikátních lázní Harkány - ty nejlepší termály pro vaše pohybové ústrojí

Hledáte místo, kde se můžete zbavit bolestí, stresu a starostí? Toužíte po oáze klidu, kde si dopřejete zasloužený odpočinek a regeneraci? Pak jsou lázně Harkány tou pravou volbou pro vás!

Tyto proslulé maďarské lázně se pyšní jedinečnou termální vodou, která jako zázrakem tiší bolest a navrací ztracené zdraví. Voda tryskající z hlubin země má teplotu 62°C a obsahuje vzácnou síru v plynné podobě. Díky tomu se účinné látky vstřebávají až 150x rychleji než v jiných lázních a intenzivně působí přímo ve tkáních vašeho těla.

Nechte se hýčkat v překrásném lázeňském areálu s rozlohou 13 hektarů. Čekají na vás 2 termální bazény, 3 bazény na koupání, plavecký bazén i dětský bazének. V hlavní budově si užijete relaxaci v bazénech s masážními tryskami, jacuzzi nebo v moderním wellness centru, které je vybaveno dvěma finskými saunami, jednou infra saunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Teplá léčivá voda s teplotou 34-36°C prohřeje celé vaše tělo a dodá mu novou energii.

Lázně Harkány jsou vyhlášené po celém světě díky úspěšné léčbě kožních onemocnění, včetně lupenky. Pokud trpíte bolestmi pohybového aparátu nebo gynekologickými obtížemi, jste na správném místě. Jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Zdejší procedury vám uleví od potíží a navrátí ztracené zdraví. Není divu, že jsou Harkány považovány za jeden z nejúčinnějších léčebných pramenů na světě! Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós (jako naše Pálava), nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Pojeďte s námi do "Ráje revmatiků" a dopřejte si tu nejlepší péči v malebném prostředí chráněném pohořím Villány. Místní klima připomíná středomoří a vy si budete připadat jako na dovolené snů. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Největší benefity pobytu v lázních Harkány:

● Unikátní léčivá termální voda s vysokým obsahem síry v plynné podobě
● Úleva od bolestí pohybového aparátu, kožních a gynekologických obtíží
● Nádherný lázeňský areál s bazény, saunami a špičkovým zázemím
● Téměř středomořské klima v malebné přírodě chráněné před větry
● Jeden z nejúčinnějších léčebných pramenů na světě pro vaše zdraví a vitalitu

Nechte starosti za hlavou, uvolněte se a načerpejte nové síly do života! Objednejte si pobyt v lázních Harkány ještě dnes a vykročte na cestu za novým já - bez bolesti, stresu a s dobrou náladou!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení