Harkány - Hotel XAVIN

od 1 290
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen2min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 2 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 150 metrů od termálních lázní Harkány
  • vlastní wellness centrum s krytým bazénem
  • v restauraci hotelu se podávají maďarské speciality
  • všechny pokoje jsou klimatizované
Načítání ...

POLOHA

Nachází se ve městě Harkány pouhých 150 metrů od termálních lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, hotel. trezor, restaurace se zimní zahradou, bar, zahrada s venkovním posezením, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, pro děti – stolička a postýlka, wellness centrum (bazén, vířivka, finská a aroma sauna, tropická sprcha, tepidarium, masáže), pedikúra, úschovna a půjčovna kol, stolní tenis, stolní fotbal, parkoviště před hotelem (zdarma), akceptace platebních karet, za příplatek solná kabina (speciální procedura solného postřiku, jedinečná atrakce v Harkány) a masáže.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové nebo 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (pro 1 dospělého nebo až 2 děti), rodinné pokoje 2/2+2 (1x manželská postel a 1x rozkládací pohovka pro 1 dospělého nebo 2 děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), individuálně řízená klimatizace, trezor, balkón nebo francouzské okno, 1 bezbarierový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně formou bufetu a večeře bufet nebo výběr z menu - 10 druhů hlavních chodů).

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness ostrova, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu), Wi-Fi.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do hotelového wellness ostrova, Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Klimatické podmínky jsou téměř mediteránní.

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62 C. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (Cos), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. Areálu lázeňském o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby.

Nová zrekonstruovaná část lázní je otevřena a je k dispozici lázeňským hostům.
V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.
V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

Harkányi probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.
Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení