KARIÉRA

Koho hledáme a jaká je naše vize?

Vybíráme si nového kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci s rodinnou firmou, která je na trhu přes 29 let a která se specializuje na špičkové cestovní služby pro náročné klienty. Do našeho týmu hledáme nové kolegy, které baví kontakt s lidmi a rádi pracují na svém rozvoji.


OSOBNÍ PORADCE DOVOLENÉ

U nás v cestovní kanceláři DAEN jsou zákazníci na prvním místě. Pečovat o ně, řešit jejich problémy a prodávat jim ty nejlepší produkty, to je základ práce v zákaznickém centru. Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější, a proto se snažíme plnit všechna jejich přání. Máš chuť se připojit do našeho přátelského kolektivu a plnit všechny cestovatelské přání našich klientů? Možnost podílet se na fungování firmy, přinášet nové postupy a řešení je jedna z velkých výhod spolupráce s námi. Stejně jako možnosti cestování. Stabilita a důvěra jsou hodnoty, na kterých si zakládáme.

Koho k sobě hledáme?

Člověka, který je komunikativní, těší ho kontakt se zákazníky a baví prodej. Který chce odcházet domů s pocitem dobře odvedené práce. A chce výši svého platu přímo ovlivňovat vlastním výkonem.

Proč se k nám přidat?

Jsme na trhu 29 let a budeme tu dál. Jsme tým, který se nebojí samostatné práce a nových úkolů. Zároveň si vycházíme vstříc a podporujeme se. I vám pomůžeme a zaškolíme vás, aby vám práce šla od ruky.

A co teď?

Vidíte se jako součást našeho týmu? Tak to je skvělé! Přihlaste se do výběrového řízení zasláním e-mailu se životopisem a motivačním dopisem na prace@daen.cz. Těšíme se na Vás!