Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

nachází se ve městě Harkány pouhých 200 metrů od termálních lázní

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, bar, pro děti – stolička a postýlka; venkovní posezení, zahrada, výtah, wellness centrum (whirlpool, finská a parní sauna, infrasauna, masáže, pedikúra, manikúra, mini fitness, půjčovna županů), úschovna kol, stolní tenis, stolní fotbal, Wi-Fi (zdarma), parkování, akceptace platebních karet

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková studia s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, telefon, vybavený kuch. kout (lednička, vařič, základní nádobí), Wi-Fi (zdarma), klimatizace (některé pokoje a za příplatek), balkón nebo terasa

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr z menu)

CENA ZAHRNUJE

3x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu (1,50 €/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)


Maďarské termální lázně ve městě Harkány byly objeveny v roce 1823. Nachází se v jižním Maďarsku u chorvatských hranic. Leží ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62 C. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (Cos), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. Areálu lázeňském o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné a wellness služby. Harkányi probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.
Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení