Harkány - Hotel Lídia

od 785
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen5min
Náš TIP
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 200 metrů od lázeňského areálu
  • k dispozici výtah pro bezbariérový přístup
  • hotelové wellness s vířivkou a saunou
  • zdarma hodinové zapůjčení dvousedadlových kol

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Na jihu Maďarska, v župě Baranya leží město Harkány. Vyhlášené lázně města Harkány disponují velice kvalitní léčivou vodou. Několik století stará historie lázní v Harkánech je důkazem jedinečnosti léčivých sirnatých pramenů s teplotou vody u pramene 62°C, lázně zásobují 3 studny. Evropě ojedinělé lázně, kde léčivá voda obsahuje síru v plynné formě, biologicky výrazně účinnější. Léčivá voda se doporučuje na léčbu revmatizmu, na onemocnění kloubů, na rehabilitaci po úrazech, na gynekologické potíže, psoriázu, taky jako pitná kúra.

POLOHA

Lídia Hotel Harkány je situovaný v Harkány, jen 200 metrů od termálních lázní Harkány. Hotel Lídia má restauraci, kde se podávají pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně. V létě tu mohou hosté stolovat na terase a také relaxovat ve středomořské zahradě. Hotelové wellness centrum zahrnuje suchou saunu, parní saunu infračervenou saunu, aroma kabinu, vířivku a fitcentrum. Hotel je vzdálený 300 metrů od tenisových kurtů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hotel. trezor (za poplatek), restaurace, bar, pro děti – stolička a postýlka; venkovní posezení, terasa, zahrada, výtah, wellness centrum - za poplatek (whirlpool, finská a parní sauna, infrasauna, masáže, pedikúra, manikúra, mini fitness, půjčovna županů), úschovna kol, stolní tenis, stolní fotbal, Wi-Fi (zdarma), parkování, akceptace platebních karet, nekuřácké pokoje.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková studia s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, telefon, vybavený kuch. kout (lednička, vařič, základní nádobí), Wi-Fi (zdarma), klimatizace (některé pokoje a za příplatek), podlahové topení, balkon, v přízemí pokoje s terasou. Možnost propojení některých pokojů (family pokoj).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr z menu).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: Prevence a léčba onemocnění pohybového aparátu a kloubů, osteoporózy, chronických gynekologických zánětů a poruch lymfatického oběhu. Léčivá voda se také osvědčila jako účinná při zmírňování příznaků lupénky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: moderní wellness centrum - za poplatek (zahrnuje suchou saunu, parní saunu infračervenou saunu, aroma kabinu, vířivku a mini fitcentrum, masáže), stolní tenis, stolní fotbal.
V okolí: termální lázně Harkány (200 metrů od hotelu), pěší a cykloturistika (zapůjčení „bringó-hintó“ – dvoukolek).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa: hosté starší 18-ti let ve výši 500,HUF/os/noc.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Lázně Harkány –
nejlepší termály pro Vaše pohybové ústrojí

Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku především kvůli své účinné termální vodě která prokazatelně pomohla spoustě lidí s problémy pohybového ústrojí.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

A navíc, podobně jako na Moravě Pálava, se hned za lázněmi Harkány zvedá pohoří Villány, které tvoří jednak malebnou kulisu, jednak je domovem vyhlášené vinohradnické oblasti. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62oC. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (COS), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

V lázeňském areálu o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby. Nově také byla v lázních otevřena nová zrekonstruovaná část, která láká k oddychu.

V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.

V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení