Hotel AMETISZT

od 795
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen5min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 2 let
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 250 metrů od termálních lázní
  • uprostřed pečlivě udržované zahrady
  • vstup do lázní v ceně balíčků
  • sportovní vyžití – cyklistika, badminton, jízda na kánoích
Načítání ...

POLOHA

v centru města Harkány, přesto v klidném a příjemném prostředí, cca 250 m od lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, směnárna, hotelový trezor, venkovní posezení, zahrada, pro děti - postýlka a stolička, půjčovna kol, parkování, garáže, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové a 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, lednička, Wi-Fi (zdarma), terasa/balkón (většina pokojů) se zahradním nábytkem, rodinné (FAMILY) - dva propojené 2lůžkové pokoje, 2x soc. zařízení, za poplatek klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře nebo oběd výběr z menu o 3 chodech).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: revmatické nemoci, léčba pohybového ústrojí a kloubů, gynekologické a kožní nemoci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v blízkosti hotelu: tenisové kurty, sportovní hřiště.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní (bez vstupu do lázní), parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,65 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Wellness v lázních Harkány (2 noci ) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Léčivá zábava v lázních Harkány (3 noci ) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Léčebné koupele v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (5 nocí ) zahrnuje: 5x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (7 noci ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 4x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Dovolená v Harkánech (10 nocí ) zahrnuje: 10x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (bez vstupu do lázní), parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena baličku Silvestr v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 1x výlet autobusem výlet do vinařské oblasti Villányi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena baličku Relax v lázních Harkány (7 nocí ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 6x masáž těla nebo chodidel, zapůjčení župan, welcome drink, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Zotavení v lázních Harkány (14 nocí) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, zapůjčení županu, parkování, 1x zapůjčení kola, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Klimatické podmínky jsou téměř mediteránní.

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62 C. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (Cos), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. Areálu lázeňském o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby.

Nová zrekonstruovaná část lázní je otevřena a je k dispozici lázeňským hostům.
V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.
V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

Harkányi probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.
Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení