Harkány - Hotel Ametiszt

od 995
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen5min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 2 let
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 250 metrů od termálních lázní
  • uprostřed pečlivě udržované zahrady
  • vstup do lázní v ceně balíčků
  • sportovní vyžití – cyklistika, badminton, jízda na kánoích
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel AMETISZT nabízí vstup do lázní Harkány v ceně pobytového balíčku a nachází se uprostřed nádherné zahrady. Lázně Harkány leží ve vinařském kraji Villány-Siklós, kde je místo pro milovníky vína jako stvořené.

POLOHA

V centru města Harkány, přesto v klidném a příjemném prostředí, cca 250 m od lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, jídelna, směnárna, hotelový trezor, venkovní posezení, zahrada, pro děti - postýlka a stolička, půjčovna kol, parkování, garáže, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, lednička, Wi-Fi (zdarma), terasa/balkón (většina pokojů) se zahradním nábytkem, za poplatek klimatizace.
Rodinné 4-5lůžkové pokoje jsou propojené dva pokoje se 2 nebo 3 lůžky. Okna těchto pokojů pro max. 5 osob jsou orientována na západ.
Pokoje umožňují umístění přistýlky nebo dětské postýlky. V pokoji je možno umístit společně s rodiči max. 1 dítě do 2 let a jedno 2-12 let. Pro dvě děti v samostatném pokoji se platí plná cena.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře nebo oběd výběr z menu o 3 chodech).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: Prevence a léčba onemocnění pohybového aparátu a kloubů, osteoporózy, chronických gynekologických zánětů a poruch lymfatického oběhu. Léčivá voda se také osvědčila jako účinná při zmírňování příznaků lupénky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v blízkosti hotelu: tenisové kurty, sportovní hřiště.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,5 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní bez vstupu do lázní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Cena pobytu Léčivá zábava v lázních Harkány (3 noci ) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, welcome drink, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Oživující kúra v lázních Harkány (7 nocí ) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, welcome drink, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), 6x částečná masáž těla nebo chodidel, zapůjčení županu, parkování.


Cena pobytu Rekreace a relax v lázních Harkány (5 nebo 7 nocí ) zahrnuje 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu), welcome drink, 3x (5denní pobyt) nebo 4x (7denní pobyt) celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Ozdravný pobyt v léčivých Harkánech (14 nocí) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), zapůjčení županu, parkování, 1x zapůjčení kola.


Cena pobytu Dovolená v Harkánech (10 nocí ) zahrnuje: 10x ubytování se snídaní, welcome drink, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Wellness v lázních Harkány (2 noci ) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 1x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Silvestr v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje 4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Léčebné koupele - Relaxace v lázních Harkány (4 noci) zahrnuje 4x ubytování se snídaní, welcome drink, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Lázně Harkány –
nejlepší termály pro Vaše pohybové ústrojí

Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku především kvůli své účinné termální vodě která prokazatelně pomohla spoustě lidí s problémy pohybového ústrojí.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

A navíc, podobně jako na Moravě Pálava, se hned za lázněmi Harkány zvedá pohoří Villány, které tvoří jednak malebnou kulisu, jednak je domovem vyhlášené vinohradnické oblasti. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62oC. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (COS), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

V lázeňském areálu o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby. Nově také byla v lázních otevřena nová zrekonstruovaná část, která láká k oddychu.

V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.

V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení