Harkány - Hotel Ametiszt

od 1 095
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen5min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma: 2 let
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 250 metrů od termálních lázní
  • uprostřed pečlivě udržované zahrady
  • vstup do lázní v ceně balíčků
  • sportovní vyžití – cyklistika, badminton, jízda na kánoích
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel AMETISZT nabízí vstup do lázní Harkány v ceně pobytového balíčku a nachází se uprostřed nádherné zahrady. Lázně Harkány leží ve vinařském kraji Villány-Siklós, kde je místo pro milovníky vína jako stvořené.

POLOHA

V centru města Harkány, přesto v klidném a příjemném prostředí, cca 250 m od lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, jídelna, směnárna, hotelový trezor, venkovní posezení, zahrada, pro děti - postýlka a stolička, půjčovna kol, parkování, garáže, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, lednička, Wi-Fi (zdarma), terasa/balkón (většina pokojů) se zahradním nábytkem, za poplatek klimatizace.
Rodinné 4-5lůžkové pokoje jsou propojené dva pokoje se 2 nebo 3 lůžky. Okna těchto pokojů pro max. 5 osob jsou orientována na západ.
Pokoje umožňují umístění přistýlky nebo dětské postýlky. V pokoji je možno umístit společně s rodiči max. 1 dítě do 2 let a jedno 2-12 let. Pro dvě děti v samostatném pokoji se platí plná cena.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře nebo oběd výběr z menu o 3 chodech).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: Prevence a léčba onemocnění pohybového aparátu a kloubů, osteoporózy, chronických gynekologických zánětů a poruch lymfatického oběhu. Léčivá voda se také osvědčila jako účinná při zmírňování příznaků lupénky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v blízkosti hotelu: tenisové kurty, sportovní hřiště.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,5 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Při nákupu balíčku se vstupy do lázní jsou vstupy libovolně v kterýkoli den a jsou garantované (nezávisí na obsazenosti lázní).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní bez vstupu do lázní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Cena pobytu Léčivá zábava v lázních Harkány (3 noci ) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, welcome drink, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Oživující kúra v lázních Harkány (7 nocí ) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, welcome drink, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), 6x částečná masáž těla nebo chodidel, zapůjčení županu, parkování.


Cena pobytu Rekreace a relax v lázních Harkány (5 nebo 7 nocí ) zahrnuje 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu), welcome drink, 3x (5denní pobyt) nebo 4x (7denní pobyt) celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Ozdravný pobyt v léčivých Harkánech (14 nocí) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), zapůjčení županu, parkování, 1x zapůjčení kola.


Cena pobytu Dovolená v Harkánech (10 nocí ) zahrnuje: 10x ubytování se snídaní, welcome drink, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Wellness v lázních Harkány (2 noci ) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 1x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Silvestr v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje 4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Cena pobytu Léčebné koupele - Relaxace v lázních Harkány (4 noci) zahrnuje 4x ubytování se snídaní, welcome drink, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra (sauna, whirlpool, pára), parkování.


Zažijte léčivou sílu unikátních lázní Harkány - ty nejlepší termály pro vaše pohybové ústrojí

Hledáte místo, kde se můžete zbavit bolestí, stresu a starostí? Toužíte po oáze klidu, kde si dopřejete zasloužený odpočinek a regeneraci? Pak jsou lázně Harkány tou pravou volbou pro vás!

Tyto proslulé maďarské lázně se pyšní jedinečnou termální vodou, která jako zázrakem tiší bolest a navrací ztracené zdraví. Voda tryskající z hlubin země má teplotu 62°C a obsahuje vzácnou síru v plynné podobě. Díky tomu se účinné látky vstřebávají až 150x rychleji než v jiných lázních a intenzivně působí přímo ve tkáních vašeho těla.

Nechte se hýčkat v překrásném lázeňském areálu s rozlohou 13 hektarů. Čekají na vás 2 termální bazény, 3 bazény na koupání, plavecký bazén i dětský bazének. V hlavní budově si užijete relaxaci v bazénech s masážními tryskami, jacuzzi nebo v moderním wellness centru, které je vybaveno dvěma finskými saunami, jednou infra saunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Teplá léčivá voda s teplotou 34-36°C prohřeje celé vaše tělo a dodá mu novou energii.

Lázně Harkány jsou vyhlášené po celém světě díky úspěšné léčbě kožních onemocnění, včetně lupenky. Pokud trpíte bolestmi pohybového aparátu nebo gynekologickými obtížemi, jste na správném místě. Jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Zdejší procedury vám uleví od potíží a navrátí ztracené zdraví. Není divu, že jsou Harkány považovány za jeden z nejúčinnějších léčebných pramenů na světě! Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós (jako naše Pálava), nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Pojeďte s námi do "Ráje revmatiků" a dopřejte si tu nejlepší péči v malebném prostředí chráněném pohořím Villány. Místní klima připomíná středomoří a vy si budete připadat jako na dovolené snů. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Největší benefity pobytu v lázních Harkány:

● Unikátní léčivá termální voda s vysokým obsahem síry v plynné podobě
● Úleva od bolestí pohybového aparátu, kožních a gynekologických obtíží
● Nádherný lázeňský areál s bazény, saunami a špičkovým zázemím
● Téměř středomořské klima v malebné přírodě chráněné před větry
● Jeden z nejúčinnějších léčebných pramenů na světě pro vaše zdraví a vitalitu

Nechte starosti za hlavou, uvolněte se a načerpejte nové síly do života! Objednejte si pobyt v lázních Harkány ještě dnes a vykročte na cestu za novým já - bez bolesti, stresu a s dobrou náladou!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení