Hotel AMETISZT

od 795
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen5min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 2 let
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 250 metrů od termálních lázní
  • uprostřed pečlivě udržované zahrady
  • vstup do lázní v ceně balíčků
  • sportovní vyžití – cyklistika, badminton, jízda na kánoích
Načítání ...

POLOHA

v centru města Harkány, přesto v klidném a příjemném prostředí, cca 250 m od lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, směnárna, hotelový trezor, venkovní posezení, zahrada, pro děti - postýlka a stolička, půjčovna kol, parkování, garáže, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové a 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, lednička, Wi-Fi (zdarma), terasa/balkón (většina pokojů) se zahradním nábytkem, rodinné (FAMILY) - dva propojené 2lůžkové pokoje, 2x soc. zařízení, za poplatek klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře nebo oběd výběr z menu o 3 chodech).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: revmatické nemoci, léčba pohybového ústrojí a kloubů, gynekologické a kožní nemoci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v blízkosti hotelu: tenisové kurty, sportovní hřiště.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní (bez vstupu do lázní), nebo 2x, 3x, 4x, 5x, 7x, 10x, 14x nebo 16x (léčebná kůra proti neplodnosti), ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), welcome drink, vstup do lázní a wellness centra (sauna, vířivka, parní lázeň), parkování, u pobytu Harkánské léčebné kúry 7 nebo 14 noci navíc lékářské vyšetření a léčebné procedury, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,65 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Wellness v lázních Harkány (2 noci ) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování,


Cena balíčku Léčivá zábava v lázních Harkány (3 noci ) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.


Cena balíčku Léčebné koupele v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.


Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (5 nocí ) zahrnuje: 5x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.


Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (7 noci ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 4x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.


Cena balíčku Dovolená v Harkánech (10 nocí ) zahrnuje: 10x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.


Cena baličku Ozdravný pobyt v léčivých Harkánech (14 nocí - 2019) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink,1x zapůjčení jízdních kol, parkování.


Cena baličku Silvestr v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 1x výlet autobusem výlet do vinařské oblasti Villányi, parkování.


Cena baličku Relax v lázních Harkány (7 nocí ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 6x masáž těla nebo chodidel, zapůjčení župan, welcome drink, parkování.


Cena balíčku Léčebná kúra pohybového ústrojí (7 nocí - 2019) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, welcome drink, lékařské vyšetření (pro každého hosta doprovod), 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, léčebné procedury podle doporučení zdravotního personálu (zdravotní cvičení, elektroléčba, tangentor, bahenní zábal, suchá a mokrá uhličitá koupel, masáž chodidel), zapůjčení županu, parkování,


Cena balíčku Léčebná kůra pohybového ústrojí (14 nocí - 2019) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, lékařské vyšetření (pro každého hosta doprovod), 14x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, léčebné procedury podle doporučení zdravotního personálu (zdravotní cvičení, elektroléčba, tangentor, bahenní zábal, suchí a mokrá uhličitá koupel, masáž chodidel), zapůjčení županu, parkování.


Cena balíčku Ošetření proti neplodnosti v Harkánech (16 nocí - 2019) zahrnuje: 16x ubytování se snídaní, lékařské vyšetření, cvičení, léčebné masáže, ošetření bahnem, zapůjčení županu, parkování, ošetření jako výkon lázeňských služeb.


Cena balíčku Zotavení v lázních Harkány (14 noci - 2020) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, zapůjčení županu, parkování, 1x zapůjčení kola.


Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Klimatické podmínky jsou téměř mediteránní.

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62 C. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (Cos), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. Areálu lázeňském o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby.

Nová zrekonstruovaná část lázní je otevřena a je k dispozici lázeňským hostům.
V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.
V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

Harkányi probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.
Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení