Slavonice - Hotel Pivoňka

od 395
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
Konferenční služby
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ubytování v nádherném renesančním domě
  • přímo na náměstí v krásných Slavonicích
  • velmi ochotný a milý personál
  • výborné snídaně - výběr teplých i studených jídel

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Jedinečné ubytování v historické památkové budově v samém centru kouzelných Slavonic. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování v elegantních pokojích, kde se současnost snoubí s minulostí.

POLOHA

na náměstí renesančního města Slavonice, které se nachází na území nazývaném Česká Kanada, necelé 2 km od hranic s Rakouskem.

Město Slavonice, někdy přezdívané „malá Telč“, jsou město na jihozápadě Moravy, v okrese Jindřichův Hradec, ve východní části Jihočeského kraje. Nejstarší písemná zmínka o městě pochází z roku 1260. Během třicetileté války bylo město vypleněno švédskými vojsky. Město v průběhů staletí prošlo mnoha dalšími útrapami (války, mor, mohutný požár). 31. srpna 1961 byly Slavonice prohlášeny městskou památkovou rezervací. Město je známé svými podzemními chodbami, které jsou postupně opravováno a zpřístupňováno veřejnosti. Pro svou krásu a dovednost našich předků, jsou Slavonice cílem mnoha obdivovatelů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, konferenční služby, venkovní posezení (v létě), Wi-Fi (zdarma), pro děti – postýlka, stolička, strava a nádobí; úschovna kol a lyží, hotelová knihovna, hlídané parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkový Economy, vlastní sociální zabezpečení (WC, sprchový kout, fén), 1x jednolůžko, rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma).

1lůžkový pokoj Standard, s možností přistýlky, 1x jednolůžko, vlastní sociální zabezpečení (WC, sprchový kout, fén), rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Economy, vlastní sociální zabezpečení (WC, sprchový kout, fén), 1x dvoulůžko, rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Standard, s možností přistýlky, 1x dvoulůžko, vlastní sociální zabezpečení (WC, sprchový kout, fén), rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na náměstí nebo do zahrady.

2lůžkový pokoj Superior, s možností přistýlky, 1x dvoulůžko, vlastní sociální zabezpečení (WC, sprchový kout, fén), rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do zahrady.

3lůžkový pokoj Economy, 1x dvoulůžko + 1x jednolůžko, vlastní sociální zabezpečení (WC, sprchový kout, fén), rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma).

3lůžkový pokoj Standard, s možností přistýlky, 1x dvoulůžko a 1x jednolůžko nebo 3x jednolůžko, vlastní sociální zabezpečení (WC, sprchový kout, fén), rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma).

3lůžkový bezbariérový pokoj, s možností přistýlky, 1x dvoulůžko a 1x jednolůžko, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), rychlovarná konvice, překapávač kávy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na náměstí.

STRAVOVÁNÍ

snídaně pouze studená (kontinentální nebo bufet (v sezóně)).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí - tenis, fotbalové hřiště, kulečník, kuželky, tělocvična, značené trasy pro pěší, cykloturistiku a běžecké tratě, rybolov (15 km), golf (Nová Bystřice 15 km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu).


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení