Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pension se nachází v krásném prostředí klidné jihočeské přírody, na samotě u lesa. 3 km od lázeňského města Bechyně. Pension pořádá sezónní i příležitostné akce, např. večery s folkovou kapelou Pedro a Mici, ochutnávku vlastní produkce burčáku, tradiční jihočeské zabijačky, apod.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, (nabídka domácí kuchyně i českých specialit), venkovní posezení s grilem (na objednávku rožnění - v sezóně), v zimním období pravé jihočeské zabijačky (na objednávku), konferenční služby, prostory bývalé mlýnice s krbem a kulečníkem vhodné pro různé akce.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje a 4lůžkové apartmá (2 2lůžkové ložnice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV a satelit na vyžádání, minibar.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, možnost dokoupení stravy v místní restauraci s terasou.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Stolní tenis, petanque, šipky, kulečník, rybolov v rybníku v areálu, houbaření. V okolí značené turistické a cyklotrasy, tenisové kurty (3 km), možnost jízdy na koních (3 km), golf 9 jamek (8 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování, vybavení na rybaření, tenis, stolní tenis, pétanque.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Objekt vhodný pro školení, firemní akce, outdoorová cvičení. Ceny za pronájem přednáškového sálu a vybavení na vyžádání.


Patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

TIPY NA VÝLET:
- Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště
- hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně
- Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)
- CHKO Blanský les
- CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)
- rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení