Bechyně - Pension MLÝN NA PRÁDLE

od 670
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Golf: 8000 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • v klidné přírodě na samotě u lesa 3 km od Bechyně
  • domácí kuchyně, české speciality, v létě grilování
  • vynikající poloha pro výlety na jihočeské památky
  • rybaření ve vlastním rybníku a v říčce Smutná
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Možnost rybolovu ve vlastním rybníku

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pension se nachází v krásném prostředí klidné jihočeské přírody, na samotě u lesa. 3 km od lázeňského města Bechyně. Pension pořádá sezónní i příležitostné akce, např. večery s folkovou kapelou Pedro a Mici, ochutnávku vlastní produkce burčáku, tradiční jihočeské zabijačky, apod.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, (nabídka domácí kuchyně i českých specialit), venkovní posezení s grilem (na objednávku rožnění - v sezóně), v zimním období pravé jihočeské zabijačky (na objednávku), konferenční služby, prostory bývalé mlýnice s krbem a kulečníkem vhodné pro různé akce.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje a 4lůžkové apartmá (2 2lůžkové ložnice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV a satelit na vyžádání, minibar.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, možnost dokoupení stravy v místní restauraci s terasou.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Stolní tenis, petanque, šipky, kulečník, rybolov v rybníku v areálu, houbaření. V okolí značené turistické a cyklotrasy, tenisové kurty (3 km), možnost jízdy na koních (3 km), golf 9 jamek (8 km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Zapůjčení TV na vyžádání - zdarma, možnost zapůjčení vybavení na rybolov, tenis či stolní tenis zdarma.

Objekt vhodný pro školení, firemní akce, outdoorová cvičení (restaurace s krbem pro cca 30 osob). Ceny za pronájem přednáškového sálu a vybavení na vyžádání.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení