Bechyně - Hotel PANSKÁ

od 633
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 6000 m
Konferenční služby
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • součástí zámeckého resortu
  • atraktivní pobytové balíčky
  • vhodné pro odpočinek a relax
  • v centru lázní Bechyně
Načítání ...

POLOHA

v centru velmi pěkného lázeňského města Bechyně. Hotel je součástí zámeckého rezortu.

Jihočeské město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Tábora. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídaňová restaurace, bar, salónek, konferenční služby, služby maséra, pro děti - postýlka, hrací koutek v restauraci a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště (zdarma), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje Standard a Economy s rustikálním nábytkem, některé s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na náměstí, do ulice či do dvora. Pokoje Economy (podkrovní bez výtahu a bez lednice). 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo servírované při menším počtu ubytovaných).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Koupaliště v Bechyni nebo Cihelna (2 km), tenis (700 m), golf (6 km).

V okolí Bechyně najdou milovníci turistiky lokality s dobře značenými stezkami jak pro pěší, tak pro cykloturisty.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se nídaní, parkování, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Od 1.11.2019 restaurace mimo provoz (podávají se pouze snídaně).

Pobyt s domácím mazlíčkem za příplatek možný po předchozím nahlášení. Hotel ubytuje jen čistotné pejsky, kteří jsou celý den se svým majitelem. Jiná zvířata jen po dohodě.

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětské hřiště cca 700 m od hotelu.


Pobytové balíčky


Pobytový balíček Romantický balíček (2 noci) 2019 zahrnuje 2x ubytování se snídaní v restauraci (možnost požádat o snídani na pokoj), 2x večeře (1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x 2-chodové české menu v hotelové restauraci), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x relaxační masáž (45 min.).


Pobytový balíček Pobyt 50+ (3 noci) 2019 zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., 1x aromaterapeutickou masáž (45 min.), 1x regenerační zábal zad, 1x relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí. BONUS v lednu a únoru 2020: sleva na masáž nebo koupel dle vlastního výběru 30 %.


Zimní zvýhodněný balíček (2 a více nocí) 2019 zahrnuje naíc koupel dle vlastního výběru (aromaterapeutická s levandulí a meduňkou, s bergamotem a citronovou trávou, grapefruitová s mandlovým olejem či detoxikační solná koupel). V únoru navíc na výběr i romantická koupel s jemnou a smyslnou vůní.


Pobytový balíček Relax v zimní Bechyni 2019 zahrnuje navíc: 2x ubytování se snídaní, 1x masáž krku, zad a šíje, 1x detoxikační koupel, konvici relaxačního čaje na pokoj.


Pobytový balíček Letní toulky Bechyní (2 noci) 2019 zahrnuje navíc: 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, 2chodová večeře), překvapení na pokoji, 1x odpolední kávu a domácí moučník, 1x relaxační masáž krku, zad a šíje, 1x detoxikační koupel, pitný režim během procedur, 1x prolídku zámku v otevíracích hodinách, parkování.


Cena balíčku Zážitky (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování se snídaní, kávičku a něco sladkého u souseda cukráře, 1+1 vstupenku do městského muzea Bechyně, 20% slevu na vstup do Muzea čokolády, parkování. BONUS: sleva na masáže 10 %.


Cena balíčku Relax (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, kávičku a něco sladkého u souseda cukráře, procedury (1x aroma masáž se zábalem, 1x relaxační masáž zad), zapůjčení holí Nordic Walking, zapůjčení kol, turistickou mapu, 1+1 vstupenku do městského muzea Bechyně, poukázku na 150 Kč k využití v místním infocentru na prohlídky památek či města, parkování. BONUS: sleva na masáže 10 %.


Velikonocet zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., 1x tříchodové speciální velikonoční menu, 1x. sleva na vstup do muzea čokolády v Táboře, uvítání na pokoji malou pozorností, 1x relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.


Patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

TIPY NA VÝLET:
- Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště
- hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně
- Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)
- CHKO Blanský les
- CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)
- rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Anna, 27.06.2019