Bechyně - Hotel Panská

od 850
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Snídaně
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 6000 m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • součástí zámeckého resortu
  • atraktivní pobytové balíčky
  • vhodné pro odpočinek a relax
  • v centru lázní Bechyně

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňské, relaxační a wellness pobyty ve středu malebného lázeňského městečka.

POLOHA

v centru velmi pěkného lázeňského města Bechyně. Hotel je součástí zámeckého rezortu.

Jihočeské město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Tábora. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Špajz (moderní jihočeská kuchyně), salónek, konferenční služby, služby maséra, pro děti - postýlka, hrací koutek; úschovna a půjčovna kol, parkoviště (zdarma), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje Standard a Economy s rustikálním nábytkem, některé s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na náměstí, do ulice či do dvora. Pokoje Economy (podkrovní bez výtahu a bez lednice). 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo servírované při menším počtu ubytovaných) či polopenze (2chodové servírované menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Koupaliště v Bechyni nebo Cihelna (2 km), tenis (700 m), golf (6 km).

V okolí Bechyně najdou milovníci turistiky lokality s dobře značenými stezkami jak pro pěší, tak pro cykloturisty.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem za příplatek možný po předchozím nahlášení. Hotel ubytuje jen čistotné pejsky, kteří jsou celý den se svým majitelem. Jiná zvířata jen po dohodě.

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětské hřiště cca 700 m od hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování v počtu dle zvolené délky pobytu, místní poplatky.


Cena pobytu Toulky jihočeskou Bechyní (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x dvouchodovou večeři, 1x odpolední kávu s moučníkem, 1x detoxikační koupel, 1x relaxační masáž krku, zad a šíje, pitný režim během procedur, 1x poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 250 Kč/os., parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu 50+ v hotelu Panská (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 2x dvouchodovou večeři, uvítací balíček regionálních pochutin na pokoji, 1x odpolední kávu s moučníkem, 1x aromaterapeutickou masáž s regeneračním zábalem, 1x relaxační masáž šíje, 1x poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 250 Kč/os., možnost zapůjčení kol, či nordic walking holí, turistickou mapu okolí, parkování, Wi-Fi.


Cena balíčku Relax na 3 noci zahrnuje 3x ubytování se snídaní za cenu 2 nocí, balíček regionálních pochutin na pokoji při příjezdu, 1x kávičku s dezertem, 1x zapůjčení holí Nordic Walking, mapu okolí a tipy na výlet, slevu 20 % na vstup do muzea čokolády, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Romantický pobyt v Bechyni (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x romantickou 3-chodovou večeři, láhev sektu a balíček regionálních pochutin na pokoji při příjezdu, 1x relaxační masáž (45 min,), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 250,- Kč/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, Wi-Fi, parkování.


Cena balíčku Velikonoce (4 noci) zahrnuje 4x ubytování se snídaní (jedna noc zdarma), 3x večeři (2-chodové menu) a 1x 4-chodová večeře - velikonoční menu, překvapení na pokoji při příjezdu, slevu 10 % na procedury z wellness nabídky, mapu okolí a tipy na výlety, Wi-Fi, parkování.


Cena balíčku Silvestr (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 2x 2chodové menu a 1x silvestrovská slavnostní večeře), 1x láhev sektu při příjezdu na pokoji, účast na hudebním programu o silvestrovském večeru, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 250,- Kč, relaxační masáž krku a šíje (30 min), Wi-Fi, parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Anna, 27.06.2019