Bechyně - Hotel Panská

od 1 210
doprava Vlastní
strava Snídaně
Dítě zdarma: 3 let
Golf: 6000 m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • součástí zámeckého resortu
  • atraktivní pobytové balíčky
  • vhodné pro odpočinek a relax
  • v centru lázní Bechyně
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

FIRST MINUTE na Velikonoční pobyt při nákupu do 10.2.2024 sleva 305 Kč/os./pobyt

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zavítejte do jižních Čech a nechte zrelaxovat své dělo i mysl, svěřte se do rukou odborníků, lázně v Bechyni jsou jedny z nejstarších v Čechách, kde se léčí tradičními metodami s dlouholetými zkušenostmi. Ubytujte se v útulném hotelu Panská s rodinou atmosférou, hotel navíc disponuje vlastním malým wellness centrem, kde si můžete dopřát masáž či blahodárnou koupel. Milovníci turistiky i cykloturistiky si jistě přijdou na své, město Bechyně je oklopeno nádhernou přírodou s množstvím zajímavých míst, které lákají k návštěvě.

POLOHA

Hotel Panská se nachází v samém srdci malebného lázeňského městečka Bechyně. Hotel je součástí zámeckého rezortu. Jeho poloha je výhodná pro prozkoumávání krás centra města, jeho okolí a také ve vzdálenosti od lázeňského komplexu. Přestože hotel leží v centru města, jeho prostředí je velmi klidné, celé město se nese v duchu pohodové a poklidné atmosféry, kde si návštěvníci jedou zkrátka odpočinout od každodenního shonu a ruchu.

Jihočeské město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Tábora. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Špajz (moderní jihočeská kuchyně), salónek, konferenční služby, wellness (masáže, koupele, infrasauna, kosmetika), úschovna a půjčovna kol, parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, mini lednice, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.
Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje Deluxe, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), LCD TV, mini lednice, Wi-Fi (zdarma), kávový set, lahev s vodou, v ceně pokoje je také zahrnut 1x vstup do hotelové infrasauny pro 2 osoby, možnost přistýlky.

K dispozici je také apartmán a pokoje v podkroví.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo servírované při menším počtu ubytovaných) či polopenze (2chodové servírované menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness (masáže, koupele, infrasauna, kosmetika)

V okolí: koupaliště v Bechyni nebo Cihelna (2 km), tenis (700 m), golf (6 km).

Lázně Bechyně (vzdálenost od hotelu 950 m) – Jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách, které byly dříve a jsou i dnes známé pro svůj léčebný standard a pro klientský přístup. Léčí především atritidy a artrózy, bechtěrevovu chorobu, nemoci nervového ústrojí a mnoho dalších.

Zámek Bechyně (od hotelu 500 m) – Renesanční zámek je výraznou dominantou města Bechyně. Mezi největší zajímavosti zámku patří unikátní pozdně gotický Stromový sál, klenutý na střední sloup v podobě kmene stromu s žebry napodobující suché sukovité větve. V západním křídle Zámku se zachovala část vzácné žebrové klenby. Renesanční přestavbě náleží tzv. Jelenice ve východním křídle a nad ní je umístěna svatební síň Petra Voka s bohatou malovanou nástěnnou výzdobou. V severním křídle najdete zbrojnici s kazetovým renesančním stropem z 16. století. Vstupenky na zámek lze koupit v turistickém informačním centru v Bechyni na náměstí T. G. Masaryka č.p.5. Skupina na prohlídku vychází od turistického centra nejpozději 15 minut před začátkem.

Golfové hřiště v Bechyni (vzdálenost od hotelu 6000 m) –s devíti jamkami. Součástí je cvičná louka pro nácvik dlouhých odpalů a cvičný areál po nácvik krátké hry. Pro firmy a kolektivy je možnost zajímavých golfových programů, tzv. golfové akademie, vedené zkušenými golfovými trenéry a cvičiteli.

Cyklistické a turistické výlety po okolí
V okolí Bechyně najdou milovníci turistiky lokality s dobře značenými stezkami jak pro pěší, tak pro cykloturisty. Často navštěvovaným místem je údolí Lužnice pod Bechyní, kde skalní masiv obklopující řeku vytváří mimořádně romantická místa. Romantická příroda s malebnými zákoutími láká i k posezení. Řeka Lužnice je rájem rybářů.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování je možné u hotelu zdarma.

Od 7.1. do 20.1.2024 bude z důvodu rekonstrukce uzavřená hotelová restaurace Špajz. Ubytování bude možné, avšak bez možnosti snídaně a dalšího stravování. V této době bude pro hosty možnost si na recepci zapůjčit rychlovarný set (konvice, hrneček).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování v počtu dle zvolené délky pobytu, místní poplatky.


Cena pobytu 50+ v hotelu Panská (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 2x dvouchodovou večeři, uvítací balíček regionálních pochutin na pokoji, 1x odpolední kávu s moučníkem, 1x aromaterapeutickou masáž s regeneračním zábalem, 1x relaxační masáž šíje, 1x poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 250 Kč/os., možnost zapůjčení nordic walking holí, turistickou mapu okolí, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Velikonoce (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (večeře v rámci polopenze 3x 2-chodové menu a 1x 4-chodová slavnostní večeře - velikonoční menu), překvapení na pokoji při příjezdu, 1x návštěvu infrasauny v hotelu, 1x kávu a zákusek od souseda cukráře, slevu 10 % na procedury z wellness nabídky, mapu okolí a tipy na výlety, Wi-Fi, parkování.
BONUS: dřívější příjezd (od 12:00 hod.) a pozdější odjezd (do 11:00 hod.)


Cena pobytu Romantický pobyt v Bechyni (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x romantickou 3-chodovou večeři, láhev sektu a balíček regionálních pochutin na pokoji při příjezdu, hodinku v infrasauně, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 250,- Kč/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Relax na 2 noci zahrnuje 2x ubytování se snídaní, balíček regionálních pochutin na pokoji při příjezdu, 1x kávičku s dezertem, 1x zapůjčení holí Nordic Walking, mapu okolí a tipy na výlet, slevu 20 % na vstup do muzea čokolády, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Dámská jízda (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x 2-chodovou večeři, prosecco a kosmetický dárkový balíček na pokoji při příjezdu, hodinku v infrasauně, 10% slevu na procedury v hotelu, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Silvestr v hotelu Panská (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 2x servírovaná 2chodová večeře, 1x slavnostní silvestrovský raut s přípitkem a hudebním programem), lahev sektu na pokoji při příjezdu, 1x infrasauna pro 2 osoby (60 min.), sleva 10 % na další předem objednané wellness služby v hotelu, parkování, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu.
Přivítejte rok 2024 v srdci jižních Čech a užijte si dokonalý odpočinek doplněný vynikajícím jídlem.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Bechyně - Hotel Panská

Poznejte kouzlo jižních Čech a ubytujte se v malebném lázeňském městečku Bechyně v krásném hotelu přímo na náměstí nedaleko zámku. Hotel nabízí útulné pokoje, špičkovou restauraci a své vlastní wellness s infrasaunou.

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Anna, 27.06.2019