Jindřichův Hradec - Orea Hotel Concertino Zlatá Husa

od 950
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel v centru historického města
  • vlastní wellness, vlastní parkování
  • ideální poloha pro výlety po jihu Čech
  • 5 min od zámku

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Plánujete dovolenou v jižních Čechách? Vyberte si pro svůj pobyt kouzelné město Jindřichův Hradec s třetím největším hradem a zámkem a rovnou se ubytujte v krásném hotelu Concertino Zlatá Husa přímo na náměstí. Hosté mohou využít odpočinek v hotelové sauně či si dopřát služby odborného maséra. Hotelové prostory jsou mimo jiné vhodné k pořádání firemních či soukromých akcí a nabízejí také hospodu s domácí a jihočeskou kuchyní.

POLOHA

Hotel Concertino Zlatá Husa má exkluzivní poloho přímo v historickém centru Jindřichova Hradce v jižních Čechách. Od náměstí ho dělí doslova pár krůčků a na známý hrad a zámek je to 5 minut. Lokalita je také výhodná pro milovníky cykloturistiky, kteří mohou na kole zavítat do České Kanady nebo Třeboňska, hotel je přímo napojený na oblíbené značené trasy. V těsné blízkosti se nachází rybník Vajgar, který slouží také k relaxaci nebo sportu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, letní terasa, hospoda, konferenční místnost a služby, výtah, wellness služby (privátní sauna pro 2 osoby, masáže), stolní tenis, kulečník, půjčovna kol, Wi-Fi (zdarma), podzemní garáže.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT TV, trezor, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma). Pokoje jsou dostupné výtahem.

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel, pohovka, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, oddělené WC), SAT TV, trezor, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje mají možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Suite Mezonet, mezonetový pokoj, obývací pokoj, ložnice (oddělené postele), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, fén, oddělené WC), SAT TV, trezor, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa.

Dvoulůžkový pokoj Suite Mezonet, obývací pokoj, ložnice (manželská postel), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, fén, oddělené WC), SAT TV, trezor, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma). Pokoje jsou dostupné výtahem.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj, dva propojené pokoje s oddělenými lůžky, každý pokoj disponuje: vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, oddělené WC), SAT TV, trezor, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, možnost polopenze v rámci balíčku (večeře - 3chodové menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: půjčovna kol, několik druhů profesionálních masáží, privátní sauna, stolní fotbálek, biliard.

Město a okolí nabízí příležitosti:

K procházky i nordic walking v jednom z největších městských parků v ČR, mnoho cyklostezek na trasách po České Kanadě, Třeboňsku, na Červenou Lhotu apod. Denní i noční prohlídky na zámku Jindřichův Hradec, projížďky Jindřichohradeckou úzkokolejkou Českou Kanadou. Kdo si rád užívá vody, může navštívit vnitřní i venkovní aquapark.

Další místo k vidění je Národní muzeum fotografie, 15.poledník, Muzeum Jindřichův Hradec a Krýzovi jesličky, Gobelínová dílna, několik kostelů, zámek Červená Lhota (cca 20km), město Třeboň (20km), Schwarzenberská hrobka Třeboň (20km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 21 Kč/os./den

POZNÁMKA

Wellness služby: privátní sauna pro 2 osoby s relaxační hubnou (490,- Kč/hod), masáže.

Ubytování s domácími mazlíčky je možné za poplatek.

Parkování je možné přímo v hotelu v podzemních garážích za poplatek 250 Kč/noc (nutná rezervace předem).

Hotel má bezbariérový přístup.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi.


Cena pobytu Relaxační balíček zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně a 3-chodová večeře), láhev vína jako dárek při příjezdu, procedury (privátní Sauna pro 2 (60 min.), 1x masáž (30 min.), 1x párová procedura - čokoládová masáž a rašelinový zábal (50 min.), Wi-Fi ve všech prostorách.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Město Jindřichův Hradec

Mezi perlami jihočeského kraje bezpochybně patří Jindřichův Hradec s třetím největším hradem a zámkem u nás. Přesvědčte se sami, jaké impozantní místa toto město nabízí a vás pobízí k jeho návštěvě.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení