Bechyně - Penzion Černická obora

od 900
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Snídaně
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Golf: 0 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • penzion přímo u krásného 9jamkového golfového hřiště
  • nepřeberné možnosti turistiky a sportovního vyžití
  • místo kde rostou houby a borůvky
  • možno zakoupit 1-2denní kurzy - seznámení s golfem
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nechte se okouzlit ubytováním v penzionu, který leží přímo vedle krásného golfového hřiště. Penzion je oblíbený u výletníků, rodin s dětmi a u každého kdo touží po aktivní dovolené či odpočinku, leží přímo na cyklistických trasách a turistických stezkách. Rádi vám poradí kam na výlet, či tipy na nejkrásnější místa v okolí a pokud tomu bude přát počasí, podělí se s vámi o tajná místa, kde obvykle rostou houby a borůvky. Residence je vyhledávána nejen hráči golfu, ale i rodinami s dětmi. Jízdní kola si lze vypůjčit přímo na místě.

Máte chuť strávit volný čas v malebné hájence, v příjemném prostředí jako na chalupě? Hájenka se nachází nedaleko penzionu Golf a golfového hřiště.

POLOHA

Jedinečné ubytování v turistické oblasti Toulava, na samotě u lesa přímo u golfového hřiště, které je součástí resortu. Leží 2 km od obce Sudoměřice u Bechyně a od lázeňského malebného městečka Bechyně je vzdálený 8 km. Penzion leží přímo na cyklistických trasách a turistických stezkách.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, bar, bistro s letní terasou, infrasauna, 9jamkové golfové hřiště, půjčovna kol, parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC), LCD TV, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky.

Hájenka - samostatný objekt v blízkosti Rezidence pro 9 osob (kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice, soc. zařízení, TV, Wi-Fi).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo servírované při menším počtu ubytovaných)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V penzionu: infrasauna, golfové hřiště.

Golfové hřiště – s devíti jamkami. Součástí je cvičná louka pro nácvik dlouhých odpalů a cvičný areál po nácvik krátké hry. Pro firmy a kolektivy je možnost zajímavých golfových programů, tzv. golfové akademie, vedené zkušenými golfovými trenéry a cvičiteli.

V okolí: koupaliště v Bechyni nebo Cihelna, tenis, golf.

Lázně Bechyně – Jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách, které byly dříve a jsou i dnes známé pro svůj léčebný standard a pro klientský přístup. Léčí především atritidy a artrózy, bechtěrevovu chorobu, nemoci nervového ústrojí a mnoho dalších.

Zámek Bechyně – Renesanční zámek je výraznou dominantou města Bechyně. Mezi největší zajímavosti zámku patří unikátní pozdně gotický Stromový sál, klenutý na střední sloup v podobě kmene stromu s žebry napodobující suché sukovité větve. V západním křídle Zámku se zachovala část vzácné žebrové klenby. Renesanční přestavbě náleží tzv. Jelenice ve východním křídle a nad ní je umístěna svatební síň Petra Voka s bohatou malovanou nástěnnou výzdobou. V severním křídle najdete zbrojnici s kazetovým renesančním stropem z 16. století. Vstupenky na zámek lze koupit v turistickém informačním centru v Bechyni na náměstí T. G. Masaryka č.p.5. Skupina na prohlídku vychází od turistického centra nejpozději 15 minut před začátkem.

Cyklistické a turistické výlety po okolí
V okolí Bechyně najdou milovníci turistiky lokality s dobře značenými stezkami jak pro pěší, tak pro cykloturisty. Často navštěvovaným místem je údolí Lužnice pod Bechyní, kde skalní masiv obklopující řeku vytváří mimořádně romantická místa. Romantická příroda s malebnými zákoutími láká i k posezení. Řeka Lužnice je rájem rybářů

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek. Kromě každodenního poplatku se platí ještě příplatek za závěrečný úklid 500 Kč/pobyt.

Parkování je možné u hotelu zdarma.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování v počtu dle zvolené délky pobytu, místní poplatek, parkování.


Rekreační pobyt v Hájence zahrnuje pronájem 9lůžkové hájenky bez stravování (v počtu dle zvolené délky pobytu, min.2 noci, v letních měsících min. 6 nocí), místní poplatek, parkování.


Cena pobytu Stay & practise - Pobyt s výukou golfu (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 90 min výuka golfu s trenérem včetně zapůjčení holí, neomezené míče na driving range, vstup na driving range, volný vstup na putting a chipping, zapůjčení tuby míčků na trénink krátké hry, Wi-Fi, parkování.
BONUS: 10% sleva na nápoje v bistru Golf


Cena pobytu Pobyt plný golfu - Stay & play (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, neomezené golfové fee, neomezené míčky na driving range, vstup na driving range, 2x svačinu do bagu, úschovna golfových bagů, Wi-Fi, parkování.
BONUS: 10% sleva na nápoje v bistru Golf.


Cena pobytu Cyklisto vítej (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 1x káva s moučníkem v partnerské kavárně, 1x pobyt v infrasauně v penzionu (45 min.), cyklomapu okolí a tipy na výlety, energetický balíček na cestu, možnost úschovy a dofukování kol zdarma, Wi-Fi, parkování.
BONUS: 10% sleva na nápoje v bistru Černická obora


Cena pobytu Relax v srdci přírody (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, balíček regionálních pochutin na pokoji při příjezdu, 1x pobyt v infrasauně v penzionu (45 min.), 1x zapůjčení nordic walking holí, mapu okolí s tipy na výlety, slevu 20 % do muzea čokolády v Táboře, Wi-Fi, parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Bechyně - Penzion Černická obora

Pokud jste milovníci golfu, tento penzion u 9 jamkového golfového hřiště, které bylo první v jižních Čechách, je pro vás jasnou volbou. Nabízí rozmanité množství golfových služeb a zejména kvalitně upravovaný green. Kromě golfu si zde přijdou na své také příznivci pěší a cyklo turistiky. Dopřejte si odpočinek uprostřed nedotčené přírody.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení