Znojmo - Hotel Clemar a penz. Austis

od 1 010
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v historickém centru Znojma
  • ubytování v historické budově se stylovými pokoji
  • ideální pro cyklovýlety či návštěvy vinných sklípků
  • možnost pronájmu vinárny až pro 45 osob

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ubytujte se ve skvostných pokojích historické budovy, které nabízí hotel Clemar ve Znojmě. Pokoje jsou luxusně zařízené ve stylovém designu. Útulné pokoje nabízí také sousední penzion Austis, budovy jsou sousední a spojené venkovní terasou. Ráno se můžete posílit snídaní z kvalitních surovin a vydat se na výlet či obchůzku po městě a vinných sklípcích. Objevujte krásy památkové rezervaci či přilehlého okolí Znojma.

POLOHA

Hotel Clemar se nachází v úplném srdci historického Znojma na slunečné jižní Moravě. V těsné vzdálenosti se nachází množství památek a široká síť cyklostezek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, vinárna - sklep, konferenční místnost, Wi-Fi (zdarma), úschovna a půjčovna kol, venkovní posezení, uzavřené parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel Clemar:

Dvoulůžkový pokoj Deluxe, manželská postel, romantická vana v prostoru, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), trezor, minibar.

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), trezor, minibar, možnost přistýlek.

Apartmán Deluxe, pohovka, jídelní stůl, vybavená kuchyň (kuchyňské vybavení, lednička, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice), manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), trezor.

Apartmán Staré Město 1 s jednou ložnicí, rozkládací pohovka (možnost 1-2 přistýlek), jídelní stůl, vybavená kuchyň (kuchyňské vybavení, lednička, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice), uzavíratelná ložnice (manželská postel), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán Superior Staré Město 2 s jednou ložnicí, rozkládací pohovka (možnost 1-2 přistýlek), jídelní stůl, vybavená kuchyň (kuchyňské vybavení, lednička, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice), oddělená ložní část (manželská postel), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán Superior Staré Město 3 s dvěma ložnicemi, rozkládací pohovka (možnost 1-2 přistýlek), jídelní stůl, vybavená kuchyň (kuchyňské vybavení, lednička, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice), oddělená ložní část (manželská postel), uzavíratelná samostatná ložnice (2 oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma).

Penzion Austis:

Jednolůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlek.

Dvoulůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost jedné nebo dvou přistýlek (pokoje s přistýlkami jsou prostorově větší).

Čtyřlůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlek.

Čtyřlůžkový apartmán Standard, jídelní stůl, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), možnost 2 přistýlek.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí hotelu se nachází četné množství pamětihodností, cyklotras a turistických zastávek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky.

POZNÁMKA

Hotel Clemar a penzion Austis jsou sousední budovy spojené venkovní terasou. V hotelu Clemar se nachází recepce, venkovní posezení, konferenční místnost, vinárna ve sklípku a podávají se zde snídaně.

Možnost parkování na uzavřeném hotelovém parkovišti.

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za příplatek po předchozí dohodě v penzionu Austis.

Možnost pronájmu vinárny pro 45 osob či konferenční místnosti pro 22 osob.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení