Kuřim - Hotel Kaskáda

od 1 060
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Golf: 200 m
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • součást rekreačně - sportovního areálu Golf resort Brno
  • 27 jamkové mistrovské golfové hřiště
  • 300 metrů dlouhý driving range s krytými odpališti
  • atraktivní wellness pobyty s golfem

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Sportovně-rekreační resort oblíbený a vyhledávaný golfisty s komplexním zázemím.

Hotel Kaskáda je součástí rekreačně - sportovního areálu Golf resort Brno a nabízí hostům dokonalou pohodu a klidnou atmosféru. Hotel je harmonicky zasazen do okolní přírody, což ještě více vyzdvihuje výjimečnost lokality. Areál je kaskádovitě uspořádán na dvou protilehlých stranách. Jednu z nich tvoří golfové hřiště, a tu druhou stylové, bezbariérové bungalovy typické svou zelenou střechou a architektonicky čistým vzhledem. Vyměňte ruch velkoměsta za soukromí a komfort ubytování v přírodě, kde vědí co potřebuje přeplněná hlava a unavené tělo.

POLOHA

Hotel Kaskáda se nachází u golfového hřiště, 9 km severně od Brna, v malebném a klidném údolí mezi Kuřimí a Jinačovicemi. Budete tak pouze kousek od městského života, a zároveň si do sytosti dopřejete relax v údolí klidu a odpočinku. Hotel se nachází pár kilometrů od zoologické zahrady Brno a Brněnské přehrady. Můžete se provětrat při lesní procházce, při jízdě na koni nebo na jedné z mnoha cyklistických tratí. Jižní Morava nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití, které můžete krásně zkombinovat s ochutnávkou pravých moravských vín.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, terasa, zahrada, parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily, směnárna, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), dětské hřiště, wellness služby (bazén, sauna, vířivka, masáže, relaxační místnost), za poplatek bowling, šipky, stolní tenis, golfové hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové prostorné, jednodušeji vybavené pokoje typu Standard a Standard Klima (možnost a 2 přistýlek - vysouvatelné šuplíky), typu Delux (gauč, možnost přistýlky) a 2lůžkové apartmány APT a APT Delux (ložnice, možnost přistýlky, obývací prostor, kuchyňský kout); vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, klimatizace (kromě pokojů Standard), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT. APT Delux je přímo nad restauraci, s výhledem na golfové hřiště a okolí, má navíc krb, kuchyň s vybavením, prostornou terasu, ledničku.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Restaurace k dokoupení stravy je otevřena, kuchyně končí v 21:30 hod. Stravování mimo golfový areál doporučujeme do centra Brna (15 km) nebo např. do přístaviště (8 km - Brněnská přehrada), zde je např. příjemná restaurace Přístav u Vodů, ale několik dalších

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, bowling, šipky, stolní tenis, golf.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ KASKÁDA
Začít s golfem nebylo nikdy jednodušší. Budete mít možnost zahrát si nejenom na 27-mi jamkovém mistrovském hřišti na Kaskádě. Hřiště je navržené tak, abyste si vychutnali nejvyšší kvalitu sportovišť i dalších nabízených služeb a samozřejmě také výhled do krajiny. Hráči mají možnost nakombinovat osmnáctku ze tří samostatných devítek (celková délka 9 655 m). Hřiště bylo vybudováno podle projektu britského architekta Jonathana Gaunta. Ctí zásadu přehlednosti na každé jamce, viditelnosti všech překážek a vylučuje neoblíbenou hru „naslepo“.

Charakteristickým prvkem je dokonalé skloubení hracích ploch s okolní přírodou a velké množství uměle vybudovaných jezer (13 jezer s více než 2 hektary vodní plochy). Tři devítky mistrovského hřiště jsou pojmenovány Dřevěná, Kamenná a Železná.

Kromě nich na Kaskádě můžete využít 6-ti jamkové veřejné hřiště Academy, krytý driving range, 3 putting a 2 chipping greeny.

Možnost dokoupení na místě (ceny jsou orientační):
Green fee (18 jamek) Po-Čt 1800 Kč/os., Pá-Ne 2100 Kč/os.
Green fee (9 jamek) Po-Čt 900 Kč/os., Pá-Ne 1 050 Kč/os.
Děti do 15 let, studenti (19 jamek) Po-Čt 800 Kč/os., Pá-Ne 900 Kč/os.
Děti do 15 let, studenti (9 jamek) Po-Čt 400 Kč/os., Pá-Ne 450 Kč/os.
Úterky pro ženy (18 jamek) 800 Kč/os.

v okolí: jízda na koních, cyklistika

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20 Kč/os./noc)

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do wellness v provozní době, parkování.


.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení