Kuřim - Hotel Kaskáda

od 1 060
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Golf: 200 m
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • součást rekreačně - sportovního areálu Golf resort Brno
  • 27 jamkové mistrovské golfové hřiště
  • 300 metrů dlouhý driving range s krytými odpališti
  • atraktivní wellness pobyty s golfem

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Sportovně-rekreační resort oblíbený a vyhledávaný golfisty s komplexním zázemím.

Hotel Kaskáda je součástí rekreačně - sportovního areálu Golf resort Brno a nabízí hostům dokonalou pohodu a klidnou atmosféru. Hotel je harmonicky zasazen do okolní přírody, což ještě více vyzdvihuje výjimečnost lokality. Areál je kaskádovitě uspořádán na dvou protilehlých stranách. Jednu z nich tvoří golfové hřiště, a tu druhou stylové, bezbariérové bungalovy typické svou zelenou střechou a architektonicky čistým vzhledem. Vyměňte ruch velkoměsta za soukromí a komfort ubytování v přírodě, kde vědí co potřebuje přeplněná hlava a unavené tělo.

POLOHA

Hotel Kaskáda se nachází u golfového hřiště, 9 km severně od Brna, v malebném a klidném údolí mezi Kuřimí a Jinačovicemi. Budete tak pouze kousek od městského života, a zároveň si do sytosti dopřejete relax v údolí klidu a odpočinku. Hotel se nachází pár kilometrů od zoologické zahrady Brno a Brněnské přehrady. Můžete se provětrat při lesní procházce, při jízdě na koni nebo na jedné z mnoha cyklistických tratí. Jižní Morava nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití, které můžete krásně zkombinovat s ochutnávkou pravých moravských vín.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, terasa, zahrada, parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily, směnárna, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), dětské hřiště, wellness služby (bazén, sauna, vířivka, masáže, relaxační místnost), za poplatek bowling, šipky, stolní tenis, golfové hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové prostorné, jednodušeji vybavené pokoje typu Standard a Standard Klima (možnost a 2 přistýlek - vysouvatelné šuplíky), typu Delux (gauč, možnost přistýlky) a 2lůžkové apartmány APT a APT Delux (ložnice, možnost přistýlky, obývací prostor, kuchyňský kout); vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, klimatizace (kromě pokojů Standard), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT. APT Delux je přímo nad restauraci, s výhledem na golfové hřiště a okolí, má navíc krb, kuchyň s vybavením, prostornou terasu, ledničku.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Restaurace k dokoupení stravy je otevřena, kuchyně končí v 21:30 hod. Stravování mimo golfový areál doporučujeme do centra Brna (15 km) nebo např. do přístaviště (8 km - Brněnská přehrada), zde je např. příjemná restaurace Přístav u Vodů, ale několik dalších

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, bowling, šipky, stolní tenis, golf.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ KASKÁDA
Začít s golfem nebylo nikdy jednodušší. Budete mít možnost zahrát si nejenom na 27-mi jamkovém mistrovském hřišti na Kaskádě. Hřiště je navržené tak, abyste si vychutnali nejvyšší kvalitu sportovišť i dalších nabízených služeb a samozřejmě také výhled do krajiny. Hráči mají možnost nakombinovat osmnáctku ze tří samostatných devítek (celková délka 9 655 m). Hřiště bylo vybudováno podle projektu britského architekta Jonathana Gaunta. Ctí zásadu přehlednosti na každé jamce, viditelnosti všech překážek a vylučuje neoblíbenou hru „naslepo“.
Charakteristickým prvkem je dokonalé skloubení hracích ploch s okolní přírodou a velké množství uměle vybudovaných jezer (13 jezer s více než 2 hektary vodní plochy). Tři devítky mistrovského hřiště jsou pojmenovány Dřevěná, Kamenná a Železná.
Kromě nich na Kaskádě můžete využít 6-ti jamkové veřejné hřiště Academy, krytý driving range, 3 putting a 2 chipping greeny.

v okolí: jízda na koních, cyklistika

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./noc)

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do wellness v provozní době, parkování.
Možnost dokoupení na místě:
Green fee (18 jamek) Po-Čt 1500,- Kč/os., Pá-Ne 1800,- Kč/os.
Green fee (9 jamek) Po-Čt 800,- Kč/os., Pá-Ne 950,- Kč/os.
Buggy: Po-Čt 800,- Kč, Pá-Ne 1000,- Kč


.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení