Kuřim - Hotel KASKÁDA

od 790
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Golf: 200 m
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • součást rekreačně - sportovního areálu Golf resort Brno
  • 27 jamkové mistrovské golfové hřiště
  • 300 metrů dlouhý driving range s krytými odpališti
  • atraktivní wellness pobyty s golfem
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Sportovně-rekreační resort oblíbený a vyhledávaný golfisty s komplexním zázemím.

Hotel Kaskáda je součástí rekreačně - sportovního areálu Golf resort Brno a nabízí hostům dokonalou pohodu a klidnou atmosféru. Hotel je harmonicky zasazen do okolní přírody, což ještě více vyzdvihuje výjimečnost lokality. Areál je kaskádovitě uspořádán na dvou protilehlých stranách. Jednu z nich tvoří golfové hřiště, a tu druhou stylové, bezbariérové bungalovy typické svou zelenou střechou a architektonicky čistým vzhledem. Vyměňte ruch velkoměsta za soukromí a komfort ubytování v přírodě, kde vědí co potřebuje přeplněná hlava a unavené tělo.

POLOHA

Hotel Kaskáda se nachází u golfového hřiště, 9 km severně od Brna, v malebném a klidném údolí mezi Kuřimí a Jinačovicemi. Budete tak pouze kousek od městského života, a zároveň si do sytosti dopřejete relax v údolí klidu a odpočinku. Hotel se nachází pár kilometrů od zoologické zahrady Brno a Brněnské přehrady. Můžete se provětrat při lesní procházce, při jízdě na koni nebo na jedné z mnoha cyklistických tratí. Jižní Morava nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití, které můžete krásně zkombinovat s ochutnávkou pravých moravských vín.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, terasa, zahrada, parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily, směnárna, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), dětské hřiště, wellness služby (bazén, sauna, vířivka, masáže, relaxační místnost), za poplatek bowling, šipky, stolní tenis, golfové hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové prostorné, jednodušeji vybavené pokoje typu Standard a Standard Klima (možnost a 2 přistýlek - vysouvatelné šuplíky), typu Delux (gauč, možnost přistýlky) a 2lůžkové apartmány APT a APT Delux (ložnice, možnost přistýlky, obývací prostor, kuchyňský kout); vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, klimatizace (kromě pokojů Standard), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT. APT Delux je přímo nad restauraci, s výhledem na golfové hřiště a okolí, má navíc krb, kuchyň s vybavením, prostornou terasu, ledničku.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Restaurace k dokoupení stravy je otevřena, kuchyně končí v 21:30 hod. Stravování mimo golfový areál doporučujeme do centra Brna (15 km) nebo např. do přístaviště (8 km - Brněnská přehrada), zde je např. příjemná restaurace Přístav u Vodů, ale několik dalších

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, bowling, šipky, stolní tenis, golf.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ KASKÁDA
Začít s golfem nebylo nikdy jednodušší. Budete mít možnost zahrát si nejenom na 27-mi jamkovém mistrovském hřišti na Kaskádě. Hřiště je navržené tak, abyste si vychutnali nejvyšší kvalitu sportovišť i dalších nabízených služeb a samozřejmě také výhled do krajiny. Hráči mají možnost nakombinovat osmnáctku ze tří samostatných devítek (celková délka 9 655 m). Hřiště bylo vybudováno podle projektu britského architekta Jonathana Gaunta. Ctí zásadu přehlednosti na každé jamce, viditelnosti všech překážek a vylučuje neoblíbenou hru „naslepo“.
Charakteristickým prvkem je dokonalé skloubení hracích ploch s okolní přírodou a velké množství uměle vybudovaných jezer (13 jezer s více než 2 hektary vodní plochy). Tři devítky mistrovského hřiště jsou pojmenovány Dřevěná, Kamenná a Železná.
Kromě nich na Kaskádě můžete využít 6-ti jamkové veřejné hřiště Academy, krytý driving range, 3 putting a 2 chipping greeny.

v okolí: jízda na koních, cyklistika

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování v areálu hotelu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./noc)

POZNÁMKA

4 noci za cenu 3
Ubytujte se na 4 noci a my vám dáme poslední čtvrtou noc GRÁTIS. Rezervujte si pobyt na 4 noci a automaticky Vám bude nabídnuto ubytování se snídaní (4 noci za cenu 3) za cenu 3 nocí.

Uvedená nabídka je platná v určených termínech a je limitována počtem volných pokojů určených provozovatelem. Po vyčerpání provozovatelem určených volných kapacit pro danou akci, není možné akci ze strany zákazníka využít. Termíny platnosti nabídky 4 noci za cenu 3: do 30.09.2020, platí pro pobyty s nástupem v neděli a pondělí.

Ubytování domácích mazlíčků za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do wellness v provozní době, parkování.


Cena pobytu Wellness pobyt (1 noc) zahrnuje 1x ubytování se snídaní, fee do golfového resortu, neomezený vstup do wellness v provozní době, 1x klasickou masáž (45 min.), 1x privátní whirlpool (50 min.), parkování. Ceny osob a dětí na přistýlce nezahrnují doplňkové služby v golfovém resortu. Časování procedur (masáž, whirlpool) a tee time je zapotřebí provést 2 dny před příjezdem na hotel.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, fee do golfového resortu, neomezený vstup do wellness v provozní době, 1x klasickou masáž (45 min.), privátní whirlpool (50 min.), parkování. Ceny osob a dětí na přistýlce nezahrnují doplňkové služby v golfovém resortu. Časování procedur (masáž, whirlpool) a tee time je zapotřebí provést 2 dny před příjezdem na hotel.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení