Vranov nad Dyjí - Babyhotel a dep. Babymlýn KAROLÍNKA

od 400
doprava Vlastní
strava Snídaně
Pláž3000m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Pláž: 3000 m
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 39000 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ubytování pro rodiny s dětmi v pohádkových pokojích
  • vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén a wellness
  • tematicky laděné programy či v kreativní dílničky
  • v samotném centru romantického náměstí Vranova
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dva sousedící areály Babyhotel a Babymlýn Karolínka najdete v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí a v srdci Národního parku Podyjí.

V hotelu s neobyčejnou atmosférou i nově citlivě zrekonstruovaném historickém mlýně (významná kulturní památka) najdete vy i vaše děti místo, kde se pobavíte a zároveň si odpočinete. Všechny pokoje jsou rekonstruované s rozdílným designem, každý je směřován k jistému stylu a barvě. Principem je především bezpečnost a přiměřená barevnost. V Babymlýně máte možnost celodenního užití občerstvení v restauraci či posezení u kávy. Hosté z Babyhotelu Karolínka mají automaticky přístup i do Babymlýna po celý den.

Díky umístění je areál ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, procházek a jiných aktivit v nedotknuté přírodě Podyjí v kteroukoliv roční dobu.

POLOHA

ubytování se nachází ve Vranově nad Dyjí asi 14 minut chůze od pláže a 400 metrů od zámku Vranov nad Dyjí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

V hotelu jídelna, venkovní posezení, venkovní plně vybavená kuchyně s grilem a krbem, bar s vinotékou, knihovna, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), vnitřní bazén s brouzdalištěm pro děti (celoročně), vyhřívaný venkovní bazén (sezónní), wellness (hydromasážní vana, infra sauna, masáže, kadeřnictví, fitness), pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička, atrakce, video-pohádky, strava, nádobí, animační programy (60,- Kč/hod.); půjčovna kol, elektrokol, skútrů a elektrolodí, parkoviště, akceptace platebních karet, bankomat.

V areálu mlýna recepce, restaurace, kavárna, vyhřívaný slaný bazének, venkovní herní domeček pro děti, hernička pro nejmenší, wellness, sauna, herní sestavy pro děti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Babyhotel: 4 a 5lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD-TV, trezor, Wi-Fi (zdarma).
Babymlýn: 3 a 4lůžkové pokoje a 3 a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), vybavená kuchyňka, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), obědy a večeře (možnost využít venkovní kuchyně či restaurací v blízkém okolí).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Vyzkoušejte klasické nebo aroma-relaxační masáže přímo v hotelu, Wellness (bazén venku i vevnitř nebo masážní vana), Infrasaunu, půjčovnu kol, iGo, vozík za kolo, hernu a venkovní dvorek, knihovničku (pokud se vám knihy u nevešly do kufru, můžete si zde půjčit knihu dle libosti a nebo dětskou knihu a předčítat dětem nahlas), animační program pro děti (představení, rozcvička, učení básniček, pohádková dílna; program je dlouhý 45 minut), rybaření na Vranovské přehradě (nezapomeňte na zakoupení povolení).

v okolí: půjčovna kol, aquapark, vodní sporty, jízda na koni, bowling, cyklistika, pěší turistika, jízda na kanoích, šipky, rybaření, tenisový kurt, lyžování sjezdové (lyžařský vlek Želetava).

Další tipy na akce v okolí vám nabídne turistický server: www.navstivtevranovsko.cz.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, vše pro pobyt batolete (postýlka s peřinkami, nočník, přebalovací pult, vanička, stupátko...).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, parkovné, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (18,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Ceny pro Velikonoční svátky, květnové svátky, Znojemské vinobraní, letní prázdniny, zářijové svátky, říjnové svátky, podzimní prázdniny, listopadový svátek a Silvestr na vyžádání.

Na vyžádání příprava dětské postýlky včetně peřinek, nočník, stupátko, protiskluzová podložka, přebalovací pult, vanička.


Pobytové balíčky


Rekreační poyt zahrnuje ubytování se snídaní v délce dle výběru pobytu


Cena pobytu Tradiční Velikonoce s dětmi (4 noci) 2020 zahrnuje: 4x ubytování se snídaní (bufet - v pondělí beránek, vajíčkové hody na různé způsoby), 2x káva pro mámu a tátu, dezert pro děti, v rámci členství Babyklubu neomezený vstup do bazénku, 1x vstup do masážní vany popř. infrasauny (pro celou rodinu), poukaz v hodnotě 100,- Kč na jarní očistnou masáž, animační program pro děti (kreativní dílna - malování vajíček různými technikami, pečení a malování perníčků, výroba a malování s velikonoční a jarní tématikou).


Cena pobytu Slet malých čarodějů a čarodějnic (5 nocí) 2020 zahrnuje: 5x ubytování se snídaní, roční členství v babyklubu ZDARMA (výhody jako např. neomezený vstup do bazénu), 2x káva pro mámu a tátu s dortíkem, 1x vstup do infrasauny popř. masážní vany (pro celou rodinu), poukaz v hodnotě 100,- Kč na kouzelnou masáž, Slet malých čarodějnic - tvořivá dílnička s programem pro všechny krásné čarodějnice a čaroděje. Možnost navštívit nezapomenutelný slet čarodějnic v blízkém okolí (Havraníky, Znojmo apod.).


Cena pobytu Májový wellness pobyt (4 nebo 5 nocí) 2020 zahrnuje: 4x nebo 5x ubytování se snídaní, v rámci členství Babyklubu neomezený vstup do bazénku, 1x vstup do masážní vany, 1x vstup do infrasauny (pro celou rodinu), poukaz v hodnotě 100,- Kč na relaxační masáž, ovocný dortík pro děti, animační program pro děti (kreativní dílna).


Cena pobytu Léto volá - hurá prázdniny (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 1x vstup do vnitřního vyhřívaného bazénku, neomezený vstup do venkovního přihřívaného bazénku, 1x poukaz v hodnotě 100,- Kč masérské služby, 1x kávu pro dospělého, animační program pro děti (kreativní dílna). Možnost dokoupení polopenze.
BONUS: 10 % sleva na zákusky a dorty z cukrárny v Baby-mlýně, slevový poukaz do Merlinova dětského světa a muzea Terra technica.
Nástupní den So.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,5
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
10 Poloha
10 Stravování
9 Personál
6 Čistota
8,5
8 Ubytování 8 Služby 10 Poloha 10 Stravování 9 Personál 6 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste si pobyt na hotelu užil. Mrzí nás ale, že jste nebyl zcela spokojen s úklidem na pokoji. Vzhledem k tomu, že se jedná dětský hotel, kde je potřeba maximálně respektovat soukromí hostů (některé děti chodí spinkat v různé časy apod.), tak je úklid prováděn tak, že se každý den doplňuje toaletní papír, vyměňují odpadkové koše a ručníky dle potřeby hostů. Mají-li hosté další požadavky na úklid, zapíší je na úklidový list, kde mohou uvést i hodinu, která jim vyhovuje. S tímto postupem jsou hosté seznámeni při příjezdu na recepci. Je škoda, že jste o nedostatku neupozornil v době pobytu buď na naši asistenské lince nebo přímo na recepci hotelu. Jistě bychom mohli okamžitě řešit k Vaší spokojenosti. Tým cestovní kanceláře DAEN

Martin, 27.06.2019