Hodonín - hotel PANON

od 400
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
Golf: 10000 m
Konferenční služby
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v blízkosti sportovního areálu a koupaliště
  • panoramatická terasa s grilováním
  • nedaleko historického centra města Hodonín
  • milá a rychlá obsluha, služby na vysoké úrovni
Načítání ...

POPIS

Hotel Panon stojí na okraji Hodonína, v těsné blízkosti sportovního centra s vnitřním i venkovním bazénem, asi 1 km od hranice se Slovenskem a nedaleko hranic Rakouskem. Chutná česká i mezinárodní jídla se podávají v restauraci nebo na panoramatické terase s grilovacím zařízením.

POLOHA

hotel se nachází nedaleko centra Hodonína, na Slovácku, vedle letního koupaliště.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, směnárna, letní terasa, snack-bar, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, salónek, hotel. trezor, pro děti – postýlka a strava, úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1-3lůžkové pokoje Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr z 5-6 menu o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, v okolí – golf (10 km), kulečník (1500 m), kuželky (2300 m), fotbalové hřiště, letní koupaliště (200 m), značené trasy pro cykloturistiku.

CENA ZAHRNUJE

ubytování, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Léto v Hodoníně zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí v pokoji s vlastním sociálním zařízením, k první večeři karafa vína 0,5 l pro 2 osoby, 1x vstup na koupaliště s vodními atrakcemi na půl dne pro 2 osoby (otevřeno cca od konce května do září) nebo 1x káva zákusek (v případě zavřeného koupaliště), parkování. BONUSY: 20 % sleva na půjčení kol, 10 % sleva na vstup do ZOO Hodonín, 10 % sleva na plavbu po řece Moravě, 10 % sleva na vstup do Aqualandu Moravia, možnost zakoupení dalšího zvýhodněného vstupu na koupaliště na recepci hotelu.


Rekeační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy, místní poplatek.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,3
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
9 Poloha
8 Stravování
10 Personál
7 Čistota
8,3
8 Ubytování 8 Služby 9 Poloha 8 Stravování 10 Personál 7 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef Hruška, 07.08.2019