Hodonín - hotel PANON

od 400
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
Golf: 10000 m
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Ubytování/noc
Strava Doba 01.01.18- 23.12.18
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
Ubytování/noc BS Standard Bez stravování Na noc 750 Kč
Ubytování/noc BS Standard Bez stravování Na noc 420 Kč
Ubytování/noc BS Bez stravování Na noc 400 Kč
Dítě 3-7 let lůžko/noc Bez stravování Na noc 230 Kč
Dítě nad 7 let lůžko/noc Bez stravování Na noc 400 Kč
Dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA Bez stravování Na zájezd 0 Kč
Příplatek snídaně bufet Snídaně Na zájezd 120 Kč
Příplatek polopenze (SN+VE) Polopenze Na noc 220 Kč
Příplatek polopenze (SN+VE) dítě 4-12 let Polopenze Na noc 120 Kč
Příplatek polopenze (SN+VE) dítě 12-18 let Polopenze Na noc 210 Kč
Příplatek parkování v garáži Na noc 180 Kč

Poloha

hotel se nachází nedaleko centra Hodonína na Slovácku vedle letního koupaliště.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, restaurace, směnárna, letní terasa, snack-bar, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, salónek, hotel. trezor, pro děti – postýlka a strava, úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Vybavení pokoje

1-3lůžkové pokoje Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon.

Stravování

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr z 5-6 menu o 3 chodech).

Sport a volný čas

stolní tenis, v okolí – golf (10 km), kulečník (1500 m), kuželky (2300 m), fotbalové hřiště, letní koupaliště (200 m), značené trasy pro cykloturistiku. Management hotelu je nápomocen při vypracování programu poznávacího i pobytového, hotelových hostů.

Nedaleko areálu hotelu se nahází spousty sportovišť- tenisové hřiště je vzdálené 500 metrů od hotelu a je tam k dispozici 10 tenisových kurtů včetně sociálního zařízení, 200 metrů od hotelu se nahází Areál letního koupaliště, kde si můžete zarezervovat minigolf, stolní tenis, plážový volejbal a plážový fotbal. Ve stejní vzdálenosti 200 metrů je i spinning nebo Squash, který je u hotelu Panon. Je nutná rezervace.

Na kole, pěšky nebo bruslích Hodonínskou Doubravou po cyklotrase ZOO Hodonín – Písečný rybník, vybudované z původní lesní cesty. Po trati cyklotrasa vede i nová naučná stezka Hodonínská Doubrava. Cyklotrasa začíná naproti hodonínské zoologické zahradě a dále vede lesním porostem až k Písečnému rybníku, kde navazuje na stávající Moravskou vinařskou stezku směrem na Dolní Bojanovice. Cyklisty, včetně in – line bruslařů, provede trasa v celé své délce téměř 2,3 kilometru evropsky významnou lokalitou Hodonínská Doubrava a zčásti i po hranici přírodní rezervace Stupava.

Krytý plavecký bazén Hodonín (200 m od hotelu) – krytý plavecký bazén se nachází v ulici Sportovní. Nabízí koupání ve dvou bazénech, větší o rozměrech 25x12,5 m je určen pro plavce. Menší o maximální hloubce 80 cm a rozměrech 12,5x8m je určen zejména pro děti a výuku plavání. V objektu krytého bazénu je v prvním patře situováno wellness. Součástí wellness je finská sauna, parní sauna, infrakabina, sprchy, kneipp, pítko, ochlazovací bazén a whirlpool.

Sportland Babylon (24km od hotelu) – Sportland babylon se nalézá na vrcholku Stražovského kopce u Strážovic, zvaného také Babí lom. Nabídka zahrnuje horské minikáry, uměle zasněžovaný lyžařský svah a nově adrenalinové aktivity v podobě bungee trampolíny, obří houpačky, visuté laviny a skoku do hlubin.

Minigolfové hřiště Němčičky (35km od hotelu) – Nachází se v Modrých Horách vedle sportovního areálu a bobové dráhy. Hřiště se rozprostírá na ploše 30x30 metrů a je na něm umístěno 18 poloprofesionálních jamek. Na každé dráze jsou většinou překážky od snadných až po náročné. Tento rekreační sport není pohybově náročný, takže se při něm mohou pobavit všechny věkové kategorie a užít si tak spolu mnoho zábavy. Hned u hřiště se nachází vinařství, kde si ke golfu můžete dopřát kvalitní moravská vína, prohlédnout sklepní zařízení a samozřejmě nakoupit víno.


Přírodní rezervace Louky pod Kumstátem (27km od hotelu) – V katastru obce Krumvíř se nachází přírodní rezervace Louky pod Kumstátem, která se skládá ze dvou částí Sklenářův kopec a Lesík. Hlavním motivem jejich ochrany je existence zachovalé ukázky jihomoravské stepní vegetace na hlubokých půdách. V přírodní rezervaci roste zde řada zvláště chráněných druhů rostlin. Dále se zde vyskytuje nejméně 12 druhů silně ohrožených rostlin.

Cena zahrnuje

1x ubytování.

Cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Léto v Hodoníně zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí v pokoji s vlastním sociálním zařízením, k první večeři karafa vína 0,5 l pro 2 osoby, 1x vstup na koupaliště s vodními atrakcemi na půl dne pro 2 osoby (otevřeno cca od konce května do září) nebo 1x káva zákusek (v případě zavřeného koupaliště), parkování. BONUSY: 20 % sleva na půjčení kol, 10 % sleva na vstup do ZOO Hodonín, 10 % sleva na plavbu po řece Moravě, 10 % sleva na vstup do Aqualandu Moravia, možnost zakoupení dalšího zvýhodněného vstupu na koupaliště na recepci hotelu.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení