Modrá - Hotel Skanzen

od 840
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nachází přímo v turistickém Archeoskanzenu Modrá
  • ideální pro ty, kteří chtějí poznat krásy Slovácka
  • došková střecha a tradiční dřevěné prvky
  • s láskou připravené bohaté snídaně
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pohádkové ubytování přímo v srdci Slovácka, v centru historie a tradic našich předků.

Hotel a Depandance Skanzen je ideální pro turisty, kteří si chtějí užít stylového ubytování v atraktivním prostředí a poznat krásy Slovácka. Společně s Archeoskanzenem, Teráriem, Centrem slováckých tradic s palenicí, degustační vinnou a pálenkovou stezkou a Botanickým biotopem s podvodním tunelem Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu.

POLOHA

Hotel a Depandance je součástí turistického komplexu SKANZEN Modrá, kde se nachází nové Centrum slováckých tradic s palenicí, degustační vinnou a pálenkovou stezkou, Archeoskanzen Modrá a sladkovodní biotop Živá voda. Převážná část pokojů je situována s výhledem na Archeoskanzen, Živou vodu a do okolní přírodní krajiny.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

HOTEL: recepce, restaurace, venkovní posezení, konferenční služby, sál, Wi-Fi (zdarma), masáže (na objednávku před nástupem), pro děti – hřiště, strava, postýlka a stolička; úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet. Klienti ubytovaní v depandanci čerpají služby hotelu (150 m).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové, 3lůžkové (s možností přistýlky), 4lůžkové (2x 2lůžkový se společnou koupelnou) pokoje a 2lůžkové apartmány (ložnice, obývák s rozkládacím 2lůžkem), DEP.: 2lůžkové, 3lůžkové, 4lůžkové mezonetové pokoje bez možnosti přistýlky; vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén (jen hotel), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT (jen hotel). 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře – servírovaná o 2 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - půjčovna kol, tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, přírodní koupaliště (4 km), Aquapark Uherské Hradiště (7 km).

Archeologický skanzen Modrá: velkomoravské sídliště středního Pomoraví. Skanzen žije každodenním životem, naučnými představeními, programy, pokusnými tavbami kovů, výrobou keramiky, zemědělskou výrobou i neustále prováděným archeologickým výzkumem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, místní poplatky, parkování.


Cena balíčku Víkend s vínem (2 noci) 2021 zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze jedna večeře se sklenkou vína), welcome drink, minerální voda 1 ks/pokoj, 1x vstup do velehradské baziliky, 1x komentovanou prohlídku Centra Slováckých Tradic, 1x vstupenku do Živé vody, 1x degustaci vína ve vinné a pálenkové stezce, na pokoji dárek na rozloučenou, možnost nákupu vína ve Skanzen vinotéce za ceny vinařů, zapůjčení koloběžek nebo holí Nordic Walking. Dětské ceny bez vstupů a degustace.


Cena balíčku Léto s dětmi (3 nebo 5 nocí) 2021 zahrnuje: 3x nebo 5x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x cyklomapu s doporučením zajímavých tras, 1x vstupenku do Archeoskanzenu, 1x komentovanou prohlídku Centra Slováckých Tradic, 1x vstupenku do Živé vody + v létě koupaliště, 1x vstupenku do Terária Modrá, 1x vstupenku do ZOO Lešná, 1x vstup do Kovozoo ve Starém Městě, 1x vstup na Motokáry v Rec group, 1x vstup do Velehradské baziliky, na pokoji dárek na rozloučenou, zapůjčení koloběžek, úschova kol.


Cena balíčku Romantika na Skanzenu (2 noci) 2021 zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze jedna romantická tříchodová večeře při svíčkách s lahví vína), 1x kávu ve Skanzen kavárničce, 1x relaxační masáž celého těla, 1x vstup do velehradské baziliky, 1x komentovanou prohlídku Centra Slováckých Tradic, 1x vstupenku do Živé vody nebo Terária Modrá, na pokoji dárek na rozloučenou.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení