Modrá - Hotel SKANZEN

od 690
doprava Vlastní
strava
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nachází přímo v turistickém Archeoskanzenu Modrá
  • ideální pro ty, kteří chtějí poznat krásy Slovácka
  • došková střecha a tradiční dřevěné prvky
  • s láskou připravené bohaté snídaně
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel a Depandance Skanzen je ideální pro turisty, kteří si chtějí užít stylového ubytování v atraktivním prostředí a poznat krásy Slovácka. Společně s Archeoskanzenem, Teráriem, Centrem slováckých tradic a Botanickým biotopem s podvodním tunelem Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu.

POLOHA

Hotel a Depandance je součástí turistického komplexu SKANZEN Modrá, kde se nachází nové Centrum slováckých tradic s palenicí, Archeoskanzen Modrá a sladkovodní biotop Živá voda. Převážná část pokojů je situována s výhledem na Archeoskanzen, Živou vodu a do okolní přírodní krajiny.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

HOTEL: recepce, restaurace, venkovní posezení, konferenční služby, sál, Wi-Fi (zdarma), masáže, pro děti – hřiště, strava, postýlka a stolička; kulečník, šipky, úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet. Klienti ubytovaní v depandanci čerpají služby hotelu (150 m).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové, 3lůžkové (s možností přistýlky), 4lůžkové (2x 2lůžkový se společnou koupelnou) pokoje a 2lůžkové apartmány (ložnice, obývák s rozkládacím 2lůžkem) v hotelu či depandanci, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT (jen hotel). 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře – servírovaná o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, šipky;
v okolí - půjčovna kol, tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, přírodní koupaliště (4 km), Aquapark Uherské Hradiště (7 km).

Archeologický skanzen Modrá: velkomoravské sídliště středního Pomoraví. Skanzen žije každodenním životem, naučnými představeními, programy, pokusnými tavbami kovů, výrobou keramiky, zemědělskou výrobou i neustále prováděným archeologickým výzkumem.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, místní poplatky, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (tradiční velikonoční snídaně-bufet, večeře 2chodové menu), 1x tradiční velikonoční oběd, 1x welcome drink, 1x kávu v kavárně Skanzen, 1x vstup do velehradské baziliky, 1x komentovanou prohlídku Centra Slovácých Tradic, 1x prohlídku Živé vody, 1x degustaci ve vinné a pálenkové stezce, 1x vstupenku do Archeoskanzenu Modrá, posezení u cimbálu, doporučení folklorních akcí a koštů v blízkém okolí "Velikonoce na Slovácku", na pokoji dárek na rozloučenou, možnost nákupu vína ve Skanzen vinotéce za ceny vinařů.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení