Modrá - Hotel SKANZEN

od 650
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Ubytování/noc SN 2018
Strava Doba 03.04.18- 21.12.18
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
1/2 SWC Hotel - 1 os. na pokoji/noc SN Snídaně Na noc 1250 Kč
1/2 SWC Hotel - pokoj/noc SN Snídaně Na noc 1750 Kč
Dítě 3-12 let 1/2 Hotel SN Snídaně Na noc 1010 Kč
1/2 SWC Dep. - 1 os. na pokoji/noc SN Snídaně Na noc 650 Kč
1/2 SWC Dep. - pokoj/noc SN Snídaně Na noc 1300 Kč
Dítě 3-12 let 1/2 Dep. SN Snídaně Na noc 750 Kč
1/3+1 SWC Hotel pokoj/noc SN Snídaně Na noc 2250 Kč
Dítě 3-12 let 1/3+1 Hotel SN Snídaně Na noc 1295 Kč
1/3 SWC Dep. pokoj/noc SN Snídaně Na noc 1950 Kč
Dítě 3-12 let s 1/3 Dep. SN Snídaně Na noc 1125 Kč
1/4 SWC Hotel - pokoj/noc SN Snídaně Na noc 2550 Kč
Dítě 3-12 let 1/4 Hotel SN Snídaně Na noc 1470 Kč
1/4 SWC Dep. - pokoj/noc SN Snídaně Na noc 2600 Kč
Dítě 3-12 let 1P4 Dep. SN Snídaně Na noc 1495 Kč
APT 1/2+2 Hotel - pokoj/noc SN Snídaně Na noc 2550 Kč
Dítě 3-12 let s APT 1/2+2 SN Snídaně Na noc 1470 Kč
APT 1/2+2 Dep. - pokoj/noc SN Snídaně Na noc 2600 Kč
Dítě 3-12 let APT 1/2 Dep. SN Snídaně Na noc 1495 Kč
Dítě do 3 let s 1 dosp. bez lůžka zdarma Na noc 0 Kč
Víkend s vínem (2 noci) 2018
Strava Doba 03.04.18- 21.12.18
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Dítě 12-18 let Hotel Víkend s vínem Polopenze Na zájezd 2865 Kč

Poloha

Hotel a Depandance je součástí turistického komplexu SKANZEN Modrá, kde se nachází nové Centrum slováckých tradic s palenicí, Archeoskanzen Modrá a sladkovodní biotop Živá voda. Při pobytu můžete využít stylového ubytování v atraktivním prostředí známé turistické oblasti na Slovácku.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce (v hotelu i pro depandanci), restaurace, venkovní posezení, konferenční služby, sál, Wi-Fi (zdarma), pro děti – hřiště, strava, postýlka a stolička; kulečník, šipky, úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Vybavení pokoje

2 až 4lůžkové pokoje, hotelu s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT (jen hotel). 1 bezbariérový pokoj.

Stravování

polopenze (snídaně – bufet, večeře – servírovaná o 3 chodech).

Sport a volný čas

Sport: kulečník, šipky;
v okolí - půjčovna kol, tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, přírodní koupaliště (4 km), Aquapark Uherské Hradiště (7 km).
Skanzen tržnice: Ve Skanzenovské tržnici, můžete navštívit vinotéku se širokou nabídkou vín z vinné stezky za ceny vinařů. V nabídce kavárničky je exklusivní káva, odrůdové nealko mošty, sušené nesířené ovoce vlastní výroby, vše pod značkou Skanzen.
Skanzen Pálenice: Dominantou Centra slováckých tradic je  pálenice Skanzen. Ta láká na proces pálení ovoce v moderním pojetí, druhá úspěšná sezóna pěstitelského pálení je za námi! Na vlastní oči uvidíte nádhernou dvoukotlovou pěstitelskou pálenici o obsahu 300l, ale i pětistupňovou kolonu na 170l. Vlastní provoz doplňuje degustační expozice pálenek - slivotéka. V této chvíli je již pálenková stezka spuštěna, kde v dávkovacích automatech v cihlovém sklepě, najdete soukromí pro ochutnávání těch nejlepších slivovic a likérů českých lihovarů. Návštěvníci se mohou nejen seznámit s procesem pálení ovoce a historií vinařství, ale zároveň mohou ochutnat produkty typické pro místní kraj – ovocné destiláty a víno. Centrum dále doplňuje prodejna regionálních produktů a kavárna.
Skanzen Slivotéka: Slivotéka, slivovicová nebo prostě jen pálenková stezka. V tuto chvíli je již spuštěn jedinečný projekt degustační expozice pálenek. V samoobslužných dávkovacích automatech By the glass v cihlovém sklepě, najdete soukromí pro ochutnávání těch nejlepších slivovic, pálenek a likérů českých lihovarů.
Skanzen Vinná stezka: Nová stálá výstava slováckých vín  2017 již otevřena! Máte jedinečnou šanci degustace 104 druhů vín ze slovácké podoblasti v jednom prostoru a nákup těchto vín za ceny vinařů ve vinotéce Skanzen. 
Skanzen muzeum: Nově otevřené Centrum Slováckých tradic láká na expozici muzea Moravského zemského muzea zaměřenou na vinařství a páleničářství. Společně s Archeoskanzenem a Botanickou a sladkovodní expozicí Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu.
Skanzen kostelík: Kostelík Sv. Jana Křtitele se stal velmi oblíbeným místem svatebních obřadů. Možnosti říci si své ANO v této netradiční lokalitě s bohatou minulostí ročně využije několik desítek párů. Jelikož se nejedná o stavbu vysvěcenou, ale pouze požehnanou, probíhají zde pouze civilní obřady. Termín Vašeho obřadu si můžete objednat na Obecním úřadě v Modré u Paní Šmídové (572 571 180), obřad pak na matrice Obecního úřadu ve Velehradě.
Skanzen Terárium: Zažijte tropickou atmosféru džungle v největší terarijní expozici na Moravě. K vidění jsou zástupci největších a nejjedovatějších hadů, rozmanité druhy pralesních pouštních ještěrů a ještěrek. Na vlastní oči uvidíte ve svém domovském prostředí anakondu  a  krajty velkých rozměrů, nádherné pestré hroznýše, dospělého kajmana, plivající kobru červenou, chameleony, zástupce varanů,  kajmanku dravou, pavouky, štíry a žáby. Nově jsme pro Vás připravili expozici Mangustek trpasličích, které si Vaše děti přímo zamilují. Vstupné (dospělí 80 kč, děti od 6 do 18 let 60 kč, děti od 3 do 5 let 40 kč (do 3 let zdarma), rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti) 200,- kč).

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní, parkování.

Cena nezahrnuje

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Poznejte Slovácko (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x láhev přívlastkového vína k večeři (1 láhev/pokoj), 1x vstupenku do ,,Archeoskanzenu Modrá“, 1x vstupenku do expozice sladkovodních ryb ,,Živá voda“ (v létě včetně vstupu na přírodní koupaliště ,,Živá voda“).


Cena balíčku Cyklisti vítejte (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, iontový nápoj na cyklovýlet + mapu okolí s cyklostezkami, úschovu kol, možnost využití hotelové prádelny, 1x relaxační masáž částečnou.


Cena balíčku Rodinný víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x vstupenku do expozice sladkovodních ryb ,,Živá voda“, 1x vstupenku do ,,Archeoskanzenu Modrá“, na přání zapůjčení koloběžek.


Cena balíčku Romantika ve skanzenu (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x romantickou 3chodovou večeři při svíčkách s lahví vína (v rámci polopenze), welcome drink, misku s ovocem a minerální vodu na pokoji, prohlídku Centra slováckých tradic s lahodnou kávičkou, 1x částečnou relaxační masáž, vstup do Velehradské baziliky, vstup na Živou vodu, 1x dárek na rozloučenou na pokoj, slevu 20 % na dokoupené hotelové masáže.


Cena balíčku Víkend s vínem (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x večeři se sklenkou vína (v rámci polopenze), welcome drink, 1x minerální vodu na pokoj, prohlídku Centra slováckých tradic s degustací pálenky (3 druhy), 1x degustace vína ve vinné stezce, vstup do Velehradské baziliky, vstup na Živou vodu (v létě vstup na přírodní koupaliště), 1x dárek na rozloučenou na pokoj, půjčení silničních koloběžek, holí Nordic Walking, slevu 20% na dokoupené hotelové masáže.


Cena balíčku Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (tradiční velikonoční snídaně-bufet, večeře 2chodové menu), 1x tradiční velikonoční oběd, 1x welcome drink, 1x kávu v kavárně Skanzen, 1x vstup do velehradské baziliky, 1x komentovanou prohlídku Centra Slovácých Tradic, 1x prohlídku Živé vody, 1x degustaci ve vinné a pálenkové stezce, 1x vstupenku do Archeoskanzenu Modrá, posezení u cimbálu, doporučení folklorních akcí a koštů v blízkém okolí "Velikonoce na Slovácku", na pokoji dárek na rozloučenou, možnost nákupu vína ve Skanzen vinotéce za ceny vinařů.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení