Hustopeče - Amande Wine wellness hotel

od 1 099
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na trase vinařských cyklistických stezek
  • exkluzivní vinné wellness – víno všemi smysly
  • atraktivní balíčky plné zážitků a vína
  • zážitková gastronomie z lokálních surovin
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Starosti nechte doma, užijte si vinnou lázeň a vychutnejte si při ní skleničku vína. Vyrazte na jižní Moravu a užijte si pobyt s dobrým jídlem, wellness i výlety v CHKO Pálava. Hotel nabízí relaxační, gurmánské i romantické wellness pobyty pro dva.

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v událost, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnosti mandloní a vína. Ve Wine Wellness Hotelu Amande takovou slavností může být každý den.

POLOHA

hotel se nachází uprostřed jižní Moravy - v Hustopečích, 35 km od města Brna a 25 km od města Lednice. Umístěn je přímo na trase vinařských cyklistických stezek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Amande, výtah, pivnice Panský Dvůr, sál, Wi-Fi (zdarma), vinný sklípek, Wine Wellness (finská, solná a bylinková sauna, pára, Kneippova koupel, whirlpool, relaxační místnost, dále za příplatek uvolňující koupele, relaxační masáže, peelingy a zábaly, partnerská zóna), domácí produkty a vinná kosmetika, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička; úschovna a půjčovna cyklistických kol a elektrokol, piknikové koše s dekou, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 3lůžkové pokoje Standard s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, hotelová přírodní kosmetika z vlastních hroznů), klimatizace, LCD TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérový pokoj.

2lůžkové pokoje Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, pantofle a župan, hotelová přírodní kosmetika z vlastních hroznů), klimatizace, trezor, TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové mezonetové apartmány s manželskou postelí v patře s možností až 2 přistýlek (pro 2-4 osob), vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, hotelová přírodní kosmetika z vlastních hroznů), klimatizace, trezor, TV-SAT, telefon, minibar, kávový set, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové Mandlové apartmá s možností až 2 přistýlek (pro 2-4 osob) se blyští novotou a disponuje dvěma průchozími pokoji, každý s manželskou postelí a posezením, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, hotelová přírodní kosmetika z vlastních hroznů), klimatizace, TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bohaté rautové snídaně s výběrem teplé i studené kuchyně, večeře – servírované menu o 3 chodech). Po dobu vládních omezení je i snídaně servírovaná.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: možnost půjčení kol a holí Nordic Walking přímo v hotelu, v okolí značené vinařské turistické a cyklo trasy, letní aquapark (500 m od hotelu).

Doporučené aktivity za příplatek: vinné procedury ve Wine Wellness, piknik v mandloňovém sadu (piknikový koš s delikatesami a dekou), hustopečská mandlárna s degustací Mandlovice, zapůjčení kola, návštěva vinařství Sonberk, zámek Mikulov, kolonáda na Reistně.

Cyklostezky v okolí Hustopečí:
Krajem André – trasa vede přes vyhlášené vinařské obce Velkopavlovické vinařské podoblasti přes města Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice a Vrbice. Stezka je 19 km dlouhá a můžete si trasu projít i pěšky.
Moravská vinná – po této stezce se můžete dostat do Klobouk u Brna nebo k Pálavských vrchům.
Modré hory – stezka vedoucí přes obce Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice
a Vrbice v jižním cípu vinařské Moravy.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (16,- Kč/os./noc).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Prodloužení pobytových balíčků se slevou 20 % na ubytování se snídaní.

Vstup do Saunového světa a Whirlpool je možný pouze od 12 let.

Bezbariérový vstup do hotelu je zajištěn přes terasu restaurace Amande. Do prvního i druhého patra hlavní budovy se k pokojům lze dostat výtahem. Bohužel celý hotel bezbariérový není, ale je možné se bezbariérově dostat do restaurace a na svůj pokoj. Bezbariérový pokoj na hotelu je pouze jeden, doporučujeme objednat s dostatečným předstihem.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, 90minutový vstup do Saunového světa v hotelovém Wellness pro starší 12 let, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Jsem Vinař (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x 5ti chodovou večeři snoubenou s víny v den příjezdu, snoubení mandlí a vín v restauraci Amande, degustaci vín s místním vinařem, vstup do Saunového světa ve Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippův chodník, Whirlpool, relaxační zóna - 90 min.), Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.
BONUS: sleva 10 % na wellness procedury.


Cena pobytu Jsem Gurmán (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x 5chodová večeře snoubená s víny v den příjezdu a 1x tříchodová večeře druhý den pobytu), denně vstup do Saunového světa v hotelovém Wine Wellness (90 min.), Wi-Fi, možnost parkování dle dostupných kapacit.
BONUS: sleva 10 % na wellness procedury.
v roce 2022 navíc dárek: Wineláda pro každou osobu


Cena pobytu Jsem Romantik (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování v pokoji Superior se snídaní, láhev vína na pokoji, 1x pětichodovou večeři snoubenou s víny v den příjezdu, partnerskou proceduru Láskyplné laškování (parní kabina, perličková koupel, vyhřívaný peelingový stůl, vodní lůžko, láhev vína a drobné občerstvení), denně vstup do Saunového světa ve Wine Wellness (90 min.), prodloužený check-out v neděli do 13:00 hod.(neplatí během července a srpna), Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.
BONUS: sleva 10 % na dokoupené wellness procedury.


Cena pobytu Jsem na wellness (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, župan a pantofle na pokoji, 1x masáž šíje a zad (30 min.), denně neomezený vstup do Saunového světa v hotelovém Wellness, Wi-Fi, parkování před hotelem (bez garance dostupnosti parkovacích míst).


Cena pobytu Jsme Rodina (3 nebo 5 nocí) zahrnuje: 3x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), denně vstup do Saunového světa (90 min.), možnost zapůjčení cyklistických kol (za poplatek), úschovnu kol, Wi-Fi, možnost parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.
BONUS: sleva 10 % na wellness procedury.
Zvýhodněná cena od června do září 1 NOC ZDARMA


Cena pobytu Jsem nevěsta (1 noc) zahrnuje: ubytování s polopenzí, láhev vína na pokoji, vstup do Saunového světa (90 min.), prodloužený check-out při odjezdu v neděli do 13:00 hod.(neplatí během července a srpna), možnost zakoupení piknikového koše, Wi-Fi, možnost parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.
BONUS: sleva 10 % na wellness procedury.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Wine Wellness Hotel Amande

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v události, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnostech mandloní a vína. U nás ve Wine Wellness Hotelu Amande takovou slavností může být každý den. Užijte si víno všemi smysly.

Hodnocení hotelu

10
3 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 21.09.2021
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Janet, 25.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jan schejbal, 05.03.2018