Valtice - Hostel VALTICE

od 385
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jednoduché a levné ubytování
  • pro nenáročné cestovatele
  • v rozlehlé zahradě s řadou malebných zákoutí
  • skvělý výchozí bod pro výlety za turistickými cíli
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Cenově dostupné ubytování pro nenáročné cestovatele v srdci úrodného vinařského kraje.

Hostel Valtice nabízí jednoduché a cenově dostupné ubytování internátního typu bez stravování. Je ideální volbou pro ty, kteří nevyžadují komfort luxusních hotelů, ale preferují jednodušší ubytování za nízkou cenu. Je ideálním výchozím bodem pro řadu cyklistických i turistických tras, v blízkosti se také nachází známý Lednicko-valtický areál.

POLOHA

Hostel Valtice leží v srdci úrodného vinařského kraje nedaleko od Valtického zámku.
Valtice jsou malé vinařské město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, u hranic s Rakouskem.Historické jádro města je chráněno jako městská památková zóna. Okolní Lednicko-valtický areál je krajinnou památkovou zónou.

Valtice se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti a patří mezi nejnavštěvovanější vinařská města v ČR. Je zde mnoho vinařských podniků i rodinných vinařů. Veřejná degustační expozice vín oceněných titulem Salon Vín České republiky je umístěna ve sklepních prostorách zdejšího zámku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost, společná kuchyně (varná konvice, mikrovlnná trouba - kuchyňka slouží pouze pro ohřev, nikoli přípravu pokrmů), k dispozici pračka a sušička prádla, včetně sušárny oblečení, společné toalety a sprchy na chodbě, zahrada, parkoviště (zdarma), Wi-Fi (zdarma), úschovna jízdních kol, společná televizní místnost, možnost umytí kola.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3 a 4lůžkové pokoje internátního typu (bez možnosti přistýlky), společné toalety a sprchy na chodbě, postel (v komfortním provedení 1x2 m pro pohodlné spaní), skříň pro ošacení, Wi-Fi (zdarma). Dvoulůžkové pokoje navíc: umyvadlo.

STRAVOVÁNÍ

bez stravování.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Stezka bosou nohou, Valtické cyklobraní, Lichtenštejnské stezky), Lednicko-valtický areál, Salon vín České republiky, Státní zámek Valtice, Zámek Lednice, Regionální muzeum v Mikulově.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os./noc), vratná kauce 300 Kč/os.

POZNÁMKA

Hostel Valtice je provozován bez stálé služby recepce. Recepční je k dispozici v předem určených časech, ubytovaní hosté dostanou klíč od pokoje i od hlavního vchodu do hostelu.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

V měsíci červenec a srpen je možné se o víkendu ubytovat minimálně na 2 noci.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování v areálu hostelu.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou.

Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice.

Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras.

Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení