Original text


INFORMACE

Autobusová doprava

Všeobecné informace o autobusové dopravě

Autobusová doprava je zajišťována vybavenými autobusy (klimatizace, DVD, občerstvení, případně WC), nejsou vybaveny dětskými sedačkami. Jako svozové dopravní prostředky jsou vedle autobusů využívány i mikrobusy, popřípadě i osobní automobily, a to v závislosti na počtu přepravovaných osob na trase. Autobus je organizován jako „linkový“, tedy nakládá a vykládá klienty postupně po trase. Z důvodu momentální dopravní situace se může stát, že autobus nebude moci zastavit přímo před ubytovací kapacitou a budete řidičem požádáni o dojití pěšky. Dle potřeb si CK vyhrazuje právo na změnu trasy autobusu. V autobuse bývá většinou technický průvodce, případně tuto pozici vykonávají řidiči autobusu. Odjezdy z ČR jsou v odpoledních až ve večerních hodinách, příjezdy do ČR v ranních až odpoledních hodinách. Cesta autobusem má pravidelné povinné přestávky a to v intervalu každé 4 hodiny. Cena zahrnuje přepravu jedné osoby a 1 zavazadla o váze do 20 kg + příručního zavazadla do 5 kg. Přeprava domácích zvířat a rozměrných zavazadel není povolena. Zasedací pořádek autobusu je striktně sestavován dle data zaslání objednávky, ale lze jej na vyžádání rezervovat (za příplatek 100-300,- Kč/os./obousměr). CK si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy osoby pod vlivem alkoholu, drog, omamných látek a osoby agresivně se chovající či vulgárně napadající posádku autobusu a spolucestující a to bez nároku na finanční kompenzaci za neuskutečněnou dopravu.

Autobusová a vlaková doprava do Maďarska

K našim zájezdům do Maďarska nabízíme našim klientům zajištění autobusové či vlakové dopravy na pravidelných linkách našich partnerů (České Dráhy, Student Agency, Leo Express, Flixbus). Pro bližší informace se obraťte na naše zákaznická centra.

Autobusová doprava do Chorvatska

Autobusová doprava do Chorvatska Odjezd autobusu z ČR v pátek, dojezd do Chorvatska v sobotu. Odjezd z Chorvatska v sobotu, dojezd do ČR v neděli.

Nástupní místa pro ubytování:

Delfín, Funtana (str. 88), Belvedere (str. 89), Mars (str. 90), Resnik (str. 91), Alem, Apolon (str. 93), Komodor* (str. 95), Sirena – Hvar** (str. 95): Praha, Stará Boleslav, Dobříš, Příbram, Benešov, Votice***, Tábor, Písek, Protivín***, Vodňany, Kaplice, České Budějovice, Brno, Hranice n. Moravě, Olomouc, Prostějov, Opava, (Karviná, Havířov)***, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Vyškov, Pohořelice***, Mikulov. Svozová místa za příplatek (399,- Kč/os.)***: Trutnov, Náchod, Jaroměř, Dvůr Králové, Jičín, Holice, Pelhřimov. Svozová místa za příplatek (299,- Kč/os.): Děčín, Chomutov, Most, (Žatec, Nový Bor, Česká Lípa, Jičín)***, Hořice, Hradec Králové, Čáslav***, Pardubice, (Chrudim, Vysoké Mýto, Ústí n. Orlicí, Litomyšl, Humpolec, Havlíčkův Brod, Chotěboř)***, Jihlava, Uherský Brod***, Uherské Hradiště, Vsetín***, Domažlice, Kdyně. Svozová místa za příplatek (199,- Kč/os.): Ústí n. Labem, Teplice, (Louny, Lovosice, Litoměřice, Roudnice n. Labem)***, Liberec, Jablonec n. Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, (Rakovník, Mnichovo Hradiště, Nymburk, Poděbrady, Kolín)***, Klatovy, Svitavy, (Žďár n. Sázavou, Třebíč)***,Velké Meziříčí, (Šumperk, Zábřeh, Valašské Meziříčí)***, Zlín, (Otrokovice, Veselí n. Moravou, Hodonín)***. Svozová místa za příplatek (99,- Kč/os.): Beroun, (Kladno, Slaný, Mělník, Český Brod, Rokycany)***, Plzeň, Horažďovice, Nepomuk, Strakonice, Blatná, Velká Bíteš, (Mohelnice, Litovel, Šternberk, Přerov, Bruntál, Krnov, Bohumín, Hlučín, Český Těšín)***, Kroměříž, (Břeclav, Rosice u Brna, Znojmo)***, Boskovice, Blansko. *doprava organizovaná trajektem z přístavu Ploće bez doprovodu zástupců CK a následným transferem partnerskými chorvatskými společnostmi do místa pobytu **doprava organizovaná trajektem ze Splitu bez doprovodu zástupců CK a následným transferem partnerskými chorvatskými společnostmi do místa pobytu ***neplatí pro Opatija – hotel a dep. Belvedere

Kompletní nabídku nástupních a svozových míst na pobočkách CK. Svozy se organizují při minimálním počtu 4 osob. Při nižším počtu osob, bude klient dle momentální situace informován o možné změně nástupního místa a novém čase odjezdu. Také může dojít z ekonomického hlediska ke zrušení dopravy/zájezdu, v tomto případě bude klientovi vrácena částka v plné výši.

Brnabič (str. 89), Dajana (str. 90), Nikolina (str. 92), Biokovo (str. 94): Brno, Tišnov, Kuřim, Znojmo, Mikulov. Svozová místa za příplatek (300,- Kč/os.): Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor, Hranice, Praha, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Litomyšl, Svitavy, Chrudim, Zlín, Uherské Hradiště, Přerov. Svozová místa za příplatek (200,- Kč/os.): Jihlava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Boskovice, Blansko, Velké Meziříčí, Jindřichův Hradec, Dačice, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Hodonín, Břeclav.

Joze (str. 92), Damir, Josko, Jure, Teo, Velimir (str. 94): Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník n. Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov. Svozová místa za příplatek (500,- Kč/os.): Krnov, Uherský Brod, Praha. Svozová místa (zájezdy na 7, 9 nebo 12 nocí) za zvýhodněnou cenu (300,- Kč/os.) při nákupu zájezdu do 31.3., jinak za příplatek (500,- Kč/os.): Český Těšín, Karviná, Orlová, Valašské Meziříčí, Vsetín, Kroměříž, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Veselí n. Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav. Svozová místa (zájezdy na 7 nocí) za příplatek (500,- Kč/os.): Třebíč, Ústí n. Orlicí, Česká Třebová, Svitavy, Tišnov, Boskovice, Blansko, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Žďár n. Sázavou, Velké Meziříčí, Jihlava, Praha.

Při minimálním počtu 6 osob je možno po dohodě zajistit svoz i z jiných míst ČR.