INFORMACE

AKTUÁLNÍ SITUACE A INFORMACE K POBYTŮM v souvislosti s COVID-19

Informace Covid-19

Vážení klienti i příznivci naší cestovní kanceláře,

jak sami víte, situace se mění každým dnem. My ji ostražitě monitorijueme a snažíme se přizpůsobit, jak nejlépe umíme tak, abyste vy - naši klienti - si mohli svůj pobyt rezervovat bez rizika a následně si užít klidnou a nerušenou dovolenou.

Nákup pobytu je u nás bezpečný. Pokud by se hotely v rámci preventivních opatření ve vašem termínu znovu uzavřely, pobyt vám zdarma změníme. To znamená, že uhrazená záloha nebude v případě zrušení pobytu z Vaší strany (z důvodu nařízené karantény nebo onemocnění covid-19) zaúčtována jako stornopoplatek, ale je přesunuta na náhradní termín čerpání. Pobyt může proběhnout v horizontu půl roku od původního data rezervace. Pokud si v rámci tohoto období pobyt nevyberete, nebo bude epidemiologická situace natolik nepříznivá, že jej nedovolí čerpat, bude prodlouženo období pro využití Vašeho pobytu o dalších 6 měsíců. O svoji dovolenou tak rozhodně nepřijdete.

  

COVID-19 CO PRO SEBE MŮŽU UDĚLAT?

Víme, že informací je všude plno a obzvláště na sociálních sítích to roste jako houby po dešti, ale vzpomeňme si i na naši starší část obyvatelstva, která využívá spíše tradiční média.

Vytvořili jsme pro vás malou, ale myslíme si podstatnou info grafiku, která shrnuje všechny důležité body, které bychom měli my všichni dodržovat.

Budeme rádi, když se dostane k co největšímu počtu osob a pokud máte v okolí někoho, kdo by takové informace uvítal vytištěné a na očích - PROSÍM, SMĚLE DO TOHO!

Budeme rádi, když se naše info grafika a tyto informace dostanou k co nejvíce lidem.

DĚKUJEME!

Informace Covid-19