Original text


INFORMACE

AKTUÁLNÍ SITUACE A INFORMACE K POBYTŮM v souvislosti s COVID-19

Informace Covid-19

Vážení klienti i příznivci naší cestovní kanceláře,

jak sami víte, situace se mění každou hodinu a my se snažíme přizpůsobit, jak nejlépe umíme.

Situaci monitorujeme, sbíráme všechny dostupné informace, jsme v kontaktu s partnery. Pro naše klienty se budeme snažit udělat maximum, ale tato situace, která nastala, je pro všechny z našeho oboru nová a děláme vše, co je v našich silách, a to podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Jako první jsme se spojili s klienty, kteří byli aktuálně na pobytu u nás nebo v zahraničí a ujistili se, že jsou v pořádku či případně jim pomohli s návratem zpět do ČR. Následně jsme kontaktovali jednotlivě všechny naše klienty cestující v termínu od 13. 03. do 01. 04. s konkrétním postupem ohledně jejich dovolené. Aktuálně nevíme, jak se situace po tomto datu bude vyvíjet - tedy čekáme a monitorujeme aktuální vývoj. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení.


Děkujeme za vaši trpělivost a držme si palce, abychom tuto situaci co nejrychleji a co nejméně bolestivě zvládli.

COVID-19 CO PRO SEBE MŮŽU UDĚLAT?

Víme, že informací je všude plno a obzvláště na sociálních sítích to roste jako houby po dešti, ale vzpomeňme si i na naši starší část obyvatelstva, která využívá spíše tradiční média.

Vytvořili jsme pro vás malou, ale myslíme si podstatnou info grafiku, která shrnuje všechny důležité body, které bychom měli my všichni dodržovat.

Budeme rádi, když se dostane k co největšímu počtu osob a pokud máte v okolí někoho, kdo by takové informace uvítal vytištěné a na očích - PROSÍM, SMĚLE DO TOHO!

Budeme rádi, když se naše info grafika a tyto informace dostanou k co nejvíce lidem.

DĚKUJEME!

Informace Covid-19