Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

v centru Prahy 1, nedaleko Václavského náměstí, na dosah ruky všechny pamětihodnosti, restaurace a zajímavosti, které jen centrum Prahy může nabídnout

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, konferenční služby, salónky, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna kol, garáž, wellness centrum (whirlpool, infrasauna, parní sauna, masážní sprcha, relaxační místnost), možnost rezervace masáží, akceptace platebních karet

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje Economy (okno do světlíku) a 2lůžkové pokoje De Luxe a Superior, možnost přistýlky, 2lůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV, klimatizace, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje (Superior), balkón a terasa (některé pokoje). Pokoj Superior – cena na vyžádání. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Poloha: v centru Prahy 1, nedaleko Václavského náměstí, na dosah ruky všechny pamětihodnosti, restaurace a zajímavosti, které jen centrum Prahy může nabídnout.Ubytování:  1lůžkové pokoje Economy (okno do světlíku) a 2lůžkové pokoje De Luxe a Superior, možnost přistýlky, 2lůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV, klimatizace, minibar, trezor,  Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje (Superior), balkón a terasa (některé pokoje). Pokoj Superior – cena na vyžádání. 1 bezbariérový pokoj.Vybavení: recepce, restaurace, konferenční služby, salónky, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna kol, garáž, wellness centrum (whirlpool, infrasauna, parní sauna, masážní sprcha, relaxační místnost), možnost rezervace masáží, akceptace platebních karet.Stravování: snídaně (bufet).Výlety: Pražský hrad, Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha, Betlémská kaple, Vyšehrad, Karlův most, Národní divadlo.Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, místní poplatek

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


Praha – od roku 1920 Hlavní město Praha, předtím od roku 1784 Královské hlavní město Praha – je hlavním a současně největším městem České republiky. Do dnešní podoby se vyvíjela jedenáct století. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů, kde žije zhruba 1 180 100 obyvatel (údaj ČSÚ za rok 2005). Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu je památkovou rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,7
1 hodnocení
8 Ubytování
9 Služby
9 Poloha
8 Stravování
9 Personál
9 Čistota
8,7
8 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 8 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Dana Žůrková, 13.03.2018