Praha 3 - Hotel Ariston & Ariston Patio

od 980
doprava Vlastní
strava Snídaně
Novinka
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v klidné obytné čtvrti v blízkosti Pražského hradu
  • hotel s rodinnou atmosférou
  • do centra Prahy MHD během 10 minut

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V historické čtvrti starého Žižkova s ideální polohou nedaleko obchodního a historického centra Prahy.

Hotel nabízí komfortní ubytování ve dvou historických budovách z konce 19. století. Recepce s lobby barem, snídaně podávané v historickém sále a možnost parkování v uzavřeném dvoře Patia doplňuje standardní nabídku služeb hotelu.

POLOHA

Hotel Ariston & Ariston Patio Praha je umístěný v historické čtvrti starého Žižkova s ideální polohou nedaleko obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 zastávky tramvají od Václavského náměstí a Prašné brány, v blízkosti Hlavního nádraží.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce s lobby barem, úschova zavazadel, business koutek, společenský sál s kapacitou až 200 osob, směnárna, možnost parkování v uzavřeném dvoře Patia (za příplatek), Wi-Fi v celém hotelu zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

VYBAVENÍ POKOJŮ

pohodlně zařízené 2 a 3lůžkové pokoje Standard a 2lůžkové pokoje Superior (rekonstruované, s klimatizací, antialergickou podlahou a odpoledním občerstvením), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Na pokojích nejsou možné přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně podávané v historickém sále (teplý a studený bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí: Pražský hrad, Karlův most, Malostranské náměstí, Petřínská rozhledna, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, Laterna Magika, Kostel sv. Mikuláše, Karlovy lázně, Pivní lázně Praha, Zlatý Strom Club, Wallenstein Garden, Národní muzeum, Vyšehrad, Zoo Praha, O2 arena Praha, Aquapalace.

Další nejkrásnější pražské památky se od hotelu nacházejí ve vzdálenosti několika minut. Ariston Hotel je vzdálený jen 2 minuty chůze od tramvajové zastávky, odkud lze dojet za 5 minut na hlavní vlakové nádraží. Hosté se tak snadno dopraví i ke všem památkám „Zlaté Prahy“. Ariston & Ariston Patio Hotel sídlí v historických budovách na pražském Žižkově, v blízkosti tradičních českých hospůdek, kulturního klubu Palác Akropolis a nákupního centra Atrium Flora.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 50 Kč/os./den.

POZNÁMKA

Parkování v areálu hotelu (za poplatek - hotelový dvůr Patio, šířka vjezdu 208 cm, není vhodné pro širší automobily či minivany). Předchozí rezervace nutná.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Město Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.

Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.

Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.

Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.

Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to.

Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů.

Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení