Praha 1 - Hotel U Kříže

od 1 760
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma: 6 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 5 %
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • výjimečná lokalita pod Petřínem
  • rodinná atmosféra
  • vinný sklípek ze 16. století
  • v docházkové vzdálenosti k hlavním památkám

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantické ubytování v blízkosti pražských památek. Hotelové atrium vybízí k příjemnému posezení a k relaxaci.

Hotel U kříže je malý útulný rodinný hotel na Malé Straně v samém srdci Prahy, který se těší velké oblibě již 25 let, po celou dobu od svého otevření. Jeho předností je nejen výjimečná lokalita pod Petřínem, ale hlavně velmi osobní a přátelský přístup k hostům.

Velkou přidanou hodnotou hotelu jsou dvě restaurace (www.czechslovak.cz), které díky hodnocení návštěvníků dlouhodobě dosahují nejvyššího hodnocení na všech platformách (google, tripadvisor, restu.cz). Můžeme Vám proto poskytnout nejen pouhé ubytování se snídaní, ale i s polopenzí nebo i plnou penzí. Pro náročnější klientelu pak až desetichodové degustace s vinným párováním. Pro některé hosty může být i mimořádným zážitkem posezení ve sklípku ze 16.století, ve kterém probíhají řízené degustace vybraných regionálních vín, vedené našim zkušeným someliérem. Tyto večery v romantickém prostředí se skleničkou vína a pohoštěním jsou velmi oblíbené českými i zahraničními turisty.

POLOHA

V širším centru hlavního města, v docházkové vzdálenosti k hlavním památkám i městským parkům. Nachází se pod Petřínskou rozhlednou, přímo naproti lanovky na Petřín.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, 2 restaurace, vinný sklípek ze 16. století, klidné hotelové atrium (k posezení a relaxaci), služby concierge (zajištění exkurzí, rezervací v restauraci, pronájmu automobilu, informace o dopravním spojení a prodej jízdenek MHD), hotelová garáž s 6 parkovacími místy.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard se stylovým nábytkem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, minibar, TV, Wi-Fi, klimatizace, výhled na Petřín a Pražský hrad nebo do atria. Pokoje v posledním patře jsou podkrovní, z některých je vidět vidět až na Staroměstské náměstí.

2lůžkové pokoje Superior jsou luxusní designové dvoulůžkové pokoje větších rozměrů s velkou manželskou postelí a s možností jedné přistýlky (rozkládací sofá), kávový kout (sortiment je doplňován po dobu pobytu), minibar, TV, Wi-Fi, čtenářský a pracovní prostor, klimatizace, výhled na Pražský hrad a zahrady.

2podlažní apartmány Suite rodinného typu, vlastní sociální zařízení (WC, vana), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 1x rozkládací lůžko), minibar, rychlovarná konvice (někdy i malá kuchyňka), TV, Wi-Fi, klimatizace, výhled do klidného atria hotelu – k dispozici i jednopodlažní apartmán bez schodiště.

Pro starší osoby nebo pro osoby s pohybovými problémy je k dispozici i jednopodlažní Apartment, bez nutnosti používat schodiště.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), na požádání lze objednat chutná čerstvá míchaná nebo sázená vejce a párky.

Možnost na místě dokoupit polopenzi nebo i plnou penzi v hotelové vyhlášené restauraci. Pro náročnější klientelu pak možnost například desetichodové degustace s vinným párováním vedené zkušeným someliérem.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí: Pražský hrad, Karlův most, Malostranské náměstí, Petřínská rozhledna, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, Laterna Magika, Kostel sv. Mikuláše, Karlovy lázně, Pivní lázně Praha, Zlatý Strom Club, Wallenstein Garden, Národní muzeum, Vyšehrad, Zoo Praha, O2 arena Praha, Aquapalace.

Další nejkrásnější pražské památky se od hotelu nacházejí v pochozí vzdálenosti několika minut.
Blízkost pražské tramvajové dopravy.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění, místní poplatky.

POZNÁMKA

Parkování v podzemní hotelové garáži pro 6 vozidel (nutnost rezervace předem) za poplatek.
Dle hotelového řádu a především kvůli bezpečnosti je nutné po celou dobu pobytu nechat klíče od auta na recepci hotelu.

Pokoje s klimatizací s individuálním ovládáním.

Možnost ubytování domácích mazlíčků za poplatek.

Recepce poskytuje služby concierge.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.


Město Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.

Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.

Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.

Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.

Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to.

Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů.

Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení