Praha 9 - Hotel Marie - Luisa

od 700
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v rezidenční části Prahy, 15 minut jízdy od centra města
  • ubytování ve vile v krásné zahradě s bazénem
  • relax v lázeňském centru se saunou a vířivkou
  • parkování zdarma přímo u objektu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Marie-Luisa má klidnou polohu v rezidenční části Prahy 9, pouhých 15 minut jízdy automobilem od historického centra města.

POLOHA

v klidné části města (Praha 9), pouhých 15 minut jízdy do centra města, dobré spojení i MHD.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, jídelna, bar, Wi-Fi (zdarma), wellness centrum (sauna a vířivka), tenisový kurt, venkovní bazén (v létě), zahrada s venkovním posezením, grilem a ohništěm; nehlídané parkoviště v areálu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, možnost přistýlky.

2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, možnost přistýlky, lednice a rozkládací pohovka.

STRAVOVÁNÍ

anglické snídaně ve formě bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu wellness centrum: sauna a vířivka; tenisový kurt.
V okolí - Aquacentrum Letňany Lagoon, Bobová dráha Prosek, Kart Areál Motokáry Černý most (krytá hala).

Výlety: památky Prahy - Pražský hrad, Karlův most, Prašná brána, Vyšehrad, ZOO Praha, Trojský zámek, Botanická zahrada, Petřínská rozhledna. Okolí Prahy: Karlštejn, Křivoklát, Okoř, Kutná Hora.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Wellness centrum nabízí saunu a vířivku za poplatek:
- 1200 Kč na jednu hodinu pro dvě osoby
- 1800 Kč na hodinu a půl pro dvě osoby
- 2200 Kč za dvě hodiny pro dvě osoby

Rezervování wellness je lepší předem, ale na místě je to také možné.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rrekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Město Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.

Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.

Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.

Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.

Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to.

Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů.

Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení