Praha 3 - hotel CARLTON

od 1 065
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v klidné obytné čtvrti v blízkosti Pražského hradu
  • hotel s rodinnou atmosférou
  • do centra Prahy MHD během 10 minut
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Výhodná poloha v blízkosti památek během Vašeho pobytu v Praze.

Hotel Carlton je elegantní, kompletně přestavěný hotel, situovaný do historické zástavby jen 4 stanice tramvají od centra Prahy.

Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných dvou a třílůžkových pokojích s klimatizací. Příjemná recepce s lobby barem, snídaně podávané v restauraci v původních sklepeních z 19. století, konferenční salonek. To vše zaručuje příjemný a ničím nerušený pobyt.

POLOHA

Hotel Carlton Praha se nachází v historické části pražské čtvrti Žižkov. Výhodná poloha v klidné zóně hlavního města nedaleko obchodního a historického centra Prahy - Václavského a Staroměstského náměstí, pouze 5 minut tramvají. Hlavní nádraží v těsné blízkosti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce s lobby barem, business koutek (PC s tiskárnou a internetovým připojením), konferenční služby, konferenční salonek, směnárna, úschova zavazadel, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

nově zrekonstruované 2 a 3ůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), antialergická matrace, klimatizace, LCD TV SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Nové prostorné Junior Suite (popis a cena na vyžádání).

STRAVOVÁNÍ

snídaně podávané v restauraci v původních sklepeních z 19. století (bufet). Káva s sebou každý den zdarma.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí: Pražský hrad, Karlův most, Malostranské náměstí, Petřínská rozhledna, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, Laterna Magika, Kostel sv. Mikuláše, Karlovy lázně, Pivní lázně Praha, Zlatý Strom Club, Wallenstein Garden, Národní muzeum, Vyšehrad, Zoo Praha, O2 arena Praha, Aquapalace.

V těsné blízkosti hotelu je tramvajová zastávka a k hlavnímu vlakovému nádraží a stanici metra na trase C je to od hotelu jen 7 minut (4 stanice tramvají).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 21,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Parkování je možné v přilehlých ulicích na zónách placeného stání následovně: PO od 00:00 hod. do PÁ 18:00 hod. za poplatek (možnost platby platební kartou), PÁ od 18:00 hod. do NE 24:00 hod. - zdarma.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Město Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.

Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.

Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.

Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.

Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to.

Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů.

Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení