Luhačovice - Lázeňská vila Antoaneta

od 1 908
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v blízkosti lázeňského parku a kolonády
  • neomezený vstup do wellness
  • vnitřní bazén s průplavem do vnějšího bazénu
  • výhodné relaxační balíčky
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Vila Antoaneta patří pod komplex MIRAMARE, který je tvořen 4 vzájemně propojenými budovami a nabízí ubytování v pokojích kategorie superior v hlavní budově VILA ANTOANETA a kategorie Luxury v budově VILA VALAŠKA (s výtahem) a ubytování v pokojích kategorie Standard ve Vilách Pernštýn a Petřín (bez výtahu).

POLOHA

Hotel VILA ANTOANETA leží v klidné části lázní Luhačovice v blízkosti lázeňského parku a kolonády. V hotelu se nachází úžasné vodní relax centrum s širokou nabídkou lázeňských a relaxačních procedur pod jednou střechou. Hotel je vhodný také pro mladší generaci a rodiny s dětmi. Je propojen s Vilou Valaška - Luxury Spa a Wellness.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, Wi-Fi (zdarma), výtah, vodní relax centrum (vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa), jávský masážní salón, zahrada s altánem, pro děti – postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; lékař a zdrav. personál, parkování před hotelem nebo podzemní garážové stání.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a APT typu Standard (v depandancích Vila Petřín a Perštýn bez výtahu, propojeny s hotelem vila Antoaneta), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župany), TV-SAT, telefon, lednička, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje),
1 a 2lůžkové pokoje a APT typu Superior (Vila Antoaneta), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce). Možnost stravování à la carte.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.
Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

- Luhapark - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty (tenis - kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis).
- Městská plovárna - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění.
- Koupaliště DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen – září.
- Tenisové kurty TK 2000 Luhačovice – nachází se přímo v centru města.
- Přírodní vodní skluzavka – nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega.
- Jízda na koni – v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf).
- Půjčovny kol a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196).
- Půjčovna lodiček a šlapadel – otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech.
- Sportovní hala Radostova – nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, parkovné, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 30,- Kč/os./den, od 1.1.2023 50,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Zvýhodněné dlouhodobé pobyty: 14 dní za cenu 13, 21 dní za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 na vyžádání.

Možnosti parkování: parkování před hotelem za poplatek 100,- Kč/den nebo v podzemních garážích za poplatek 150,- Kč/den. Nelze rezervovat a platí se na místě na recepci.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2 wellness procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do vodního relaxačního centra.
Nástup: Pá


Cena pobytu Léčba dýchacích cest (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování plnou penzi, 1x vstupní lékařské vyšetření, 1x vstupní spirometrie, 1x výstupní lékařské vyšetření, 6x inhalace Vincentkou, 1x individuální léčebný tělocvik dechový 1x dechové skupinové cvičení, 1x cvičení v bazénu s fyzioterapeutem, 2x skupinové léčebný tělocvik na záda, 2x masáž částečná, 3x přírodní uhličitá koupel, 1x vířivá koupel, 3x edukace s dietní sestrou, denně 0,5 hod. Nordic Walking (zapůjčení holí zdarma), 2x denně pitná kúra Vincentkou dle předpisu lékaře, volný vstup do vodního relax centra.


Cena pobytu Relaxační pobyt v týdnu (2, 3, 4 nebo 5 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), procedury, volný vstup do vodního relax. centra.
Pobyty jsou možné jen MIMO víkend a státní svátky.
Procedury:
Pobyt 2 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou dle výběru;
Pobyt 3 nebo noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal;
Pobyt 5 nocí: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal, 1x inhalace minerální vodou Vincentka.


Cena balíčku Nadechněte se (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4410 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (např.: inhalace minerální vodou Vincetka, uhličitá koupel, suchá koupel s terapií CO2, částečná masáž zad a šíje, spirometrie, cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do vodního relax centra.


Cena balíčku Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí, kredit 5 880 Kč (v roce 2023 5 600,- Kč) na lékařské vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem, volný vstup do vodního relax centra.


Cena balíčku Wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, vstupní lékařskou konzultaci, 7 lázeňských procedur (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x masáž zad a šíje, 1x perličková koupel, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexologie plosky nohou, 1x relaxační zábal dle vlastního výběru), vstup do vodního relax centra.


Cena balíčku Týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování plnou penzi, kredit 3360 Kč (3320 Kč v roce 2023) na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (masáže, koupele, zábaly, inhalace, pitná kúra), volný vstup do vodního relax centra.


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 3 wellness procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou, 1x aromatický parafinový zábal), volný vstup do relax. centra.
Nástup na pobyt Čt.


Cena pobytu Silvestr v lázních (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze slavnostní silvestrovská večeře), welcome drink, novoroční punč, poukaz na svařené víno, lékařskou konzultaci, 7 lázeňských procedur na základě doporučení lékaře (např. 1x individuální tělocvik nebo reflexní msáž s fyzioterapeutem, 1x masáž zad a šíje éterickým olejem dle vlastního výběru, 2x přísadová koupel s přísadou dle vlastního výběru, 1x aromatický parafinový zábal, 2x inhalace Vincentkou individuální), 1x moravský večer u cimbálu, volný vstup do bazénu a infrasauny.
BONUS: 10% sleva na všechny dokoupené procedury. Jednolůžkový pokoj v ceně 2lůžkového.
Silvestrovský večer - silvestrovský raut, půlnoční přípitek, silvestrovská party s tombolou.


Cena balíčku Prevencí ke zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4620 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (např.: inhalace minerální vodou Vincetka, uhličitá koupel, suchá koupel s terapií CO2, částečná masáž zad a šíje, spirometrie, cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do vodního relax centra.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,6
5 hodnocení
9,4 Ubytování
9,6 Služby
9,4 Poloha
9,4 Stravování
9,8 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdenka, 12.03.2018
8,8
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 10 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Barča, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zdenka samohýlová, 07.03.2018
9,2
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 7 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
rostislav servanský, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
zdenka samohýlová, 05.03.2018