Luhačovice - Lázeňský hotel vila ANTOANETA

od 971
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v blízkosti lázeňského parku a kolonády
  • neomezený vstup do wellness
  • vnitřní bazén s průplavem do vnějšího bazénu
  • výhodné relaxační balíčky
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Vila Antoaneta patří pod komplex MIRAMARE, který je tvořen 4 vzájemně propojenými budovami a nabízí ubytování v pokojích kategorie superior v hlavní budově VILA ANTOANETA a kategorie Luxury v budově VILA VALAŠKA (s výtahem) a ubytování v pokojích kategorie Standard ve Vilách Pernštýn a Petřín (bez výtahu).

POLOHA

Hotel VILA ANTOANETA leží v klidné části lázní Luhačovice v blízkosti lázeňského parku a kolonády. V hotelu se nachází úžasné vodní relax centrum s širokou nabídkou lázeňských a relaxačních procedur pod jednou střechou. Hotel je vhodný také pro mladší generaci a rodiny s dětmi. Je propojena s Vilou Valaška - Luxury Spa a Wellness.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, Wi-Fi (zdarma v hotelové hale), výtah, vodní relax centrum (vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa), jávský masážní salón, zahradu s altánem, pro děti – postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; lékař a zdrav. personál, parkování, podzemní garážové stání.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a APT typu Standard (Vila Petřín a Perštýn bez výtahu, propojeny s hotelem vila Antoaneta) a Superior (Vila Antoaneta), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje), Superior navíc: fén, trezor a minibar.

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce). Možnost stravování à la carte.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.
Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

- Luhapark - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty (tenis - kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis).
- Městská plovárna - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění.
- Koupaliště DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen – září.
- Tenisové kurty TK 2000 Luhačovice – nachází se přímo v centru města.
- Přírodní vodní skluzavka – nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega.
- Jízda na koni – v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf).
- Půjčovny kol a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196).
- Půjčovna lodiček a šlapadel – otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech.
- Sportovní hala Radostova – nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí nebo s plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do vodního relax centra, zapůjčení županu (dospělí, kategorie Superior). BONUS: 50% sleva na lékařské vyšetření či konzultaci.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./den)


Pobytové balíčky


Cena balíčku Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do vodního relaxačního centra.


Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1 x aromatický parafinový zábal, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do relax. centra.


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (2, 3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do vodního relax. centra. 3 noci navíc: 1 x aromatický parafinový zábal. Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (4, 5 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal), volný vstup do vodního relax. centra.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.


Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x aromatický parafinov ýzábal, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do relaxačního centra. Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za výhodnější ceny.


Cena balíčku Individuální péče (7 nocí) 2019 zahrnuje navíc: plnou penzi, lázeňské procedury a vstupní lékařské vyšetření v celkové ceně 5 600,- Kč, zapůjčení županu (pokoje Superior).


Cena balíčku Beauty program (7 nocí) 2019 zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařskou konzultaci, 12 relaxačních procedur (1x 60 min. kosmetické ošetření pleti, 3x přístrojová lymfodrenáž, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x anticelulidová masáž s břečťanovým gelem, 1x čokoládový zábal, 1x zábal z mořských řas, 1x zklidňující Kleopatřina pomerančová koupel, 1x syrovátková koupel se suchým zábalem, maskou obličeje a dekoltu pro krásnou pleť, 2x aromatický zábal rukou), zapůjčení županu (pokoje Superior).


Cena balíčku Wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařskou konzultaci, 6 wellness procedur (1x perličková koupel, 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 1x přísadová relaxační koupel, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexologie plosky nohou, 1x relaxační zábal dle vlastního výběru (kokosový, medový, bylinkový), zapůjčení županu (pokoje Superior).


Cena balíčku Preventivní program (7 nocí) 2019 zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury v celkové ceně 3 360,- Kč, zapůjčení županu (pokoje Superior).


Cena balíčku Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury v celkové ceně 2 660,- Kč, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (4, 5 nocí) zahrnuje: 4x nebo 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal), volný vstup do vodního relaxačního centra.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za výhodnější ceny.


Cena balíčku Lázně na ochutnávku (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, volný vstup do vodního relax centra, zapůjčení županu (kategorie Superior), procedury (2x klasická masáž éterickými oleji částečná, 2x relaxační koupel, 4x inhalace Vincentkou).


Cena balíčku Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4 900,- Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do vodního relax. centra, zapůjčení županu (kat. Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Týden pro zdraví (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 3500 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do vodního relax. centra, zapůjčení županu (kat. Superior). Doporučujeme 14 denní pobyt, 2. týden pobytu závěrečné lékařské vyšetření.


Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x aromatický parafinový zábal, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do relax. centra.


Cena balíčku Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit na vstupní lékařskou konzultaci a lázeňské procedury v hodnotě 2 800,- Kč, zapůjčení županu (pokoje Superior), vstup do bazénu a infrasauny. Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Seniorský pobyt (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 10 procedur stanovených lékařem (např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá koupel uhličitá, 2x přírodní uhličitá koupel, 2x kyslíková terapie, 2x přístrojová inhalace Vincentkou), zapůjčení županu (pokoje Superior), vstup do bazénu a infrasauny.


Cena balíčku Vital program (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4200,- Kč na vstupní vyšetření a lázeńské procedury (např.: 3x masáž částečná, 2x plynové injekce, 2x individuální cvičení s terapeutem, 2x skupinové cvičení s fyzioterapeutem, 5x elektroléčba, 1x skupinové cvičení v bazénu, 2x uhličitá koupel), zapůjčení županu (pokoje Superior), vstup do bazénu a infrasauny.


Cena balíčku Beauty program (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 13 relaxačních procedur (1x celkové kosmetické ošetření pleti a masáž, 1x pedikúra, 3x přístrojová lymfodrenáž, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x anticelulidová masáž s břečťanovým gelem, 1x perličková koupel, 1x masáž zad a šíje éterickými oleji, 1x čokoládový zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 1x zklidňující Kleopatřina pomerančová koupel, 1x syrovátková koupel se suchým zábalem, maskou obličeje a dekoltu pro krásnou pleť), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny.


Cena balíčku Nadechněte se (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 3.500 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (např.: 5x inhalace minerální vodou Vincetka, 2x uhličitá koupel, 1x suchá koupel s terapií CO2, 2x masáž zad a šíje, 1x spirometrie, 1x individuální cvičení s fyzioterapeutem, 1x skupinové cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do vodního relax centra, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Wellness Silvestr 2019 v Luhačovicích (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 7 lázeňských procedur (2x Kleopatřina pomerančová koupel, 2x masáž zad a šíje s pomerančovou esencí, 1x pomerančový zábal, 1x liftingové celkové ošetření s masáží pro ženy nebo 1x reflexologie plosky nohou (30 min.) pro muže), volný vstup do vodního relaxačního centra. BONUS: 10% sleva na všechny dokoupené procedury objednané společně s pobytem. PROGRAM: živá hudba, výlet do okolí (za poplatek), Novoroční koncert (za poplatek), Silvestrovský večer - silvestrovská večeře, silvestrovský raut, půlnoční přípitek, silvestrovská party s programem. JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ V CENĚ DVOULŮŽKOVÉHO


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka. Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.
Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,6
5 hodnocení
9,4 Ubytování
9,6 Služby
9,4 Poloha
9,4 Stravování
9,8 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdenka, 12.03.2018
8,8
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 9 Personál
Barča, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zdenka samohýlová, 07.03.2018
9,2
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 7 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
rostislav servanský, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
zdenka samohýlová, 05.03.2018