Luhačovice - Lázeňská Vila VALAŠKA

od 1 810
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Bazén
Rezervace bez rizika
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v těsné blízkosti lázeňského parku a kolonády
  • výjimečná balneoterapie a intimní wellness
  • zahrada s altánkem a jezírkem
  • možnost využití relax centra ve vile Antoaneta
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Luxury Spa a Wellness VILA VALAŠKA patří mezi nejvýznamnější stavby od známého architekta Dučšana Jurkoviče v lázeňském městě Luhačovice, nachází se v klidné lázeňské čtvrti v blízkosti kolonády a parku, a je skvěle zasazen do hotelové zahrady s venkovním altánem a jezírkem. Vyniká skvělou gastronomií a výjimečnou balneoterapií a je přímo propojen s hotelem VILA ANTOANETA, kde mohou hosté využít vodní relax centrum

POLOHA

v klidné lázeňské čtvrti, v těsné blízkosti lázeňského parku a kolonády. Valaška je přímo propojena s lázeňským hotelem VILA ANTOANETA, hosté tedy mohou dle libosti navštěvovat jak vodní relaxační centrum, tak další lázeňské a relaxační procedury.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, malé venkovní posezení, hotel. trezor, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí; intimní wellness centrum (koupele, masáže, světloterapie, muzikoterapie), zahrada s altánkem a jezírkem, parkování na uzavřeném parkovišti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1x 1lůžkový a 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (vana, WC, bidet, fén), obývací pokoj, ložnice, šatna, klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi i ADSL (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Luhapark, Městská plovárna, koupaliště DUHA, tenisové kurty, přírodní vodní skluzavka, půjčovny kol, kolečkových bruslí, lodiček a šlapadel, jízda na koni, sportovní hala Radostova (fitness, tenis, bowling a další).

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí nebo s plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do vodního relax centra, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os./den)


Pobytové balíčky


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru (pro ženy) NEBO celotělová hydromasáž(pro muže)), volný vstup do relaxačního centra, parkování.
Nástup na pobyt: Pá.


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru (pro ženy) NEBO 1x celotělová hydromasáž (pro muže), 1x aromatický parafinový zábal), volný vstup do relaxačního centra, parkování
Nástup na pobyt: Čt.


Cena pobytu Relax v týdnu (2-5 nocí) zahrnuje: 2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výbětu délky pobytu), procedury, volný vstup do vodního relaxačního centra, parkování.
Pobyty jsou platné mimo víkend a státní svátky.

Procedury pobyt 2 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru (pro ženy) NEBO celotělová hydromasáž (pro muže).
Procedury pobyt 3, 4 nebo 5 nocí: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru (pro ženy) NEBO celotělová hydromasáž (pro muže), 1x aromatický parafinový zábal.


Cena pobytu Silvestrovské láznění (6 nocí) 2020 zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 6 lázeňských procedur (2x masáž zad a šíje éterickým olejem dle výběru, 1x hydromasáž zvukovými vlnami, světelnou terapií a přísadou, 1x zónová hydromasáž, 1x zábal z černého bahna z Mrtvého moře, 1x Jávská kosmetická kúra (pro ženy - 60 min.) nebo 1x reflexologie plosky nohou (pro muže - 60 min.)), volný vstup do vodního relax centra.
BONUS: 10 % sleva na dokoupené procedury.
Silvestrovský večer - silvestrovská večeře, silvestrovský raut, půlnoční přípitek, silvestrovská party s programem.


Cena pobytu Wellness pobyt (7 nocí) 2021 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 7 nocí), 7 wellness procedur (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x masáž zad a šíje, 1x perličková koupel, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexologie plosky nohou, 1x relaxační zábal dle vlastního výběru), volný vstup do vodního relax centra, parkování
BONUS 14 dní za cenu 13, 21 za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 dní.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 7 nocí), lázeňské procedury vč. vstupního lékařského vyšetření v celkové ceně 2 800,- Kč, volný vstup do vodního relax centra, parkování.
BONUS 14 dní za cenu 13, 21 za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 dní.


Cena pobytu Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 7 nocí), kredit 4 900,- Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do vodního relax. centra.
BONUS 14 dní za cenu 13, 21 za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 dní.


Cena pobytu Nadechněte se (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 7 nocí), kredit 3.500 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (např.: 5x inhalace minerální vodou Vincetka, 2x uhličitá koupel, 1x suchá koupel s terapií CO2, 2x masáž zad a šíje, 1x spirometrie, 1x individuální cvičení s fyzioterapeutem, 1x skupinové cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do vodního relax centra, parkování.
BONUS 14 dní za cenu 13, 21 za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 dní.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Irena Roháčková, 26.06.2019