Luhačovice - Lázeňská Vila Valaška

od 2 515
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Bazén
Dítě zdarma: 5 let
Rezervace bez rizika
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • PŘÍSPĚVEK NA POBYT od státu ve výši 4000 Kč
  • výjimečná balneoterapie a intimní wellness
  • zahrada s altánkem a jezírkem
  • možnost využití relax centra ve vile Antoaneta
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Luxury Spa a Wellness VILA VALAŠKA patří mezi nejvýznamnější stavby od známého architekta Dučšana Jurkoviče v lázeňském městě Luhačovice, nachází se v klidné lázeňské čtvrti v blízkosti kolonády a parku, a je skvěle zasazen do hotelové zahrady s venkovním altánem a jezírkem. Vyniká skvělou gastronomií a výjimečnou balneoterapií a je přímo propojen s hotelem VILA ANTOANETA, kde mohou hosté využít vodní relax centrum

POLOHA

v klidné lázeňské čtvrti, v těsné blízkosti lázeňského parku a kolonády. Valaška je přímo propojena s lázeňským hotelem VILA ANTOANETA, hosté tedy mohou dle libosti navštěvovat jak vodní relaxační centrum, tak další lázeňské a relaxační procedury.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, malé venkovní posezení, hotel. trezor, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí; intimní wellness centrum (koupele, masáže, světloterapie, muzikoterapie), zahrada s altánkem a jezírkem, parkování na uzavřeném parkovišti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1x 1lůžkový a 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (vana, WC, bidet, fén), obývací pokoj, ložnice, šatna, klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi i ADSL (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Luhapark, Městská plovárna, koupaliště DUHA, tenisové kurty, přírodní vodní skluzavka, půjčovny kol, kolečkových bruslí, lodiček a šlapadel, jízda na koni, sportovní hala Radostova (fitness, tenis, bowling a další).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 30,- Kč/os./den, od 1.1.2023 50,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Zvýhodněné dlouhodobé pobyty: 14 dní za cenu 13, 21 dní za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 na vyžádání.


Hosté ubytovaní ve vile Valaška mohou parkovat zdarma na uzavřeném parkovišti před hotelem.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 3 wellness procedury (1x klasická masáž éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru pro ženy NEBO 1x celotělová hydromasáž pro muže, 1x aromatický parafínový zábal), volný vstup do vodního relax centra, parkování.
Pobyt na 3 noci navíc 1x aromatický parafinový zábal.
Nástup na pobyt Čt.


Cena pobytu Týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit (v roce 2024 - 3360 Kč, v roce 2023 3220 Kč) na vstupní lékařskou konzultaci a lázeňské procedury stanovené lékařem (koupele, masáže, inhalace, zábaly, pitná kúra), volný vstup do relaxačního centra, parkování.


Cena pobytu Relaxační pobyt v týdnu (2-5 nocí) zahrnuje: 2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výbětu délky pobytu), procedury, volný vstup do vodního relax centra, parkování.
pobyty jsou platné mimo víkend a státní svátky
procedury pobyt 2 noci 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru (pro ženy) NEBO celotělová hydromasáž (pro muže);
procedury pobyt 3 nebo 4 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru (pro ženy) NEBO celotělová hydromasáž (pro muže), 1x aromatický parafinový zábal;
procedury pobyt 5 nocí: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru (pro ženy) NEBO celotělová hydromasáž (pro muže), 1x aromatický parafinový zábal, 1x inhalace minerální vodou Vincentka.


Cena pobytu Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit (v roce 2024 - 5 880,- Kč, v roce 2023 - 5600 Kč) na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do vodního relax. centra, parkování.


Cena pobytu Nadechněte se (7 nocí) 2023 zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (4410 Kč - např.: inhalace minerální vodou Vincetka, uhličitá koupel, suchá koupel s terapií CO2, částečná masáž zad a šíje, spirometrie, cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do vodního relax centra, parkování.


Cena pobytu Silvestr v lázních (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze slavnostní silvestrovská večeře), welcome drink, novoroční punč, poukaz na svařené víno, lékařskou konzultaci, 7 lázeňských procedur na základě doporučení lékaře (např. 1x individuální tělocvik nebo reflexní msáž s fyzioterapeutem, 1x masáž zad a šíje éterickým olejem dle vlastního výběru, 2x přísadová koupel s přísadou dle vlastního výběru, 1x aromatický parafinový zábal, 2x inhalace Vincentkou individuální), 1x moravský večer u cimbálu, volný vstup do bazénu a infrasauny.
BONUS: 10% sleva na všechny dokoupené procedury. Jednolůžkový pokoj v ceně 2lůžkového.
Silvestrovský večer - silvestrovský raut, půlnoční přípitek, silvestrovská party s tombolou.


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2 wellness procedury (1x klasická masáž éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru pro ženy NEBO 1x celotělová hydromasáž pro muže), volný vstup do vodního relaxačního centra s whirlpoolem a saunami.
Nástup: Pá


Cena pobytu Wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, lékařskou konzultaci, 7 lázeňských procedur dle doporučení lékaře (např.: 1x přísadová koupel, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x masáž zad a šíje, 1x perličková koupel, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexologie plosky nohou, 1x relaxační zábal dle vlastního výběru), volný vstup do vodního relax centra, parkování.


Cena pobytu Léčba dýchacích cest (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování plnou penzi, 1x vstupní lékařské vyšetření, 1x vstupní spirometrie, 1x výstupní lékařské vyšetření, 6x inhalace Vincentkou, 1x individuální léčebný tělocvik dechový 1x dechové skupinové cvičení, 1x cvičení v bazénu s fyzioterapeutem, 2x skupinové léčebný tělocvik na záda, 2x masáž částečná, 3x přírodní uhličitá koupel, 1x vířivá koupel, 3x edukace s dietní sestrou, denně 0,5 hod. Nordic Walking (zapůjčení holí zdarma), 2x denně pitná kúra Vincentkou dle předpisu lékaře, volný vstup do vodního relax centra.


Cena pobytu Prevencí ke zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4 620,- Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (např.: inhalace minerální vodou Vincetka, uhličitá koupel, suchá koupel s terapií CO2, částečná masáž zad a šíje, spirometrie, cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do vodního relax centra, parkování.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Irena Roháčková, 26.06.2019