Luhačovice - Lázeňská Vila VALAŠKA

od 1 810
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Bazén
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v těsné blízkosti lázeňského parku a kolonády
  • výjimečná balneoterapie a intimní wellness
  • zahrada s altánkem a jezírkem
  • možnost využití relax centra ve vile Antoaneta
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Luxury Spa a Wellness VILA VALAŠKA patří mezi nejvýznamnější stavby v lázeňském městě Luhačovice, nachází se v klidné lázeňské čtvrti v blízkosti kolonády a parku, a je skvěle zasazen do hotelové zahrady s venkovním altánem a jezírkem. Vyniká skvělou gastronomií a výjimečnou balneoterapií a je přímo propojen s hotelem VILA ANTOANETA, kde mohou hosté využít vodní relax centrum

POLOHA

v klidné lázeňské čtvrti, v těsné blízkosti lázeňského parku a kolonády. Valaška je přímo propojena s lázeňským hotelem VILA ANTOANETA, hosté tedy mohou dle libosti navštěvovat jak vodní relaxační centrum, tak další lázeňské a relaxační procedury.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, malé venkovní posezení, kavárna, hotel. trezor, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí; intimní wellness centrum (koupele, masáže, světloterapie, muzikoterapie), zahrada s altánkem a jezírkem, parkování na uzavřeném parkovišti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1x 1lůžkový a 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (vana, WC, bidet, fén), obývací pokoj, ložnice, šatna, klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi i ADSL (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Luhapark, Městská plovárna, koupaliště DUHA, tenisové kurty, přírodní vodní skluzavka, půjčovny kol, kolečkových bruslí, lodiček a šlapadel, jízda na koni, sportovní hala Radostova (fitness, tenis, bowling a další).

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí nebo s plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do vodního relax centra, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os./den)


Pobytové balíčky


Cena balíčku Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru nebo celotělová hydromasáž), volný vstup do relaxačního centra.


Cena balíčku Relax v týdnu (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou). Volný vstup do vodního relaxačního centra a zapůjčení županu zdarma. 3 noci navíc: 1x celotělová hydromasáž.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za výhodnější cenu.


Cena balíčku Relax v týdnu (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou, 1x celotělová hydromasáž). Volný vstup do vodního relaxačního centra a zapůjčení županu zdarma.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za výhodnější cenu.


Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle výběru nebo 1x celotělová hydromasáž, 1x aromatický parafinový zábal), volný vstup do relaxačního centra. Nástup: Čt


Cena balíčku Relax v týdnu (4, 5 nocí) zahrnuje: 4x nebo 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle vlastního výběru nebo celotělová hydromasáž, 1x aromatický parafinový zábal). Volný vstup do vodního relaxačního centra a zapůjčení županu zdarma.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za výhodnější ceny.


Cena balíčku Silvestrovské láznění (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 6 lázeňských procedur (2x masáž zad a šíje éterickým olejem dle výběru, 1x hydromasáž zvukovými vlnami, světelnou terapií a přísadou, 1x zónová hydromasáž, 1x zábal z černého bahna z Mrtvého moře, 1x Jávská kosmetická kúra (pro ženy - 60 min.) nebo 1x reflexologie plosky nohou (pro muže - 60 min.)), volný vstup do vodního relax centra.
BONUS: 10 % sleva na dokoupené procedury.
Silvestrovský večer - silvestrovská večeře, silvestrovský raut, půlnoční přípitek, silvestrovská party s programem.


Cena balíčku Wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařskou konzultaci, 6 wellness procedur (1x perličková koupel, 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 1x přísadová relaxační koupel, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexologie plosky nohou, 1x relaxační zábal dle vlastního výběru (kokosový, medový, bylinkový)). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury v celkové ceně 2 660,- Kč, zapůjčení županu. Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4 900,- Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do vodního relax. centra, zapůjčení županu. Doporučujeme 14 denní pobyt, 2. týden pobytu závěrečné lékařské vyšetření. Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Nadechněte se (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 3.500 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (např.: 5x inhalace minerální vodou Vincetka, 2x uhličitá koupel, 1x suchá koupel s terapií CO2, 2x masáž zad a šíje, 1x spirometrie, 1x individuální cvičení s fyzioterapeutem, 1x skupinové cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do vodního relax centra, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Irena Roháčková, 26.06.2019