Luhačovice - Lázeňský komplex MIRAMARE

od 1 600
doprava Vlastní
strava Plná penze
Bazén
Cykloturistika
Seniorské pobyty a slevy
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • výborná poloha nedaleko centra a lázeňské kolonády
  • bohatá nabídka lázeňských a wellness pobytů
  • komplexní lázeňské služby pod jednou střechou
  • vlastní balneoprovoz s bazény a saunou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotely MIRAMARE jsoui tvořeny 3 propojenými hotely - Miramare I, Miramare II a Miramare - Helena (pouze jednolůžkové pokoje) a nabízejí komplexní služby po jednou střechou. K hotelům patří depandance - Vila Rita a Nasta (budovy bez výtahu). Hotely Miramare II a Miramare - Helena nabízejí pokoje Superior, v ostatních hotelech jsou pokoje Standard.

POLOHA

v klidném prostředí, v blízkosti lázeňského centra a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, denní bar, zimní terasa, Wi-Fi (zdarma), kompletní balneoprovoz, 2 bazény, infra sauna, Jávský masážní salon, solárium, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, parkoviště, 2 vlastní léčebné prameny, lékař a zdrav. personál.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, telefon, lednička (Superior), balkón (některé pokoje Superior).

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes, nemoci pohybového aparátu.

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Luhapark, městská plovárna, koupaliště DUHA, tenisové kurty, přírodní vodní skluzavka, půjčovny kol, kolečkových bruslí lodiček a šlapadel, jízda na koni, sportovní hala Radostova (fitness, tenis, bowling a další).

CENA ZAHRNUJE

2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí nebo 7x ubytování s plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu a infra sauny.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os./den)


Pobytové balíčky


Cena balíčku Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x přísadová koupel), volný vstup do bazénu a infra sauny. Možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč (na místě).


Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní koupel, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu a infra sauny.


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (2, 3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu. 3 noci navíc: 1x podvodní masáž. Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (4, 5 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou, 1x aromatický parafínový zábal), volný vstup do bazénu.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (4, 5 nocí) zahrnuje: 4x nebo 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal), volný vstup do bazénu.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za výhodnější ceny.


Cena balíčku Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4900 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařskou konzultaci, 10 lázeňských procedur (např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá CO2 koupel, 2x přírodní uhličitá koupel, 2x kyslíková terapie, 2x přístrojová inhalace Vincentkou, pitná kúra), zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Beauty program (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 13 relaxačních procedur (1x celkové kosmetické ošetření a masáž pleti, 1x pedikúra, 3x přístrojová lymfodrenáž, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x perličková koupel, 1x masáž zad a šíje éterickými oleji, 1x čokoládový zábal, 1x zábal bahenní z Mrtvého moře, 1x zklidňující Kleopatřina pomerančová koupel, 1x syrovátková koupel se suchým zábalem, maskou obličeje a dekoltu pro krásnou pleť), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny. Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Preventivní program (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4 200,- Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). V případě pobytu na 14 dní druhý týden lékařské vyšetření závěrečné.


Cena balíčku Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 2800 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Seniorský pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7y ubytování s plnou penzí, až 10 lázeňských procedur (např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá koupel s terapií CO2, 2x přírodní uhličitá koupel, 2x kyslíková terapie, 2x přístrojová inhalace Vincentkou), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny. Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x aromatický parafinový zábal, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu a infra sauny. Možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč (platba na místě).


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu. Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za zvýhodněnou cenu.


Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou, 1x aroimatický parafinový zábal), volný vstup do bazénu. Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky za zvýhodněnou cenu.


Cena balíčku Vital program (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4200,- Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury (např.: 3x klasická masáž částečná, 2x plynové injekce, 2x individuální cvičení s fyzioterapeutem, 2x skupinové cvičení s fyzioterapeutem, 5x elektroléčba, 1x skupinové cvičení v bazénu, 2x uhličitá koupel), volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.


Cena balíčku Lázeňský Silvestr v Luhačovicích (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 8 lázeňských procedur (2x přírodní uhličitá koupel, 1x Kleopatřina pomerančová koupel, 2x masáž zad a šíje s pomerančovou esencí, 1x pomerančový zábal, 2x inhalace Vincentkou), volný vstup do bazénu a infrasauny. BONUS: 10% sleva na všechny dokoupené procedury objednané společně s pobytem. PROGRAM: živá hudba, výlet do okolí (za poplatek), Novoroční koncert (za poplatek), Silvestrovský večer - silvestrovská večeře, silvestrovský raut, půlnoční přípitek, silvestrovská party s programem. JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ V CENĚ DVOULŮŽKOVÉHO


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

Mapa polohy hotelu

Lázně MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení