Luhačovice - Lázeňský komplex MIRAMARE

od 1 390
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Bazén
Cykloturistika
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí
  • výborná poloha nedaleko centra a lázeňské kolonády
  • komplexní lázeňské služby pod jednou střechou
  • vlastní balneoprovoz s bazény a saunou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.

Dopřejte svému tělu po náročném období oddych a užijte si pohodlné ubytování v klidné části města. Komplexní služby pod jednou střechou, bohatá nabídká lázeňských a wellness pobytů.

POLOHA

v klidném prostředí, v blízkosti lázeňského centra a kolonády. Hotely MIRAMARE jsoui tvořeny 3 propojenými hotely - Miramare I, Miramare II a Miramare - Helena (pouze jednolůžkové pokoje) a nabízejí komplexní služby po jednou střechou. K hotelům patří depandance - Vila Rita a Nasta (budovy bez výtahu). Hotely Miramare II a Miramare - Helena nabízejí pokoje Superior, v ostatních hotelech jsou pokoje Standard.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, denní bar, zimní terasa, Wi-Fi (zdarma), kompletní balneoprovoz, 2 bazény, infra sauna, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, parkoviště, 2 vlastní léčebné prameny, lékař a zdrav. personál.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard (Miramare I, depandance vily Rita a Nasta) a Superior (Miramare II a Miramare - Helena), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, telefon, lednička (Superior), balkón (některé pokoje Superior).

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes, nemoci pohybového aparátu.

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Luhapark, městská plovárna, koupaliště DUHA, tenisové kurty, přírodní vodní skluzavka, půjčovny kol, kolečkových bruslí lodiček a šlapadel, jízda na koni, sportovní hala Radostova (fitness, tenis, bowling a další).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

U některých pobytů je možno uplatnit státní příspěvky 4000 Kč/os. - info na našich pobočkách

Parkování je možné před hotelem za 50 Kč/den nad 6 nocí, 100 Kč/den do 6 nocí bez možnosti předchozí rezervace (platí se na místě na recepci).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4900 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Zvýhodněné ceny při prodloužení pobytu.


Cena pobytu Seniorský pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, lékařské vyšetření které stanoví až 10 lázeňských procedur (např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá koupel s terapií CO2, 2x přírodní uhličitá koupel, 2x kyslíková terapie, 2x přístrojová inhalace Vincentkou), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny. Zvýhodněné ceny při prodloužených pobytech.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 2800 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta, např. masáže, koupele, zábaly, inhalace, pitná kúra), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior).
- Doporučená délka pobytu 2 týdny, při spojení dvou turnusů závěrečné lékařské vyšetření zdarma.


Cena pobytu Vital program (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4200,- Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem (např.: 2x uhličitá koupel, 3x klasická masáž částečná, 2x plynové injekce, 2x individuální cvičení s fyzioterapeutem, 2x skupinové cvičení s fyzioterapeutem, 1x skupinové cvičení v bazénu, 5x elektroléčba), volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Zvýhodněné ceny při prodloužených pobytech.


Cena pobytu Beauty program (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, 13 lázeňských procedur (1x celkové kosmetické ošetření pleti (60 min.), 1x pedikúra, 3x přístrojová lymfodrenáž, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x perličková koupel, 1x masáž zad a šíje éterickými oleji, 1x čokoládový zábal, 1x zábal bahenní z Mrtvého moře, 1x Kleopatřina pomerančová koupel, 1x syrovátková koupel se suchým zábalem, maskou na obličej a dekolt), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny.


Cena pobytu Léčba dýchacích cest po Covid-19 (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, 3x edukaci s dietní sestrou, 18 procedur stanovených lékařem (např.: 1x vstupní spirometrie a ORL vyšetření, 6x inhalace Vincentkou, 1x individuální dechové cvičení, 1x skupinové dechové cvičení, 1x skupinové cvičení v bazénu s fyzioterapeutem, 2x skupinové cvičení na záda-vertebrogenní, 2x masáž částečná, 3x přírodní uhličitá koupel, 1x vířivá koupel, denně půl hodiny nordic walking (zapůjčení holí zdarma), 2x denně pitná kúra Vincentkou), zapůjčení županu zdarma (pokoj Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny.
- doporučená délka pobytu 2 týdny


Cena pobytu Nadechněte se (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 7 nocí), kredit 3.500 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury (např.: 5x inhalace minerální vodou Vincetka, 2x uhličitá koupel, 1x suchá koupel s terapií CO2, 2x masáž zad a šíje, 1x spirometrie, 1x individuální cvičení s fyzioterapeutem, 1x skupinové cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do bazénu a infrasauny.
- BONUS 14 dní za cenu 13, 21 za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 dní.


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu a infrasauny.
Nástup: Pá.


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou, 1x aromatický parafinový zábal), volný vstup do bazénu a infasauny.
Nástup: Čt.


Cena pobytu Relax v týdnu (2, 3, 4 nebo 5 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), procedury, volný vstup do bazénu a infrasauny.
Pobyty jsou možné je mimo víkend a státní svátky. Možnost lékařské konzultace za příplatek.
Procedury:
- 2 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou.
- 3 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou, 1x aromatický parafínový zábal.
- 4 či 5 nocí: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal.


Cena balíčku Týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování plnou penzi, kredit 2800 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (masáže, koupele, zábaly, inhalace, pitná kúra), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do vodního relax centra.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

Mapa polohy hotelu

Lázně MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení