Luhačovice - Lázeňský komplex Miramare

od 2 010
doprava Vlastní
strava Plná penze
Bazén
Cykloturistika
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí
  • výborná poloha nedaleko centra a lázeňské kolonády
  • komplexní lázeňské služby pod jednou střechou
  • vlastní balneoprovoz s bazény a saunou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dopřejte svému tělu po náročném období oddych a užijte si pohodlné ubytování v klidné části města. Hotely MIRAMARE tvoří 3 propojené hotely, které nabízí komplexní služby pod jednou střechou a bohatý výběr lázeňských a wellness pobytů.

POLOHA

v klidném prostředí, v blízkosti lázeňského centra a kolonády. Hotely MIRAMARE jsou tvořeny 3 propojenými hotely - Miramare I, Miramare II a Miramare - Helena (pouze jednolůžkové pokoje a 4lůžkový apartmán) a nabízejí komplexní služby po jednou střechou. K hotelům patří depandance - Vila Rita a Nasta (budovy bez výtahu). Hotely Miramare II a Miramare - Helena nabízejí pokoje Superior, v ostatních hotelech jsou pokoje Standard.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, denní bar, zimní terasa, Wi-Fi (zdarma), kompletní balneoprovoz, 2 bazény, infra sauna, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, kosmetika, parkoviště, 2 vlastní léčebné prameny, lékař a zdrav. personál.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkový pokoj STANDARD, (Miramare I, depandance vily Rita a Nasta), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma).

1 a 2lůžkový pokoj SUPERIOR, (Miramare II a Miramare - Helena), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, telefon, lednička (minibar na vyžádání), balkón (některé pokoje).

4lůžkový apartmán, (Vila Helena), 2 ložnice s manželskou postelí a televizí, 2 koupelny (sprcha, vana, WC, fén, župany a pantofle), obývací pokoj se sedačkou a umělým krbem, televize, Wi-Fi (zdarma), lednice-minibar, lahev vína a ovocnou mísou na uvítání, klimatizace, pracovní kout, střešní terasa s posezením a výhledem na Luhačovice, hole na nordic walking. Toto nové a moderní apartmá je umístěné v posledním patře připojené budovy Vila Helena a má přímý vstup z výtahu a boční vstup po schodišti. Je vhodný pro dva manželské páry nebo rodinu s dětmi.

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes, nemoci pohybového aparátu.

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Luhapark, městská plovárna, koupaliště DUHA, tenisové kurty, přírodní vodní skluzavka, půjčovny kol, kolečkových bruslí lodiček a šlapadel, jízda na koni, sportovní hala Radostova (fitness, tenis, bowling a další).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, parkovné, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 30,- Kč/os./den, od 1.1.2023 50,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Zvýhodněné dlouhodobé pobyty: 14 dní za cenu 13, 21 dní za cenu 19 či 28 dní za cenu 25 na vyžádání.

Parkování je možné před hotelem za poplatek - 1-6 nocí – parkovné 100 Kč/den, 7 a více nocí – parkovné 70 Kč/den, bez možnosti předchozí rezervace (platí se na místě na recepci).

Příplatek za balkon 80 Kč/os./den v hotelu Miramare II.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4900 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Zvýhodněné ceny při prodloužení pobytu.


Cena pobytu Seniorský pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 2800 Kč na lékařské vyšetření a až 10 lázeňských procedur (např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá koupel s terapií CO2, 2x přírodní uhličitá koupel, 2x kyslíková terapie, 2x přístrojová inhalace Vincentkou), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny. Zvýhodněné ceny při prodloužených pobytech.


Cena pobytu Relax víkend (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 2 wellness procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu a infrasauny.
Pobyt na 3 nocinavíc 1xaromatický parafinový zábal.
Nástup: Pá na 2 noci, Čt na 3 noci


Cena pobytu Relaxační pobyt v týdnu (2, 3, 4 nebo 5 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), procedury, volný vstup do bazénu a infrasauny.
Pobyty jsou možné jen mimo víkend a státní svátky.
Procedury:
Pobyt 2 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou dle výběru;
Pobyt 3 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal;
Pobyt 4 noci: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal;
Pobyt 5 nocí: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná NEBO anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž automatická, 1x aromatický parafínový zábal, 1x inhalace minerální vodou Vincentka.


Cena pobytu Beauty program (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, 13 relaxačníh procedur (1x celkové kosmetické ošetření pleti a masáž(60 min.), 1x pedikúra, 3x přístrojová lymfodrenáž, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x perličková koupel, 1x masáž zad a šíje éterickými oleji, 1x čokoládový zábal, 1x zábal bahenní z Mrtvého moře, 1x zklidňující Kleopatřina pomerančová koupel, 1x syrovátková koupel se suchým zábalem, maskou na obličej a dekolt pro krásnou pleť), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny.


Cena balíčku Týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování plnou penzí, kredit 2800 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (masáže, koupele, zábaly, inhalace, pitná kúra), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny.


Cena pobytu Nadechněte se (7+ nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit (v roce 2021 - 3.500 Kč, v roce 2022 - 3850 Kč) na lékařské vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem (např.: inhalace minerální vodou Vincetka, uhličitá koupel, suchá koupel s terapií CO2, částečná masáž zad a šíje, spirometrie, cvičení s fyzioterapeutem), volný vstup do bazénu a infrasauny.


Rekreační pobyt - hotelové ubytování zahrnuje ubytování se snídaní a volným vstupem do bazénu.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Lázně MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení