Tatranská Lomnica - Vila MAGNÓLIA

od 565
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Proč právě sem?
  • dobře zařízené a plně vybavené apartmány a studia uprostřed obce s vlastním parkovištěm
  • výhodná lokalita nedaleko lyžařského střediska
  • klienty velmi oblíbená vila
  • možnost využití služeb resortu BEATRICE
Načítání ...

POPIS

Vilu najdete v těsné blízkosti centra Tatranské Lomnice, je jednoduše dostupná autem, autobusem i Tatranskou elektrickou železnicí. Spolu s Vilou Beatrice a Vilou Julia tvoří Resort Beatrice, přičemž všechny tři budovy jsou od sebe navzájem vzdáleny přibližně 300 m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

snídaňová místnost, sauna, společné prostory s pohovkou, křesly a krbem, dětský koutek, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková (2lůžko a pohovka) a 3lůžková (3 lůžka a rozkládací 2lůžková pohovka, balkón) studia a 3lůžkové (3lůžková ložnice a obývák s rozkládací 2lůžkovou pohovkou) a 4lůžkové (2lůžková ložnice a obývák se 2 lůžky a rozkládací 2lůžkovou pohovkou, některé balkón) apartmány , vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), kuchyňský kout (sporák, chladnička, mikrovlnka, nádobí, varná konvice), TV, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

vlastní. Možnost objednání snídaně podávaných ve Vile Beatrice (150 metrů).

CENA ZAHRNUJE

ubytování / pronájem apartmánu. BONUS: sleva do restaurace Koliba Kamzík, ve Starém Smokovci v hodnotě 15%.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 1 EUR/os./den.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení