Tatranská Lomnica - Hotel Lujza Major

od 810
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 6 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 10 %
Středisko zimních sportů: 600 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nově zrekonstruovaný hotel v srdci Tatranské Lomnice
  • při 3 a více nocích v ceně 1 vstup do wellness Kukučka
  • rodinné pokoje až pro 7 osob
  • skvělá poloha pro výlety po Vysokých Tatrách

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Jedná se o nově zrekonstruovaný 3* hotel v srdci Tatranské Lomnice, který zaujme také širokou nabídkou aktivit, služeb a nákupních možností v okolí. Perfektní lyžařská oblast, muzea, galerie, Národní park a ještě mnohem více. Mimo jiné se v prosinci roku 2022 otevírá v hotelu nové wellness.

Hosté APLEND Apartments & Resorts získávají ke svému pobytu i slevu 10% do tradičních slovenských restaurací Koliba Kamzík ve Starém Smokovci a Salaš ve Velkém Slavkově, stejně jako slevu do moderních restaurací Olívia Restaurant v Novém Smokovci a v Tatranské Lomnici. Níže uvedené slevy na konzumaci jídla lze uplatnit během pobytu.

POLOHA

Hotel se nachází přímo v srdci Tatranské Lomnice, která je jednou z největších a nejkrásnějších osad s krásnou okolní přírodou na území Vysokých Tater. Hosté ocení blízký přístup k nádraží, kteéá je od hotelu vzdálena jen 5 minut a lanovkám, které jsou vzdáleny jen 10 minut pěšky od hotelu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Wi-Fi, wellness, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje s manželskou postelí mají cca 20 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

2lůžkové pokoje TWIN s oddělenými postelemi mají cca 20 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

2lůžkové pokoje s manželskou postelí a možností přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

Rodinné 2lůžkové pokoje mají cca 25 m2, manželskou postel v ložnici a rozkládací pohovku (možnost přistýlky) v obývacím pokoji, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

Rodinné 3lůžkové pokoje mají cca 25 m2, manželskou postel v ložnici a jednolůžko a rozkládací pohovku (možnost přistýlky) v obývacím pokoji, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

Rodinné 4lůžkové pokoje mají manželskou postel v ložnici a dvě lůžka a rozkládací pohovku (možnost přistýlky) v obývacím pokoji, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

Rodinný 5lůžkový apartmán manželská postel v ložnici, dvě lůžka ve druhé ložnici a jednolůžko a rozkládací pohovku (možnost přistýlky) v obývacím pokoji, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladničku, varnou konvici, sklenky na víno, hrnky na čaj, TV-SAT, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu se podávají přímo v hotelu. Možnost dokoupení polopenze v restauraci Olívia (3-chodová večeře). Hosté mají navíc nárok na 10% slevu ve všech APLEND restauracích ve Vysokých Tatrách.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí – fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, golf, minigolf, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Tatranská Lomnica - 1 km, Jakubkova lúka (Starý Smokovec) - 6,7 km, Štrbské Pleso - 22,4 km).

Tatranská Lomnice je situována na úpatí Lomnického Štítu a je jedním z největších katastrálních území Vysokých Tater. Návštěvníky umí zaujmout svými přírodními krásami, naučnými místy a množstvím celoročních kulturních a sportovních akcí.
V zimních měsících Tatranskou Lomnici navštěvují především lyžaři pro její unikátní sjezdovku, která patří mezi nejdelší a zároveň nejvýše položenou sjezdovku na Slovensku. Milovníci náročnějšího lyžování si přijdou na své, ale ani běžní lyžaři či začátečníci nezůstanou zklamáni, protože v blízkosti resortu nebo okolí najdou další níže položené vleky různé náročnosti.

Letní měsíce přitahují mnohé návštěvníky, které láká vysokohorská turistika na doslova dechberoucí místa s impozantními výhledy na velehory. Zelené pleso, Skalnaté pleso, Vodopády Studeného potoka či dokonce Lomnické sedlo, výběr je jen na vás. Kromě překrásných turistických lokalit však není třeba zapomínat na ostatní atrakce a aktivity v okolí, jako je návštěva Muzea Tatranského Národního Parku, Tatranské galerie, Botanické zahrady nebo jako milovníci adrenalinu okusit bobovou dráhu či jízdu na horské káře.

Po vydatné túře či výletě si v okolních restauracích, mezi něž patří i Olívia restaurant, můžete vychutnat vaše oblíbená jídla.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky 1,50 EUR/noc.

POZNÁMKA

NOVINKA! Od 20.12. bude nový wellness dostupný také přímo v Hotelu Lujza Major.

Kouření v objektu a pobyt se zvířátky striktně zakázáno pod pohrůžkou pokuty.

Bezplatné parkování pro hosty je k dispozici v prostorách venkovních částí hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), uvítací čajový a kávový set na pokoji, Wi-Fi, parkování.
BONUS při pobytu na 3 noci a více: 1x vstup do wellness v hotelu Kukučka


Cena pobytu Letní balíček zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), uvítací čajový a kávový set na pokoji, 1x za pobyt vstup na Minigolf Veľký Slavkov, parkování. Jedno dítě do 6 let na přistýílce ubytování se snídaní zdarma.
BONUS: sleva 15 % do restaurace Koliba Starý Smokovec, Olivia Tatranská Lomnica a Starý Smokovec a Salaš Veľký Slavkov


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

APLEND Hotel Lujza Major

Co byste řekli na pobyt na dovolené či prodloužený víkend v populárním turistickém centru? Tento útulný 3* hotel nabízí komfortně zařízené ubytování pro páry, 4-členné rodiny ale i větší rodiny do 7 osob.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení