Sedlec - Wellness hotel BOŽÍ OKO

od 640
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • oáza klidu a pohody v srdci jihočeské krajiny
  • jedinečné ubytování na barokním statku z roku 1850
  • venkovní přírodní bazén (biotop) s lehátky a slunečníky
  • regionální potraviny ze "sousedovy farmy"
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Načerpejte pozitivní energii a dopřejte si osvěžení svého těla i ducha.

Pobyt v pohádkovém království klidu a pohody Boží oko je snem mnohých zamilovaných párů, sportovců vyžadujících po náročném aktivním dnu trochu odpočinku a relaxace i unavených manažerů toužících po oáze ticha a souznění s přírodou. Pro senioři je pobyt ve wellness zóně zaslouženou odměnou za péči o vnoučky a děti. Můžete zde prožít spoustu nádherných okamžiků i s celou rodinou.

Zvenku vás hotel uchvátí svojí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak svým designem - originálním interiérem a prostornou zahradou s dvěma jezírky.

POLOHA

V Malých Chrášťanech, malé vísce na jihu Čech, mezi kostelíkem a starým stromem, leží brána do ráje, do oázy pohody, klidu a míru. V prostorách barokního statku Malé Chrášťany č.4 z roku 1850 a barokního statku Malé Chrášťany č.5 z roku 1856 byl zřízen Wellness Hotel.

Oba barokní statky jsou památkově chráněné venkovské usedlosti. Vše obklopuje prostorná zahrada se dvěma jezírky. V okolí překrásná krajina s tajemnými lesy a rybníky.

Hotel, kde se natáčel film Zdeňka Trošky Babovřesky II.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, terasa, zahrada, venkovní krb, parkoviště, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), wellness (pára, sauna, bylinková sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapií, whirlpool, relaxační zóna, za poplatek masáže), fitness, prostor pro cvičení (stodola s dřevěnou podlahou), venkovní přírodní bazén (biotop) s lehátky a slunečníky, pronájem kol, stolní tenis, pro děti: knihy, DVD, hudba pro děti, stolní hry, puzzle.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 4lůžkové pokoje Comfort a 2 a 3lůžkové pokoje Exclusive (v hlavní budově kde je restaurace a wellness, prostornější, lednička), 5lůžková vila (samostatný 3podlažní dům Špejchar, 3 velké místnosti, obývák s krbem, orientální dekorace, možnost 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, minibar, trezor, některé venkovní posezení nebo společná terasa, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - servírované 2 či 3chodové menu) nebo plná penze (oběd - servírovaný, výběr z denního menu). Restaurace podává jídla z české i světové kuchyně, vařené z kvalitních a čerstvých surovin. Sezónně nabízí ryby z okolí, bio vajíčka ze sousedovy farmy, maso od řezníka a pečivo z blízkého pekařství.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu:
wellness služby, fitness, stolní tenis, relax na lehátku v hotelové zahradě u jezírka.

v okolí:
pěší, cyklo a inline stezky, vyjížďky na koních Dvůr Vondrov u Hluboké, golf club Hluboká nad Vltavou, tenis Hluboká nad Vltavou, lodní výlety na Hněvkovické přehradě, rybaření, ZOO Hluboká nad Vltavou, kozí biofarma Bílsko, Písek - nejstarší kamenný most, Adrenalin park Libín (lanové centrum), stezka korunami stromů Lipno, přírodní koupaliště rybník Mydlák (Zliv), open air scéna s otáčivým hledištěm Český Krumlov, divadelní představení v zahradě zámku Kratochvíle, komentovaná prohlídka pivovaru Budvar České Budějovice.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování v areálu nebo před hotelem zdarma.

Možnost ubytování domácích mazlíčků (za poplatek).

Samostatný dům Špejchar - nedoporučujeme pro osoby se sníženou pohyblivostí (náročné schody).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do fitness, venkovní přírodní bazén (biotop) s lehátky a slunečníky, pobytovou taxu, parkování v objektu. V pokojích Exclusive navíc volný vstup do wellness mezi 10:00 a 19:00 hod.


Patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

TIPY NA VÝLET:
- Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště
- hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně
- Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)
- CHKO Blanský les
- CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)
- rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení