Sárvár - Apartmánový dům Berill Suites

od 1 625
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen2min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Novinka
Termální pramen: 2 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • zcela nové prostorné apartmány moderně vybavené
  • pouhých 300 m od termálních lázní
  • wellness - sauna, pára
  • parkovací garáž s elektronabíječkou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Apartmánový dům Berill Suites byl otevřen na jaře roku 2019. Každý z prostorných a světlých apartmánů má moderní zařízení a plně vybavenou kuchyň. Větší apartmány až pro 8 osob splňují všechny požadavky větších rodin nebo skupin přátel.

POLOHA

Přímo naproti lázním Sárvár ve stejnojmenném malebném městě.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Exkluzivní, plně vybavené, moderní a vkusně zařízené apartmány, výtah a soukromé parkování, které je možné zdarma v uzavřeném dvoře domu.

Ubytovací komplex je společně provozován s apartmány Onyx **** Luxury a Zafír Apartman, se společnou recepcí, restaurací, podzemní garáží a půjčovnou kol.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Studiový apartmán pro 1-2 osoby, velikost 25-30 m2 a skládá se z obývací části s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (vana nebo sprcha, WC, fén) a 2 samostatné, ale spojené postele, dále je zde k dispozici jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a Wi-Fi (zdarma), některé apartmány mají prostorný balkon nebo terasu.

Apartmán s dvěma ložnicemi pro 2-4 osoby, velikost 35-43 m2 a skládá se z obývacího pokoje s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (vana nebo sprcha, WC, fén) a z jedné ložnice (2 samostatné, ale spojené postele) a v obývacím pokoji jsou dvě samostatná lůžka nebo rozkládací pohovka, dále je zde k dispozici jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a Wi-Fi (zdarma), některé apartmány mají prostorný balkon nebo terasu.

Apartmán se třemi ložnicemi pro 2-6 osob, velikost 60-65 m2 a skládá se z obývacího pokoje s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (vana nebo sprcha, WC, fén) a ze dvou ložnic (2x2 samostatné, ale spojené postele) a v obývacím pokoji jsou dvě samostatná lůžka nebo rozkládací pohovka, dále je zde k dispozici jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a Wi-Fi (zdarma), apartmány mají prostorný balkon nebo terasu s výhledem do zahrady.

Apartmán se čtyřmi ložnicemi pro 3-8 osob, velikost 72 m2 a skládá se ze dvou obývacích pokojů s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), dvou koupelen (vana nebo sprcha, WC, fén) a ze dvou ložnic (2x2 samostatné, ale spojené postele) a v obývacích pokojích jsou rozkládací pohovky, dále je zde k dispozici jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a Wi-Fi (zdarma), některé apartmány mají prostorný balkon nebo terasu.

Pro děti: na požádání dětská postýlka, dětská židlička na krmení a další příslušenství.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavené kuchyně), na požádání lze dokoupit bohatou snídani formou bufetu nebo polopenzi, kterou hosté mohou konzumovat v restauraci Onyx Garden sousedního hotelu Onyx Luxuryaparthotel.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází restaurace, kavárna, obchod s potravinami, supermarket, kosmetický salon, půjčovna kol, posilovna, bowling, autobusová zastávka, nemocnice a centrum města je 10 minut příjemnou procházkou.

Otevírací doba termálních lázní (300 m) - 365 dní v roce (kromě 24. 12., kdy je spa uzavřeno):

Léčivé lázně (pokladna se zavírá ve 20:45) 09:00 - 21:00 hod.
Rodinné lázně 09:00 - 21:00 hod.
Saunový svět 09:00 - 20:45 hod.
Terapeutické centrum 08:00 - 20:00 hod.
Wellness centrum 08:00 - 20:00 hod.
Kosmetický salon 08:00 - 18:00 hod.
Fitness 09:00 - 21:00 hod.
Plavecký bazén 09:00 - 21:00 hod.
Bowling 10:00 - 21:00 hod.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky 500 HUF/os./den

POZNÁMKA

Ceny v nabídce jsou orientační mohou být změněny v závislosti na obsazenosti hotelu.

Apartmány jsou nekuřácké, ale většina z nich má balkon, kde se kouřit smí.

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Soukromé parkování je možné zdarma v uzavřeném dvoře domu.

Uzavírka bazénů SPA SARVÁR v roce 2023:
22. - 24.8.2023: krytý bazén
5. - 7.9.2023: kryté dětské bazény
18. - 24.9.2023 vnitřní a venkovní zážitkový bazén
2. - 6.10.2023: vnitřní a venkovní bazén s termální vodou
9. - 11.10.2023 vnitřní skluzavka
6. - 8.11.2023 krytá skluzavka (zelená) a bazén s vlnobitím


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování - pronájem apartmánu vč. ložního povlečení a ručníků v počtu dle zvolené délky pobytu, 1 parkovací místo ke každému apartmánu.


SÁRVÁR leží v severozápadním Maďarsku, na březích řeky Ráby, jižně od ústí potoka Gyöngyös.

Královské koupele jsou ideálním místem pro dokonalý odpočinek, léčení a relaxace. Léčebná část je ostrovem klidu, kde najdeme v impozantním prostředí zážitkové bazény a bazény s termální vodou, zde zajistí alkalicko-hydrouhličitanosodné prvky léčebné vody regeneraci těla. V exklusivním saunovém světě můžeme skutečně prožít znovuzrození, v rehabilitační části léčbu zajišťují zkušení lékaři a ve wellness centru si můžeme vybrat z více než 60 druhů procedur pro tělo i duši.

Najdete zde vnitřní a venkovní bazény, saunový svět, Family Spa (vnitřní whirlpool, vlnobití, skluzavky s dojezdovým bazénem, dětský bazén, zážitkový bazén, exkluzivní odpočívárny, baby pokoj s kuchyňským koutem a přebalovací pult), léčebné a wellness procedury v léčebném centru lázní (masáže klasické, ayurvédské, thajské, různé wellness masáže, bahenní zábaly, inhalace, trakce, wellness koupele a zábaly), saunový svět (finské, parní a bio sauny, aromakabiny, ledová jeskyně, solná komora, whirlpool, zážitková sprcha, odpočívárna a vitamínový bar). V areálu lázní jsou také další služby: restaurace, kavárna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, fitness, venkovní hřiště.

LÉČIVÉ PRAMENY A ÚČINKY MÍSTNÍ VODY:

V Sárváru vyvěrají dva druhy termální vody. První pramen o teplotě 43 °C vyvěrá z hloubky 1200 metrů, obsahuje zásaditou hydrogenuhličitanovou termální vodu. Obsahuje chlorid sodný, hydrogenuhličitan a stopové prvky a neobsahuje síru ani radon. Voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Druhý pramen o teplotě 83 °C vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Jeho důležité složky jsou chlorid sodný, hydro-karbonát, jód, brom, fluor a četné další stopové prvky. Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získává slavná Sárvárská termální krystalická sůl.

Slané lázně lze účinně využít při léčbě některých onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických a dermatologických onemocnění. Již několik desítek let je znám velmi příznivý vliv léčivé vody v případě bolestí v podbřišku a chronických zánětlivých gynekologických onemocnění souvisejících se srůstem.

TROCHA HISTORIE:

Za své dnešní jméno, vzniklé spojením slov sár (bláto) a vár (hrad), vděčí Sárvár hradišti z dob královské dynastie Árpádovců, které bylo obklopeno vodami a bažinami. Výzkumný tým pátrající v okolí města po nalezištích ropy objevil v roce 1961 v hlubinách zdejší země poklad, jenž je cennější než zlato: léčivou vodu, která dala v roce 1968 vznik menším termálním lázním. Nové termální a wellness lázně otevřely své brány 1. prosince 2002 a se svými moderními službami se těší na všechny, kdo touží po léčbě i odpočinku. Od roku 2004 je Sárvár členem Europské společnosti královských lázní (Royal Spas of Europe). V dubnu 2007 získaly termální lázně ocenění EuropeSpa-med, v roce 2008 je kvalifikační porota Svazu maďarských lázní zařadila do nejvyšší, čtyřhvězdičkové kategorie. V roce 2011 obdržel Sárvár název lázeňského města.

PAMÁTKY:

Při pobytu v Sárváru Vám doporučujeme navštívit zajímavostí v okolí (Szombathely, Celldömölk, Köszeg), řeka Rába je jednou z posledních neregulovaných řek vhodných k vodní turistice. Nedaleké lesy jsou jako stvořené pro pěší túry, cykloturistiku (Csénye, Káld, Sitke, Szeleste). Vesnice v okolí nabízejí množství architektonických i kulturních památek (Ikervár – Batthyányi zámek, Sitke – Felsöbüki Nagy zámek, Szeleste – Festetich zámek, Arboretum, Vasegerszeg zámek).

VOLNÝ ČAS:

Na rozloze bezmála 10 akrů arboreta byla ještě na konci 18. století bahna a močáliště. Nejstarší stromy parku uchovávají vzpomínku na tuto dobu, jsou tu 300 let staré duby bahenní. Systém jezer pro lodičky, který je na 9 hektarech vodní plochy se skládá ze čtyř částí. Pět mostů a ostrovů dohromady vytvářejí příjemnou atmosféru. Lidé zde mohou rybařit, provozovat vodní sporty a v zimě bruslit. Na hosty toužící po vzrušení a hledající výzvy čeká nový lesní Lanový park se 120 překážkami, 10 metrů vysoká lezecká stěna a lukostřelnice. Objevovat krásy okolí můžete i na kole, Sárvár je výchozím bodem několika cyklistických tras.

GASTRONOMIE:

Sárváru nalezneme celou řadu výborných restaurací a pohostinství, ve kterých se hosté mohou těšit na vybranou nabídku regionální maďarské i mezinárodní kuchyně. Ve zdejších restauracích si přijdou na své vegetariáni, milovníci zvěřiny i všichni, kdo touží po dietní nebo wellness kuchyni, včetně paleolitické či šťávové diety.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení