Sárvár - Aparthotel Onyx Luxury

od 1 275
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen5min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • zcela nové prostorné apartmány moderně vybavené
  • pouhých 300 m od termálních lázní
  • wellness - sauna, pára
  • parkovací garáž s elektronabíječkou

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Luxusní aparthotel v centru města Sárvár, pouhých 300 metrů od lázní a wellness lázní Sárvár, jedinečný ve městě, svým vybavením a speciálními interiérovými řešeními.

POLOHA

V lázeňském městě Sárvár, 300 m od veřejných lázní a zážitkových lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, výtah, Spa-Wellness (solná kabinka, infračervená kabina a finská sauna, odpočívárna), fitness, konferenční služby, půjčovna kol, podzemní garáž (za poplatek) a možnost nabití elektrovozu (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Deluxe dvoulůžkový pokoj, velikost 20 m2 (na vyžádání lze propojit dva pokoje), koupelna (sprcha, WC, fén) a 2 samostatné, ale spojené postele, dále je zde k dispozici mini lednice, rychlovarná konvice, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma).

Deluxe dvoulůžkový pokoj s vířivkou, velikost 27 m2, koupelna (sprcha, WC, fén), 2 samostatné, ale spojené postele, dále je zde k dispozici mini lednice, rychlovarná konvice, stůl a židle, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), terasa s vířivkou a zahradním nábytkem.

Deluxe apartmánové studio, velikost 35 m2 a skládá se z obývacího pokoje s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (sprcha, WC, fén) a ložnice (2 samostatné, ale spojené postele), dále je zde k dispozici rozkládací postel pro jednu osobu (na vyžádání), jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), některé apartmány mají terasu.

Deluxe dvoupokojový apartmán, velikost 40 m2 a skládá se z obývacího pokoje s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (sprcha, WC, fén) a ložnice (2 samostatné, ale spojené postele), dále je zde k dispozici v obývací části další dvě samostatné, ale spojené postele, jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), některé apartmány mají terasu.

Prémiové apartmá s hydromasážní vanou, velikost 36 m2 a skládá se z obývacího pokoje s hydromasážní vanou a rozkládacím gaučem, koupelny (sprcha, WC, fén) a ložnice (2 samostatné, ale spojené postele), dále je zde k dispozici kávovar, chladič na víno, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), některé apartmány mají terasu.

Superior dvoupokojový rodinný pokoj, velikost 35 m2 a skládá se z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, koupelny (sprcha, WC, fén) a ložnice (2 samostatné, ale spojené postele), dále je zde k dispozici velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), terasa se zahradním nábytkem.

Superior apartmánové studio s vířivkou, velikost 35 m2 a skládá se z obývacího pokoje s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (sprcha, WC, fén) a ložnice (2 samostatné, ale spojené postele), dále je zde k dispozici rozkládací pohovka pro jednu osobu, jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), župany a pantofle a terasa s vířivkou a zahradním nábytkem.

Superior dvoupokojový apartmán s vířivkou, velikost 45 m2 a skládá se z obývacího pokoje s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (sprcha, WC, fén) a ložnice (2 samostatné, ale spojené postele), dále je zde k dispozici dále je zde k dispozici v obývací části další dvě samostatné, ale spojené postele, jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), župany a pantofle a terasa s vířivkou a zahradním nábytkem.

Deluxe dvoupokojový apartmán, velikost 60 m2 a skládá se z obývacího pokoje s americkou kuchyní (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, kuchyňské nádobí), koupelny (sprcha, WC, fén) a dvou ložnic (2x2 samostatné, ale spojené postele), dále je zde k dispozici v obývací části další dvě samostatné, ale spojené postele (nebo rozkládací pohovka), jídelní stůl, velká televize s plochou obrazovkou, klimatizace a WI-FI (zdarma), některé apartmány mají terasu.

Pro děti: na požádání dětská postýlka, dětská židlička na krmení a další příslušenství.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyně). Možnost dokoupení snídaní (bufet), večeří (servírovaná) či polopenze v hotelové restauraci Onyx Garden.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází restaurace, kavárna, obchod s potravinami, supermarket, kosmetický salon, půjčovna kol, posilovna, bowling, autobusová zastávka, nemocnice a centrum města je 10 minut příjemnou procházkou.

Přímo v hotelu je umístěn Spa-Wellness místnost nabízející nabízí solní kabinku, infračervenou kabinu a finskou saunu. Exkluzivní vzhled má samostatná odpočívárna zajišťující ničím nerušený odpočinek.

Otevírací doba termálních lázní (300 m) - 365 dní v roce (kromě 24., 25. a 31. prosince a 08. ledna):

Léčivé lázně (pokladna se zavírá ve 20:45) 08:00 - 21:00 hod.
Rodinné lázně 09:00 - 21:00 hod.
Saunový svět 09:00 - 20:45 hod.
Terapeutické centrum 08:00 - 20:00 hod.
Wellness centrum 08:00 - 20:00 hod.
Kosmetický salon 08:00 - 18:00 hod.
Fitness 09:00 - 21:00 hod.
Plavecký bazén 09:00 - 21:00 hod.
Bowling 10:00 - 21:00 hod.

Otevírací doba lázní Sárvár během svátečních dnů:

24. prosince:
Léčebné lázně jsou k dispozici od 8:00 do 18:00, rodinné od 10:00 do 18:00, saunový svět čeká na naše milé hosty od 9:00 do 18:00! Uzavřeno bude lékařské oddělení, fitness a mateřská škola.

25. prosince:
Léčebné lázně jsou k dispozici od 8:00 do 21:00, Rodinné lázně a saunový svět jsou otevřeny od 10:00 do 21:00.
Lékařské oddělení čeká na své hosty mezi 14:00 - 20:00, mateřská škola bude otevřena mezi 14:00 - 18:00. Fitness bude uzavřen.

31. prosince:
Léčebné lázně a saunový svět jsou pro naše hosty otevřeny do 19:00, každé další oddělení je k dispozici dle obvyklé otevírací doby. (Po 19:00: naši hosté se mohou za příplatek zúčastnit silvestrovských programů.)

Od 8. ledna
Rodinné lázně čekají na hosty mezi 10:00 – 18:00. Všechna ostatní oddělení jsou k dispozici dle obvyklé otevírací doby.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa 680 HUF/os./noc./nad 18 let.

POZNÁMKA

Ceny v nabídce jsou orientační mohou být změněny v závislosti na obsazenosti hotelu.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Apartmány jsou nekuřácké, ale většina z nich má balkon, kde se kouřit smí.

Parkování je možné ve dvoře či v podzemní hotelové garáži (za poplatek).

Uzavírka bazénů SPA SARVÁR v roce 2024:
21. - 28. 05. 2024: Proplouvací zážitkový bazén,
19. - 23. 08. 2024: Vnitřní plavecký bazén,
02. - 06. 09. 2024: Vnitřní obří skluzavky,
16. - 23. 09. 2024: Proplouvací zážitkový bazén,
01. - 06. 10. 2024: Proplouvací léčebný bazén,
13. - 17. 10. 2024: Vnitřní dětský bazén, skluzavka a brouzdaliště pro mimina,
11. - 15. 11. 2024: Zelená skluzavka a bazén s vlnobitím v rodinné části.

Všechny ostatní bazény a služby budou po tuto dobu fungovat nerušeně, všechny ostatní termální bazény budou k dispozici.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování - pronájem apartmánu vč. ložního povlečení a ručníků v počtu dle zvolené délky pobytu, 1 parkovací místo ke každému apartmánu.


SÁRVÁR leží v severozápadním Maďarsku, na březích řeky Ráby, jižně od ústí potoka Gyöngyös.

Královské koupele jsou ideálním místem pro dokonalý odpočinek, léčení a relaxace. Léčebná část je ostrovem klidu, kde najdeme v impozantním prostředí zážitkové bazény a bazény s termální vodou, zde zajistí alkalicko-hydrouhličitanosodné prvky léčebné vody regeneraci těla. V exklusivním saunovém světě můžeme skutečně prožít znovuzrození, v rehabilitační části léčbu zajišťují zkušení lékaři a ve wellness centru si můžeme vybrat z více než 60 druhů procedur pro tělo i duši.

Najdete zde vnitřní a venkovní bazény, saunový svět, Family Spa (vnitřní whirlpool, vlnobití, skluzavky s dojezdovým bazénem, dětský bazén, zážitkový bazén, exkluzivní odpočívárny, baby pokoj s kuchyňským koutem a přebalovací pult), léčebné a wellness procedury v léčebném centru lázní (masáže klasické, ayurvédské, thajské, různé wellness masáže, bahenní zábaly, inhalace, trakce, wellness koupele a zábaly), saunový svět (finské, parní a bio sauny, aromakabiny, ledová jeskyně, solná komora, whirlpool, zážitková sprcha, odpočívárna a vitamínový bar). V areálu lázní jsou také další služby: restaurace, kavárna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, fitness, venkovní hřiště.

LÉČIVÉ PRAMENY A ÚČINKY MÍSTNÍ VODY:

V Sárváru vyvěrají dva druhy termální vody. První pramen o teplotě 43 °C vyvěrá z hloubky 1200 metrů, obsahuje zásaditou hydrogenuhličitanovou termální vodu. Obsahuje chlorid sodný, hydrogenuhličitan a stopové prvky a neobsahuje síru ani radon. Voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Druhý pramen o teplotě 83 °C vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Jeho důležité složky jsou chlorid sodný, hydro-karbonát, jód, brom, fluor a četné další stopové prvky. Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získává slavná Sárvárská termální krystalická sůl.

Slané lázně lze účinně využít při léčbě některých onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických a dermatologických onemocnění. Již několik desítek let je znám velmi příznivý vliv léčivé vody v případě bolestí v podbřišku a chronických zánětlivých gynekologických onemocnění souvisejících se srůstem.

TROCHA HISTORIE:

Za své dnešní jméno, vzniklé spojením slov sár (bláto) a vár (hrad), vděčí Sárvár hradišti z dob královské dynastie Árpádovců, které bylo obklopeno vodami a bažinami. Výzkumný tým pátrající v okolí města po nalezištích ropy objevil v roce 1961 v hlubinách zdejší země poklad, jenž je cennější než zlato: léčivou vodu, která dala v roce 1968 vznik menším termálním lázním. Nové termální a wellness lázně otevřely své brány 1. prosince 2002 a se svými moderními službami se těší na všechny, kdo touží po léčbě i odpočinku. Od roku 2004 je Sárvár členem Europské společnosti královských lázní (Royal Spas of Europe). V dubnu 2007 získaly termální lázně ocenění EuropeSpa-med, v roce 2008 je kvalifikační porota Svazu maďarských lázní zařadila do nejvyšší, čtyřhvězdičkové kategorie. V roce 2011 obdržel Sárvár název lázeňského města.

PAMÁTKY:

Při pobytu v Sárváru Vám doporučujeme navštívit zajímavostí v okolí (Szombathely, Celldömölk, Köszeg), řeka Rába je jednou z posledních neregulovaných řek vhodných k vodní turistice. Nedaleké lesy jsou jako stvořené pro pěší túry, cykloturistiku (Csénye, Káld, Sitke, Szeleste). Vesnice v okolí nabízejí množství architektonických i kulturních památek (Ikervár – Batthyányi zámek, Sitke – Felsöbüki Nagy zámek, Szeleste – Festetich zámek, Arboretum, Vasegerszeg zámek).

VOLNÝ ČAS:

Na rozloze bezmála 10 akrů arboreta byla ještě na konci 18. století bahna a močáliště. Nejstarší stromy parku uchovávají vzpomínku na tuto dobu, jsou tu 300 let staré duby bahenní. Systém jezer pro lodičky, který je na 9 hektarech vodní plochy se skládá ze čtyř částí. Pět mostů a ostrovů dohromady vytvářejí příjemnou atmosféru. Lidé zde mohou rybařit, provozovat vodní sporty a v zimě bruslit. Na hosty toužící po vzrušení a hledající výzvy čeká nový lesní Lanový park se 120 překážkami, 10 metrů vysoká lezecká stěna a lukostřelnice. Objevovat krásy okolí můžete i na kole, Sárvár je výchozím bodem několika cyklistických tras.

GASTRONOMIE:

Sárváru nalezneme celou řadu výborných restaurací a pohostinství, ve kterých se hosté mohou těšit na vybranou nabídku regionální maďarské i mezinárodní kuchyně. Ve zdejších restauracích si přijdou na své vegetariáni, milovníci zvěřiny i všichni, kdo touží po dietní nebo wellness kuchyni, včetně paleolitické či šťávové diety.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení