Turčianske Teplice - LD VEĽKÁ FATRA a dep. AQUA

od 1 335
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Termální pramen3min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 3 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní ubytování ve Zlatých kúpeľoch
  • procedury i další služby dostupné přímo v županu
  • 2 termální bazény (Olympic, Smaragdový)
  • termální Spa & Aquapark 2 min. od hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Bohatá nabídka léčebných procedur přímo na lázeňské kolonádě.

Lázeňský dům Veľká Fatra se nachází v centru Turčianskych Teplic, v jednom z nejstarších lázeňských měst na Slovensku. Překvapí Vás komplexním vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb. Léčebné procedury a stravování jsou dostupné přímo v domě, bez nutnosti kamkoliv docházet. V hotelu je možné získat také různé nadstandardní služby (například snídani do postele).

Vyjma klasické balneo péče si pobyt v hotelu Velká Fatra užijete třeba při návštěvě hotelového bazénu nebo při kosmetickém ošetření. V rámci kulturního vyžití, případně zájmu posedět si v příjemném prostředí, mohou klienti navštívit společenskou místnost Maximilián, která se nachází hned na přízemí hotelu.

POLOHA

v centru města Turčianské Teplice, přímo vedle lázeňského parku, asi 350 m od Spa & Aquaparku. Depandance AQUA je vzdálená cca 200 m od hotelu Veľká Fatra a pouhých 50 m od Spa & Aquaparku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

VEĽKÁ FATRA****/***: recepce, jídelny, výtahy, kavárna ART Cafe, společenská místnost Maximilián, lobby-bar, internetová kavárna, zahradní restaurace „U Palatína“, konferenční služby, beauty služby (kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, kadeřnictví), balneoterapie, ordinace lékařů, 2 bazény (Olympic, Smaragdový), fitness, biliár, půjčovna společenských her, šachy, společné garáže, parkoviště v LD Aqua 200 m od Veľká Fatra), akceptace platebních karet. Depandance AQUA**: recepce (na veškeré ostatní služby klienti docházejí do LD Veľká Fatra).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Superior VEĽKÁ FATRA**** a Standard VEĽKÁ FATRA*** a depandance AQUA** (200 m od hotelu Veľká Fatra), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, Veľká Fatra navíc fén, župan), rádio, telefon, TV-SAT, možnost 1 přistýlky. balkón (většina pokojů), Wi-Fi (zdarma). VF navíc lednička, minibar. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze nebo plná penze dle výběru pobytu (snídaně, oběd, večeře – bohaté bufetové stoly). Při odjezdu je možné předem objednat namísto snídaně "lunch packet".

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu, trávicího ústrojí, ledvin a močových cest, ženské nemoci, nemoci trávicího ústrojí, gynekologické (i u dětí), nervové a nemoci z povolání.

Léčba: koupele, masáže zad, rukou, chodidel a tváře, oxygenoterapie, plynový zábal CO2, akupunktura, individuální a skupinový léčebný tělocvik, aquavalz, aquabic, fitness, kinefit, kalanetika, horské slunce, solux, biolampa, hélios, zábaly, obklady. Tyto procedury jsou poskytovány v LD VEĽKÁ FATRA (klienti ubytovaní v dep. AQUA docházejí cca 350 m).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

SPA - AQUAPARK: areál se skládá ze 2 částí s celoročním provozem. Areál SPA: léčivá termální minerální voda 33 oC - 38 oC (klidový bazén, rehabilitační bazén, whirlpool). Areál AQUAPARKU: termální voda do 33 oC (plavecký bazén, venkovní bazén s vodními chrliči a masážními tryskami, sedací bazén s masážními tryskami, 2 tobogány, venkovní bazén s vodními masážními lehátky, divokou řekou a vodními chrliči); letní provoz - velká skluzavka, dětský bazén, bar na ostrově, minigolf.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,95 €/os./den).

POZNÁMKA

Parkování je možné v areálu nebo samostatných garážích v LD Aqua za poplatek (200 m od LD Veľká Fatra).

Sleva na pobyt 14 a více nocí 10 %, sleva na pobyt 21 a více nocí 15 % za podmínky úhrady 2 měsíce předem.

Slevy nelze sčítat.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Klasik GOLD Klasik zahrnuje: ubytování s plnou penzí, ovocný košík plný vitamínů, lahev sektu, snídani na pokoj, chutné a prvotřídně připravená jídla a kvalitní nápoje z GOLD nápojového lístku, GOLD zóna pro nerušené stolování, vstupní vyšetření, 21 procedur na doporučení lékaře (3 na každou noc), 2x vstup do Spa & Aquapark (3 hod.). Doporučená délka pobytu 2-3 týdny. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí. Sleva 20 % za včasný nákup 60 dní před nástupem (při pobytu na min. 14 nocí při 100 % úhradě).


Cena pobytu Klasik (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, procedury (21 procedur na základě doporučení lékaře, 3 na každou noc).
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí.


Cena pobytu Cardio ubytování s plnou penzí, komplexní vstupní lékařské vyšetření všech orgánových systémů a následně se zaměřením na kardiovaskulární systém, EKG vyšetření, zátěžové EKG, exhokardiografické vyšetření, Holterovo monitorování EKG a TK, komplexní biochemické vyšetření krve na posouzení kardiovaskulárních, endokrinologických, gastroenterologických a onkologických rizikových faktorů, 20 léčebných procedur (dle doporučení lékaře) i s přihlédnutím k průvodním onemocněním pohybového aparátu apod. (např.: minerální uhličitá koupel se zábalem (20 min), klasická léčebná masáž zad a končetin, individuální rehabilitace, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, plynové injekce, ergometrický tréning, skupinová rehabilitace, elektroléčba, vodoléčba, Nordic Walking, pitné kúry), 1x vstup do Spa & Aquaparku na každé přenocování (3 hod.), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí.


Cena pobytu Zlatá Linie zahrnuje ubytování s plnou penzí (speciální program stravování s cílem optimalizace tělesné hmotnosti), vstupní lékařskou konzultaci (s analýzou tělesného typu, měřením tělesné hmotnosti, procent a množství tuku v těle, procent a množství svalové hmoty, stanovením metabolického věku, BMI, stanovením ideální tělesné hmotnosti, stupněm obezity za účelem předpisu optimální sestavy procedur, pohybové aktivity a programu stravování), konzultace s asistentkou výživy a fittness trenérem, denně měření parametrů tělesné hmotnosti s konzultací, individuální léčebný program, 2 procedury denně na základě doporučení lékaře (např.: vodoléčba, teploléčba, oxygenoterapie, masáže, elektroléčba, tělocvik, minerální koupele, Nordic Walking...), 3x za pobyt Bodyforming - speciální masáž na formování postavy se zábalem (110 min.), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí.


Cena pobytu Senior pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzií, vstupní lékařskou konzultaci, individuální léčebný program - 10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10% při pobytu nad 14 nocí , 15% při pobytu nad 21 nocí,


Cena pobytu SPA & AQUAPARK zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x vstup do SPA & Aquaparku (3 hod.) na každé přenocování. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí. Sleva 20 % za včasný nákup 60 dní před nástupem (při pobytu na min. 14 nocí při 100 % úhradě).


Rekreační pobyt Bed and Breakfest zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do bazénu Olympic a fitness centra.


Cena pobytu Wellness víkend (2 a více nocí) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 2x vstup do Royal Bath (30 min.), neomezený vstup do Spa & Aquapark, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.


Cena pobytu Harmonie ) zahrnuje: ubytování s polopenzí (v délce dle zvolené délky pobytu), jednu proceduru denně (4 noci: 1x termoterapie, 1x Smaragdový koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel, 5 nocí navíc: 1x Smaragdový koupel, 6 nocí navíc: 1x masáž Zeus (30 min.), 1x vstup do Spa & Aquapark (2 hod.) na každé přenocování, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.Min 4 noci


Cena pobytu Dětské pobyty zahrnuje ubytování s polopenzí pro děti 4 - 15 let, volný vstup do bazénu Olympic a 3 hodinový vstup do SPA a Aquaparku


Cena pobytu Imunita (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), pocedury (2x Brazil Oxygen, 1x Lesetho, Citrónová koupel, Klasická masáž Zeus (30 min.), vířivka, 2x smaragdová koupel, Skotský střik a nebo sauna), instruktáž Nordic walking včetně zapůjčení holí, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.
při 7 dením pobytu ještě navíc 1x Lesetho, Citrónová koupel, Klasická masaáž Zeus (30 min.), 1x smaragdová koupel.


Cena pobytu Relax pro LD Fatra (od 3 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařské vyšetření, v průměru 2 léčebné procedury (vodoléčba, elektroléčba, masáže, zábaly, léčba laserem , světlem, rehabilitace) na základě doporučení lékaře, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic.


Cena pobytu červnový pobyt (2-3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), procedury (Zeus, termoterapie), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness.
při 3 denním pobytu navíc: 1x oxygenterapie


Cena pobytu Post Covid (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 2 procedury (při 7-denním pobytu 3 procedury) denně (Brazil Oxygen, Biopron lampa na hrudník, Klasická masáž Zeus (30 min.), termální léčivá koupel, zábal CO2, skupinová dýchací gymnastika), instruktáž Nordic walking včetně zapůjčení holí, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení