Turčianske Teplice - Lázeňský hotel Veľká Fatra

od 1 898
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Termální pramen3min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 3 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní ubytování ve Zlatých kúpeľoch
  • procedury i další služby dostupné přímo v županu
  • 2 termální bazény (Olympic, Smaragdový)
  • termální Spa & Aquapark 2 min. od hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Bohatá nabídka léčebných procedur přímo na lázeňské kolonádě.

Lázeňský dům Veľká Fatra se nachází v centru Turčianskych Teplic, v jednom z nejstarších lázeňských měst na Slovensku. Překvapí Vás komplexním vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb. Léčebné procedury a stravování jsou dostupné přímo v domě, bez nutnosti kamkoliv docházet. V hotelu je možné získat také různé nadstandardní služby (například snídani do postele).

Vyjma klasické balneo péče si pobyt v hotelu Velká Fatra užijete třeba při návštěvě hotelového bazénu nebo při kosmetickém ošetření. V rámci kulturního vyžití, případně zájmu posedět si v příjemném prostředí, mohou klienti navštívit společenskou místnost Maximilián, která se nachází hned na přízemí hotelu.

POLOHA

Lázeňský hotel Veľká Fatra se nachází v centru města Turčianské Teplice, přímo vedle lázeňského parku a asi 350 m od Spa & Aquaparku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelny, výtahy, kavárna ART Cafe, společenská místnost Maximilián, lobby-bar, dětský koutek, internetová kavárna, zahradní restaurace „U Palatína“, konferenční služby, beauty služby (kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, kadeřnictví), balneoterapie, ordinace lékařů, 2 bazény (Olympic, Smaragdový), fitness, biliár, půjčovna společenských her, šachy, společné garáže, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkové pokoje typu Komfort, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), rádio, telefon, TV-SAT, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón. Některé pokoje jsou bezbariérové.

Dvoulůžkové pokoje typu Komfort, manželská postel, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), rádio, telefon, TV-SAT, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón. Některé pokoje jsou bezbariérové.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe, manželská postel, prosklená koupelna (sprcha nebo vana, WC, fén, župany, pantofle), rádio, telefon, TV-SAT, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj, manželské postele, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), rádio, telefon, TV-SAT, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón. Dva propojené pokoje, možnost dvou přistýlek.

Apartmán Komfort, obývací pokoj s posezením, ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, rádio, telefon, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), většina pokojů má balkón.

STRAVOVÁNÍ

VEĽKÁ FATRA snídaně, polopenze nebo plná penze dle výběru pobytu (snídaně, oběd, večeře – bohaté bufetové stoly).

Při odjezdu je možné předem objednat namísto snídaně "lunch packet".

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu, trávicího ústrojí, ledvin a močových cest, ženské nemoci, nemoci trávicího ústrojí, gynekologické (i u dětí), nervové a nemoci z povolání.

Léčba: koupele, masáže zad, rukou, chodidel a tváře, oxygenoterapie, plynový zábal CO2, akupunktura, individuální a skupinový léčebný tělocvik, aquavalz, aquabic, fitness, kinefit, kalanetika, horské slunce, solux, biolampa, hélios, zábaly, obklady. Tyto procedury jsou poskytovány v LD VEĽKÁ FATRA.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

SPA - AQUAPARK: areál se skládá ze 2 částí s celoročním provozem. Areál SPA: léčivá termální minerální voda 33 oC - 38 oC (klidový bazén, rehabilitační bazén, whirlpool). Areál AQUAPARKU: termální voda do 33 oC (plavecký bazén, venkovní bazén s vodními chrliči a masážními tryskami, sedací bazén s masážními tryskami, 2 tobogány, venkovní bazén s vodními masážními lehátky, divokou řekou a vodními chrliči); letní provoz - velká skluzavka, dětský bazén, bar na ostrově, minigolf.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,95 €/os./den).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků není na hotelu možné.

Parkování je umožněno na hotelových parkovištích za příplatek.

Sleva na pobyt 14 a více nocí 10 %, sleva na pobyt 21 a více nocí 15 % za podmínky úhrady 2 měsíce předem.

Slevy nelze sčítat.


Pobytové balíčky


Cena pobytu GOLD Klasik (10 a více nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), ovocný košík plný vitamínů a lahev sektu na přivítanou, snídani na pokoj (dle výběru francouzská, anglická, racio, slovenská), otevřený účet na nápoje v hodnotě 175 EUR na osobu k čerání ve vybraných střediscích, vstupní lékařské vyšetření, 21 léčebných procedur na doporučení lékaře (termální minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, světelná terapie, laser, skupinová a individuální rehabilitace a další), 2x vstup do Spa & Aquapark (3 hod.), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
Minimální délka pobytu 10 nocí. Doporučená 2-3 týdny.
Sleva 15 % a celodenní vstup do SPA & AQUAPARK při pobytu nad 14 nocí, při pobytu nad 21 nocí navíc 1 noc zdarma.


Cena pobytu Post Covid (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařské vyšetření, individuální líéčebný program - 2 procedury na každé přenocování dle dopioručení lékaře (Brasil Oxygen, klasická masáž Zeus (30 min.), Biopton - lampa na hrudník, termální léčivá vanová koupel, zábal CO2, skupinová dýchací gymnastika), instruktáž Nordic walking včetně zapůjčení holí, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 15 % a jeden 2hodinový vstup do SPA & AQUAPARK na každé přenocování při pobytu nad 14 nocí, při pobytu nad 21 nocí navíc 1 noc zdarma.


Cena pobytu Klasik (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, procedury (21 procedur na základě doporučení lékaře), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
BONUS: základní diagnostické vyšetření na odhalení chorob srdce, jater, ledvin a močových cest.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 15 % a jeden 2hodinový vstup do SPA & AQUAPARK při pobytu nad 14 nocí, při pobytu nad 21 nocí navíc 1 noc zdarma.


Cena pobytu Cardio (10 a více nocí) ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), komplexní vstupní lékařské vyšetření se zaměřením na kardiovaskulární systém, EKG vyšetření, zátěžové EKG, echokardiografické vyšetření, Holterovo monitorování EKG a TK, komplexní biochemické vyšetření krve, 20 léčebných procedur (dle doporučení lékaře) i s přihlédnutím k průvodním onemocněním pohybového aparátu apod. (vodoléčba, masáže, individuální rehabilitace, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, plynové injekce ergonometr, skupinová rehabilitace, elektroléčba, nordic walking, pitné kúry), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
Minimální délka pobytu 10 nocí. Doporučená 14-21 nocí.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 15 % a navíc denně vstup do SPA & AQUAPARK (120 min.) při pobytu nad 14 nocí, při pobytu nad 21 nocí jedna noc zdarma.


Cena pobytu Zlatá Linie (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (speciální program stravování s cílem optimalizace tělesné hmotnosti), vstupní lékařskou konzultaci (s analýzou tělesného typu, měřením tělesné hmotnosti, procent a množství tuku v těle, procent a množství svalové hmoty, stanovením metabolického věku, BMI, stanovením ideální tělesné hmotnosti, stupněm obezity za účelem předpisu optimální sestavy procedur, pohybové aktivity a programu stravování), konzultace s asistentkou výživy a fittness trenérem, denně měření parametrů tělesné hmotnosti, individuální léčebný program (2 procedury na každé přenocování na základě doporučení lékaře - minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, masáže, elektroléčba, světelná terapie laser, skupinová a individuální rehabilitace), 3x za pobyt Bodyforming - speciální masáž na formování postavy se zábalem (110 min. - masáž celého těla speciáolním olejem s následným zábalem do fólie a masírováním masážním kartáčem), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 15 % při pobytu nad 14 nocí, při pobytu nad 21 nocí navíc noc zdarma.


Cena pobytu Medical wellness (2 - 7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v délce dle zvolené délky pobytu), 2 procedury na každé přenocování, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
Procedury:
Pobyt 2 noci 1x termoterapie, 1x Oxygenoterapie, 1x Zeus (klasická masáž 30 min.), 1x Smaragdová koupel;
Pobyt 3 nocí 1x termoterapie, 1x Oxygenoterapie, 1x Smaragdová koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool;
Pobyt 4 nocí 1x termoterapie, 1x Oxygenoterapie, 1x Smaragdová koupel, 2x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 1x bahenní koupel;
Pobyt 5 nocí 2x termoterapie, 1x Oxygenoterapie, 1x Lesotho, 2x Smaragdová koupel, 2x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 1x bahenní koupel;
Pobyt 6 nocí 2x termoterapie, 2x Oxygenoterapie, 1x Lesotho, 2x Smaragdová koupel, 2x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 1x bahenní koupel;
Pobyt 7 nocí 2x termoterapie, 2x Oxygenoterapie, 2x Lesotho, 2x Smaragdová koupel, 2x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 2x bahenní koupel.


Cena pobytu Senior plus (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou konzultaci, individuální léčebný program - 12 léčebných procedur na základě doporučení lékaře (termální minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, eldektroléčba, masáže, světelná terapie, laser, skupinová a individuální rehabilitace a další), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.
Možnost prodloužení pobytu. Sleva 15 % a navíc denně vstup do SPA & AQUAPARK (120 min.) při pobytu nad 14 nocí, při pobytu nad 21 nocí jedna noc zdarma.


Cena pobytu SPA & AQUAPARK (2 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x vstup do SPA & Aquaparku (3 hod.) na každé přenocování, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.


Rekreační pobyt Bed and Breakfest zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do bazénu Olympic a fitness centra.


Cena pobytu Family & Fun (3 - 6 nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí, svačinku a pitný režim pro děti, celodenní vstup do SPA & AQUAPARK, 1 procedura na každé přenocování pro dospělého, dopolední a odpolední program pro děti (3,5 hod. denně - 1,5 hod. dopoledne kurz plavání, zábavné cvičení v termální léčivé vodě, 2 hodiny odpoledne hry, tvoření, sportovní aktivity s animátory, pitný režim v době animačních programů - ovocná/mléčná svačinka).
Procedury pro dospělé:
Pobyt 3 noci 1x klasická masáž (30 min.), 1x termoterapie, 1x oxygenoterapie;
Pobyt 4 nocí 1x klasická masáž (30 min.), 2x termoterapie, 1x oxygenoterapie;
Pobyt 5 nocí 1x klasická masáž (30 min.), 2x termoterapie, 2x oxygenoterapie;
Pobyt 6 nocí 2x klasická masáž (30 min.), 2x termoterapie, 2x oxygenoterapie.


Cena pobytu Harmonie (4 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v délce dle zvolené délky pobytu), jednu proceduru na každou noc, 1x vstup do Spa & Aquapark (2 hod.) na každé přenocování, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
Minimální délka pobytu 4 noci.
Sleva 15 % při pobytu nad 8 nocí, při pobytu 21 nocí navíc 1 noc zdarma.
Procedury:
Pobyt 4 noci 1x termoterapie, 1x Smaragdová koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard,
Pobyt 5 nocí 1x termoterapie, 2x Smaragdová koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard,
Pobyt 6 nocí 1x termoterapie, 2x Smaragdová koupel, 2x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel standard.


Cena pobytu Zdraví nad zlato (3 - 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, možnost konzultace lékaře, léčebné procedury, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness v otevírací době.
Procedury:
Pobyt 3 noci 1x termoterapie, 1x Smaragdová koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x bahenní koupel;
Pobyt 4 nocí 1x termoterapie, 2x Smaragdová koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x bahenní koupel, 1x vanová koupel;
Pobyt 5 nocí 2x termoterapie, 2x Smaragdová koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x bahenní koupel, 2x vanová koupel;
Pobyt 6 nocí 2x termoterapie, 2x Smaragdová koupel, 2x masáž Zeus (30 min.), 1x bahenní koupel, 2x vanová koupel.


Cena pobytu Mini ALL INCLUSIVE (2 a více nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí v počtu dle zvolené délky pobytu, kvalitní nápoje v hodnotě 25 €/osoba/pobyt formou otevřeného účtu ve vybraných střediscích, procedury dle počtu nocí, neomezený vstup do Spa&Aquaparku, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a do Fitness.
PROCEDURY:
2 noci: 1x Zeus - klasická masáž 30 min., 1x Rašelinová koupel
3 noci: 1x Zeus - klasická masáž 30 min., 2x Rašelinová koupel
4 noci: 2x Zeus - klasická masáž 30 min., 2x Rašelinová koupel
5 nocí: 2x Zeus - klasická masáž 30 min., 3x Rašelinová koupel
6 nocí: 3x Zeus - klasická masáž 30 min., 3x Rašelinová koupel


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení