Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion U rybníka se nachází poblíž lesa a 100 metrů od sjezdovky. Nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion nabízí apiterapeutické služby Včelího domu a Bylinkové lékárny. Můžete si objednat jednotlivé procedury či celé kůry a nebo si nechat připravit kůru od zkušeného apiterapeuta nebo bylinkářky přímo na míru. A po dobu kůry strávit příjemný pobyt v našem krásném horském sedle. Dále nabízí nabízí i wellness procedury pro relaxaci, omlazení a vyčištění organismu.

Penzion je po celkové rekonstrukci z r. 2006, pokoje pro 3 – 6 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Pokoje mají dřevěný nábytek a stěny obložené dřevem, posezení. Na místě můžete také využít společenskou místnost - jídelnu s TV, sdílenou kuchyň, úschovu zavazadel a lyžárnu, infrasaunu, parkoviště, možnost garážování, 2 pokoje bezbariérové. K obchodu s potravinami jsou to 2 km.

Vážení hosté, aby si hotel mohl udržet komfort ubytování v současné energetické situaci a přitom udržet ceny za ubytování, které drží už cca 10 let na stejné úrovni, vybavil každý pokoj/apartmán samostatným měřením elektrické energie, která bude účtována zvlášť dle skutečné spotřeby a aktuální ceny. Nebude Vás tedy omezovat topení, ale Vy sami si určíte jak si nastavíte teplo v pokojích a apartmánech. Cena za energii Vám pak bude po ukončení pobytu vyúčtována a započtena se zálohou na pokoj.

POLOHA

Penzion U Rybníka se nachází přímo v obci uprostřed hlubokých lesů a horských luk, v horském sedle, nedaleko Karlových Varů a Božího Daru.

Hosté si mohou zalyžovat v lyžařského vleku Náprava, který se nachází v dochozí vzdálenosti (cca 1,5km), dále v lyžařských areálech Boží Dar nebo Klínovec vzdálených 6 km, respektive 10 km, nebo si zaplavat v aquaparku Ostrov, který je vzdálen 15 km. Hrad Hauenstein můžete navštívit 18 km od ubytování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost s malým kuchyňským koutem s ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, 8 pokojů, každý má svou koupelnu a kapacita pokojů je 3 - 6 lůžek, celková kapacita 37 lůžek, salónek, bar, venkovní posezení, klubovna s TV, úschovna kol a lyží, trezor, dětský koutek, infra sauna, parkování přímo u objektů. Parkování je zdarma přímo před penzionem na vlastním parkovišti. Po domluvě možnost garážování motorek.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Třílůžkový pokoj, 3 lůžka, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma).

Čtyřlůžkové pokoje, 4 lůžka, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma), 2 pokoje jsou bezbariérové.

Pětilůžkové pokoje, 2 ložnice, 2 a 3 lůžka, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma).

Šestilůžkový pokoj, 6 lůžek a palanda, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní (sdílená kuchyň), za příplatek polopenze/plná penze (snídaně - bufet, večeře - servírované), podávané v penzionu NA SLUNÍČKU. K dispozici je nedaleká restaurace s vynikající domácí kuchyní, vzdálena jen cca 5 minut chůze od penzionu. Po domluvě je možné stravování přímo v penzionu U Rybníka.

Možnost dokoupení plné penze za 360,- Kč/osoba, polopenze za 240,- Kč/osoba a nebo snídaně za 120,- Kč.
Dětská strava 70% z ceny dospělého.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, šipky, kulečník, 3 venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), horolezecká stěna, paint ball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání v místním rybníku, letní venkovní dětský bazén, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (v místě vlek pro začátečníky, 800 m od objektů lyžařský areál Náprava - 5 sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, skibus z návsi na Neklid a Klínovec ZDARMA), sáňkování, bobová dráha dlouhá 600 m. Do 3 km; půjčovna kol, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fitness, masáže, jeskyně Důl. Do 16 km; fotbalové hřiště, kluziště, hrady a zámky, rybolov. Do 25 km; squash, golf.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, místní poplatek (35,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 1000,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 4000,- Kč, komplexní cestovní pojištění

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (35,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč. Z kauce bude odečtena hodnota spotřebované elektrické energie dle samostatných odečtů pokoje.
Spotřeba elektrické energie. Každý pokoj je osazen samostatným elektroměrem, kdy se dle reálné spotřeby bude hradit částka dle aktuálního ceníku ČEZ.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).

Vážení hosté, aby si hotel mohl udržet komfort ubytování v současné energetické situaci a přitom udržet ceny za ubytování, které drží už cca 10 let na stejné úrovni, vybavil každý pokoj/apartmán samostatným měřením elektrické energie, která bude účtována zvlášť dle skutečné spotřeby a aktuální ceny. Nebude Vás tedy omezovat topení, ale Vy sami si určíte jak si nastavíte teplo v pokojích a apartmánech. Cena za energii Vám pak bude po ukončení pobytu vyúčtována a započtena se zálohou na pokoj.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení