Mariánská - Penzion U Rybníka

od 350
doprava Vlastní
strava | Bez stravování
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 200 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • rybník na koupání nebo bruslení pod okny
  • super na kola, borůvky, houby i toulání po lesích
  • vhodné pro nenáročnou klientelu
  • víc než 10 lyžařských středisek od 100 m do 10 km
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion U rybníka se nachází poblíž lesa a 100 metrů od sjezdovky. Nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion nabízí apiterapeutické služby Včelího domu a Bylinkové lékárny. Můžete si objednat jednotlivé procedury či celé kůry a nebo si nechat připravit kůru od zkušeného apiterapeuta nebo bylinkářky přímo na míru. A po dobu kůry strávit příjemný pobyt v našem krásném horském sedle. Dále nabízí nabízí i wellness procedury pro relaxaci, omlazení a vyčištění organismu.

Penzion je po celkové rekonstrukci z r. 2006, pokoje pro 3 – 6 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Pokoje mají dřevěný nábytek a stěny obložené dřevem, posezení. Na místě můžete také využít společenskou místnost - jídelnu s TV, sdílenou kuchyň, úschovu zavazadel a lyžárnu, infrasaunu, parkoviště, možnost garážování, 2 pokoje bezbariérové. K obchodu s potravinami jsou to 2 km.

POLOHA

Penzion U Rybníka se nachází přímo v obci uprostřed hlubokých lesů a horských luk, v horském sedle, nedaleko Karlových Varů a Božího Daru.

Hosté si mohou zalyžovat na pouhých 100 metrů vzdáleném lyžařském vleku Nicole - Mariánská nebo na 700 metrů vzdáleném lyžařského vleku Náprava, dále v lyžařských areálech Boží Dar nebo Klínovec vzdálených 6 km, respektive 10 km, nebo si zaplavat v aquaparku Ostrov, který je vzdálen 15 km. Hrad Hauenstein můžete navštívit 18 km od ubytování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost s malým kuchyňským koutem s ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, 8 pokojů, každý má svou koupelnu a kapacita pokojů je 3 - 6 lůžek, celková kapacita 37 lůžek, salónek, bar, venkovní posezení, klubovna s TV, úschovna kol a lyží, trezor, dětský koutek, infra sauna, parkování přímo u objektů. Parkování je zdarma přímo před penzionem na vlastním parkovišti. Po domluvě možnost garážování motorek.

VYBAVENÍ POKOJŮ

3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení mimo pokoj na chodbě (sprcha, WC), Wi-Fi;
4lůžkové pokoje, dvoulůžko a 2 lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi, 2 pokoje bezbariérové (4 samostatná lůžka, jeden s možností přistýlek - palanda);
5lůžkové rodinné pokoje, 5 samostatných lůžek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi;
6lůžkový rodinný pokoj s výhledem na jezero, 6 samostatných lůžek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (sdílená kuchyň), za příplatek polopenze/plná penze (snídaně - bufet, večeře - servírované), podávané v penzionu NA SLUNÍČKU. K dispozici je nedaleká restaurace s vynikající domácí kuchyní, vzdálena jen cca 5 minut chůze od penzionu. Po domluvě je možné stravování přímo v penzionu U Rybníka.

Možnost dokoupení plné penze za 360,- Kč/osoba, polopenze za 240,- Kč/osoba a nebo snídaně za 120,- Kč.
Dětská strava 70% z ceny dospělého.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, šipky, kulečník, 3 venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), horolezecká stěna, paint ball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání v místním rybníku, letní venkovní dětský bazén, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (v místě vlek pro začátečníky, 800 m od objektů lyžařský areál Náprava - 5 sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, skibus z návsi na Neklid a Klínovec ZDARMA), sáňkování, bobová dráha dlouhá 600 m. Do 3 km; půjčovna kol, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fitness, masáže, jeskyně Důl. Do 16 km; fotbalové hřiště, kluziště, hrady a zámky, rybolov. Do 25 km; squash, golf.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč, komplexní cestovní pojištění

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (19,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč, vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč, z kauce bude odečtena hodnota spotřebované elektrické energie dle samostatných odečtů pokoje.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení