Mariánská - Penzion Na Sluníčku

od 350
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 200 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vysoko v horách, uprostřed lesů a horských luk
  • super na kola, borůvky, houby i toulání po lesích
  • vhodné pro nenáročnou klientelu
  • víc než 10 lyžařských středisek od 100 m do 10 km
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Příjemné ubytování, po komplexní rekonstrukci z roku 2020, ocení všichni, kteří touží po klidu v krásné přírodě.

Penzion nabízí apiterapeutické služby Včelího domu a Bylinkové lékárny. Můžete si objednat jednotlivé procedury či celé kůry a nebo si nechat připravit kůru od zkušeného apiterapeuta nebo bylinkářky přímo na míru. A po dobu kůry strávit příjemný pobyt v našem krásném horském sedle. Dále nabízí nabízí i wellness procedury pro relaxaci, omlazení a vyčištění organismu.

Penzion Na sluníčku poskytuje jednodušší ubytování v pokojích pro 4 – 10 osob s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají dvě ložnice. V Penzionu je restaurace, společenská místnost s TV, parkoviště, sdílená kuchyň se základním vybavením, možnost garážování. Nabízí výhled na krajinu Krušných Hor. Objekt propojen s restaurací – ping-pong, šipky, kulečník.

POLOHA

Nedaleko Jáchymova, uprostřed krásné krušnohorské přírody, nedaleko od zdejšího rybníka a s pastvinou pro koně hned u domu. Z oken některých pokojů můžete koně sledovat.

Penzion stojí 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás zaveze do 10 km vzdáleného lyžařského areálu Klínovec, 2 km od lázní Jáchymov, 6 km od vlakového nádraží v Merklíně a 100 metrů od autobusové zastávky Mariánská.

Hosté si mohou zalyžovat na pouhých 100 metrů vzdáleném lyžařském vleku Nicole - Mariánská nebo na 700 metrů vzdáleném lyžařského vleku Náprava, dále v lyžařských areálech Boží Dar nebo Klínovec vzdálených 6 km, respektive 10 km, nebo si zaplavat v aquaparku Ostrov, který je vzdálen 15 km. Hrad Hauenstein můžete navštívit 18 km od ubytování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenskou místností s kuchyňským koutem s ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a varnou deskou a restaurací ve spodním patře. Parkování je zdarma přímo před penzionem.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkový rodinný pokoj, 2 lůžka a palanda, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem);
6lůžkový pokoj, 4 lůžka a palanda, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem);
7lůžkový pokoj, 7 samostatných lůžek, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem);
9lůžkový pokoj, 7 samostatných lůžek a palanda, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem);
10lůžkový pokoj, 8 samostatných lůžek a palanda, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem).

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (sdílená kuchyň), za příplatek polopenze/plné penze (snídaně - bufet, večeře - servírované).
Možnost dokoupení plné penze za 360,- Kč/osoba, polopenze za 240,- Kč/osoba a nebo snídaně za 120,- Kč.
Dětská strava 70% z ceny dospělého.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, šipky, kulečník, 3 venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), horolezecká stěna, paint ball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání v místním rybníku, letní venkovní dětský bazén, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (v místě vlek pro začátečníky, 800 m od objektů lyžařský areál Náprava - 5 sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, skibus z návsi na Neklid a Klínovec ZDARMA), sáňkování, bobová dráha dlouhá 600 m. Do 3 km; půjčovna kol, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fitness, masáže, jeskyně Důl. Do 16 km; fotbalové hřiště, kluziště, hrady a zámky, rybolov. Do 25 km; squash, golf.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč, komplexní cestovní pojištění

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (19,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč.
Z kauce bude odečtena hodnota spotřebované elektrické energie dle samostatných odečtů pokoje.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení