Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion nabízí apiterapeutické služby Včelího domu a Bylinkové lékárny. Můžete si objednat jednotlivé procedury či celé kůry a nebo si nechat připravit kůru od zkušeného apiterapeuta nebo bylinkářky přímo na míru. A po dobu kůry strávit příjemný pobyt v našem krásném horském sedle. Dále nabízí nabízí i wellness procedury pro relaxaci, omlazení a vyčištění organismu.

Horská chata Aninka po celkové rekonstrukci z r. 2006, nabízí ubytování ve studiích a apartmánech pro 4 – 6 osob, které mají dřevěný nábytek a obložení stěn, posezení s TV, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Na místě lze parkovat zdarma a garážové stání je k dispozici za příplatek.

POLOHA

Penzion Aninka leží přímo v obci uprostřed lesů a horských luk, v horském sedle, nedaleko Karlových Varů, Božího Daru a Klínovce a 2 km od Léčebných lázní Jáchymov.

Horská chata Aninka se nachází 200 metrů od restaurace Na sluníčku, kde si lze objednat polopenzi, a 2 km od nejbližšího obchodu s potravinami.

Horská chata Aninka se nachází 100 metrů od autobusové zastávky Mariánská a zastávky bezplatného skibusu na Klínovec a 6 km od vlakového nádraží v Merklíně.

Hosté si mohou zalyžovat v lyžařského vleku Náprava, který se nachází v dochozí vzdálenosti (cca 1,5km), dále v lyžařských areálech Boží Dar nebo Klínovec vzdálených 6 km, respektive 10 km, nebo si zaplavat v aquaparku Ostrov, který je vzdálen 15 km. Hrad Hauenstein můžete navštívit 18 km od ubytování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Venkovní posezení, úschovna kol a lyží,. Parkování je zdarma přímo před penzionem na vlastním parkovišti. Po domluvě možnost garážování motorek (omezený počet).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Apartmány pro 4–6 osob, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), kuchyň (lednice, elektrický vařič, rychlovarná konvice), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyňka), za příplatek polopenze/plná penze (snídaně - bufet, večeře - servírované), podávané v penzionu NA SLUNÍČKU, restaurace s vynikající domácí kuchyní, vzdálena jen cca 5 minut chůze od penzionu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, šipky, venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), pískoviště, mini tělocvična, horolezecká stěna, paintball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání - v místním rybníku, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (4 vleky od 100 do 700 m od objektů, Boží Dar (6 km), Klínovec (10 km)), aquapark Ostrov (15 km).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, stravu, místní poplatek (35,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 1000,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 4000,- Kč, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (35,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč.
Z kauce bude odečtena hodnota spotřebované elektrické energie dle samostatných odečtů pokoje.
Spotřeba elektrické energie. Každý pokoj je osazen samostatným elektroměrem, kdy se dle reálné spotřeby bude hradit částka dle aktuálního ceníku ČEZ.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).

Vážení hosté, aby si hotel mohl udržet komfort ubytování v současné energetické situaci a přitom udržet ceny za ubytování, které drží už cca 10 let na stejné úrovni, vybavil každý pokoj/apartmán samostatným měřením elektrické energie, která bude účtována zvlášť dle skutečné spotřeby a aktuální ceny. Nebude Vás tedy omezovat topení, ale Vy sami si určíte jak si nastavíte teplo v pokojích a apartmánech. Cena za energii Vám pak bude po ukončení pobytu vyúčtována a započtena se zálohou na pokoj.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení