Mariánská - Penzion Aninka

od 390
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 100 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • super na kola, borůvky, houby i toulání po lesích
  • vhodné pro nenáročnou klientelu
  • uprostřed lesů a horských luk
  • více než 10 lyžařských středisek od 100 m do 10 km
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion nabízí apiterapeutické služby Včelího domu a Bylinkové lékárny. Můžete si objednat jednotlivé procedury či celé kůry a nebo si nechat připravit kůru od zkušeného apiterapeuta nebo bylinkářky přímo na míru. A po dobu kůry strávit příjemný pobyt v našem krásném horském sedle. Dále nabízí nabízí i wellness procedury pro relaxaci, omlazení a vyčištění organismu.

Horská chata Aninka po celkové rekonstrukci z r. 2006, nabízí ubytování ve studiích a apartmánech pro 4 – 6 osob, které mají dřevěný nábytek a obložení stěn, posezení s TV, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Na místě lze parkovat zdarma a garážové stání je k dispozici za příplatek.

POLOHA

Penzion Aninka leží přímo v obci uprostřed lesů a horských luk, v horském sedle, nedaleko Karlových Varů, Božího Daru a Klínovce a 2 km od Léčebných lázní Jáchymov.

Horská chata Aninka se nachází 200 metrů od restaurace Na sluníčku, kde si lze objednat polopenzi, a 2 km od nejbližšího obchodu s potravinami.

Hosté si mohou zalyžovat na pouhých 100 metrů vzdáleném lyžařském vleku Nicole - Mariánská nebo na 700 metrů vzdáleném lyžařského vleku Náprava, dále v lyžařských areálech Boží Dar nebo Klínovec vzdálených 6 km, respektive 10 km, nebo si zaplavat v aquaparku Ostrov, který je vzdálen 15 km. Hrad Hauenstein můžete navštívit 18 km od ubytování.

Horská chata Aninka se nachází 100 metrů od autobusové zastávky Mariánská a zastávky bezplatného skibusu na Klínovec a 6 km od vlakového nádraží v Merklíně.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

venkovní posezení, úschovna kol a lyží, parkoviště, garáže (omezený počet).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Apartmány pro čtyři až šest osob jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna s WC a sprchovým koutem) a vlastní kuchyňkou s ledničkou, elektrickým vařičem, dřezem a rychlovarnou konvicí. Každý apartmán je vybaven televizním příjímačem. Internet je dostupný ve všech pokojích přes Wi-fi i metaliku. Parkování je zdarma přímo před penzionem na vlastním parkovišti. Po domluvě možnost garážování motorek.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavená kuchyňka), za příplatek polopenze/plná penze (snídaně - bufet, večeře - servírované), podávané v penzionu NA SLUNÍČKU (cca 2 minuty chůze). K dispozici je nedaleká restaurace s vynikající domácí kuchyní, vzdálena jen cca 5 minut chůze od penzionu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, šipky, venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), pískoviště, mini tělocvična, horolezecká stěna, paintball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání - v místním rybníku, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (4 vleky od 100 do 700 m od objektů, Boží Dar (6 km), Klínovec (10 km)), aquapark Ostrov (15 km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (19,- Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500,- Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000,- Kč. Z kauce bude při vracení odečtena cena elektrická energie dle samostatného odečtu pokoje.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení