Mariánská - Penzion Aninka

od 390
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 100 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • super na kola, borůvky, houby i toulání po lesích
  • vhodné pro nenáročnou klientelu
  • uprostřed lesů a horských luk
  • více než 10 lyžařských středisek od 100 m do 10 km
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion nabízí apiterapeutické služby Včelího domu a Bylinkové lékárny. Můžete si objednat jednotlivé procedury či celé kůry a nebo si nechat připravit kůru od zkušeného apiterapeuta nebo bylinkářky přímo na míru. A po dobu kůry strávit příjemný pobyt v našem krásném horském sedle. Dále nabízí nabízí i wellness procedury pro relaxaci, omlazení a vyčištění organismu.

Horská chata Aninka po celkové rekonstrukci z r. 2006, nabízí ubytování ve studiích a apartmánech pro 4 – 6 osob, které mají dřevěný nábytek a obložení stěn, posezení s TV, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Na místě lze parkovat zdarma a garážové stání je k dispozici za příplatek.

POLOHA

Penzion Aninka leží přímo v obci uprostřed lesů a horských luk, v horském sedle, nedaleko Karlových Varů, Božího Daru a Klínovce a 2 km od Léčebných lázní Jáchymov.

Horská chata Aninka se nachází 200 metrů od restaurace Na sluníčku, kde si lze objednat polopenzi, a 2 km od nejbližšího obchodu s potravinami.

Hosté si mohou zalyžovat na pouhých 100 metrů vzdáleném lyžařském vleku Nicole - Mariánská nebo na 700 metrů vzdáleném lyžařského vleku Náprava, dále v lyžařských areálech Boží Dar nebo Klínovec vzdálených 6 km, respektive 10 km, nebo si zaplavat v aquaparku Ostrov, který je vzdálen 15 km. Hrad Hauenstein můžete navštívit 18 km od ubytování.

Horská chata Aninka se nachází 100 metrů od autobusové zastávky Mariánská a zastávky bezplatného skibusu na Klínovec a 6 km od vlakového nádraží v Merklíně.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Venkovní posezení, úschovna kol a lyží,. Parkování je zdarma přímo před penzionem na vlastním parkovišti. Po domluvě možnost garážování motorek (omezený počet).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Apartmány pro 4–6 osob, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), kuchyň (lednice, elektrický vařič, rychlovarná konvice), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyňka), za příplatek polopenze/plná penze (snídaně - bufet, večeře - servírované), podávané v penzionu NA SLUNÍČKU (cca 2 minuty chůze). K dispozici je nedaleká restaurace s vynikající domácí kuchyní, vzdálena jen cca 5 minut chůze od penzionu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, šipky, venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), pískoviště, mini tělocvična, horolezecká stěna, paintball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání - v místním rybníku, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (4 vleky od 100 do 700 m od objektů, Boží Dar (6 km), Klínovec (10 km)), aquapark Ostrov (15 km).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, stravu, místní poplatek (19 Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500 Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000 Kč, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (19 Kč/os./den), vratná kauce na jeden pokoj/apartmán 500 Kč. Vratná kauce na celou chatu 2000 Kč. Z kauce bude při vracení odečtena cena elektrická energie dle samostatného odečtu pokoje.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení