Bük - Caramell Premium Resort Superior

od 1 985
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • resort s vlastním termálním pramenem
  • vhodný pro páry, přátele i rodiny
  • vhodné pro cyklovýlety
  • wellness o rozloze 2000 m²
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Představujeme vám Caramell Premium Resort Superior - vaši destinaci pro luxusní odpočinek a relaxaci. Tento exkluzivní hotelový resort, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2016, je výsledkem jedné z největších maďarských investic do cestovního ruchu. Caramell Premium Resort je více než hotel – je to oáza pohody, kde máte k dispozici vše, co potřebujete pro dokonalý odpočinek a relaxaci bez nutnosti opustit areál hotelu. Jeho filozofie spočívá v harmonii těla a duše, kterou odráží nejen v ubytování, ale také v řadě služeb, které nabízí.

S více než 142 pokoji, 2000 m2 wellness světa a širokou paletou rodinných služeb si najdete skutečný pocit úplnosti. Resort nabízí také zdravotní a konferenční centrum, 100 různých kosmetických, wellness a léčebných procedur, bowlingovou dráhu, fotbalové hřiště, rybník s rybami a dokonce i meditativní japonskou zahradu pro holistický odpočinek. Unikátní konferenční komplex s kapacitou 700 osob činí z resortu ideální místo pro obchodní setkání, zatímco dobrodružný park s jedinečnou Křišťálovou věží je jednou z hlavních turistických atrakcí v celém regionu.

Spojení moderního luxusu a holistické harmonie v Caramell Premium Resort Superior vám poskytne mnohem více než jen odpočinek – nabídne vám zážitek, který se vám v běžném životě mnohonásobně vyplatí.

Hlavní benefity:
1. Komplexní relaxace: služby jsou navrženy tak, abyste našli vše, co potřebujete pro dokonalý odpočinek a relaxaci.
2. Holistický přístup: nabízíme širokou škálu wellness a léčebných procedur, včetně meditativní japonské zahrady pro dokonalou harmonii těla, duše a ducha.
3. Moderní konferenční zařízení: s jedinečným konferenčním komplexem je ideální destinací pro obchodní setkání a akce.
4. Unikátní turistické atrakce: dobrodružný park s Křišťálovou věží je jednou z hlavních turistických atrakcí v regionu.

POLOHA

Caramell Resort leží pouhých 5 minut chůze od centra města Bük a 1,5 km od oblíbených lázní Bükfürdö. Okolo resortu se nachází několik cyklistických a turistických tras.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, 2 restaurace, bar, konferenční místnosti, dětský klub a animační programy, fitness, wellness centrum (Tichá termální zóna s prvky thajského a indonéského stylu: turecká pára, infrasauna, tepidárium, relaxační zóna, dva termální bazény s teplotou vody 34-38 °C; ZEN SPA: vnitřní zážitkový bazén, sezónní střešní sluneční terasa, sezónní venkovní bazén se sluneční terasou, dětské brouzdaliště, bistro a bar; Saunový svět: finská sauna, bio sauna, parní kabina, infra sauna, aroma sauna, bylinná sauna, solná místnost, saunové ceremoniály; masáže, lázeňské procedúry, kosmetika, manikúra a pedikúra), venkovní zážitkový park CRYSTAL TOWER (90 prvků, 10 metrů vysoká lezecká stěna. lanová dráha, obří houpačka s volným pádem, lukostřelba), fotbalové hřiště.

Dům VILLA ROSATO - samostatná budova resortu: konferenční místnost, vlastní cukrárna, venkovní posezení na terase.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Classic, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma). Možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón. Možnost 2 přistýlek a propojení 2 pokojů.

Dvoulůžkový pokoj Premium, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón. Možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Premium Plus, ložnice s manželskou postelí a vanou, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón. Možnost přistýlky.

Dvoulůžkový Junior Suite, ložnice s otevřenou koupelnou (vana a sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón.

Dvoulůžkový apartmán Standard, ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón.

Dvoulůžkový apartmán Premium, ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (vana a sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón.

Dvoulůžkový apartmán VIP, ložnice (manželská postel), obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (vana s vířivkou, sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), 2 balkóny.

Čtyřlůžkový apartmán Deluxe, 2x ložnice (1 manželská postel a 2 oddělená lůžka), obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (vana, sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón.

Dvoulůžkový pokoj Villa Rosato, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma). Možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně a večeře formou bufetu v restauraci Mandala).

Hostům je k dispozici hotelová restaurace s výběrem a'la carte či vedle hotelu cukrárna s domácími zákusky a lahodnou kávou.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v areálu resortu:

WELLNESS CENTRUM:
Tichá termální zóna s prvky thajského a indonéského stylu: turecká pára, infrasauna, tepidárium, relaxační zóna, dva termální bazény s teplotou vody 34-38 °C.
ZEN SPA: vnitřní zážitkový bazén, sezónní střešní sluneční terasa, sezónní venkovní bazén se sluneční terasou, dětské brouzdaliště, bistro a bar.
Saunový svět: finská sauna, bio sauna, parní kabina, infra sauna, aroma sauna, bylinná sauna, solná místnost, saunové ceremoniály; masáže, lázeňské procedúry, kosmetika, manikúra a pedikúra).

CRYSTAL TOWER - KŘIŠŤÁLOVÁ VĚŽ - nabízí zábavu pro celou rodinu. Prémiové lanové centrum ve výšce 3, 5 a 10 metrů s různými úrovněmi obtížnosti. Bezpečná část pro děti od 3 let. Celková délka lanové dráhy více než 1 km s více než 90 prvky, obrovská houpačka, 10 metrová lezecká stěna, možnost hodu oštěpem, fotbalové hřiště s umělou trávou.

V okolí:

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, parkování, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 1,60 EUR osoba/den

POZNÁMKA

Parkování je možné v areálu za poplatek.

Ubytování domácích mazlíčků je povoleno za poplatek.

Pro ty, kteří trpí potravinovými alergiemi a potravinovými intolerancemi, nabízí hotelový jídelníček bez mléčná, vaječná, sójová a bezlepková jídla. Pokud o speciální menu máte zájem, je třeba o této skutečnosti dát vědět předem.

Do wellness centra je umožněn vstup pouze osobám starším 16 let.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 2 noci), lahev vody při příjezdu na pokoji, využití ZEN SPA ,Silent Zone - Thermal & SPA, fitness, dětský koutek (animace po dobu letních prázdnin), Wi-Fi.
BONUS: Sleva 50 % na jeden vstup do Crystal Tower


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Bük - Caramell Premium Resort Superior****

Spojení moderního luxusu a holistické harmonie v Caramell Premium Resort Superior vám poskytne mnohem více než jen odpočinek – nabídne vám zážitek, který se vám v běžném životě mnohonásobně vyplatí.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení