Budapešť - Hotel Grand Margareta Island

od 2 070
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • uprostřed zeleného Markétina ostrova
  • 20 minut chůze od centra Budapeště
  • zdravotní centrum s vyškoleným personálem
  • termální lázně v sousedním hotelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel GRAND MARGARET ISLAND se nachází v historické budově, ale všechny pokoje jsou nově renovované. Nabízí také známou restauraci Széchenyi se zahradní terasou.

Hosté Grand hotelu mohou využít ozdravných účinků bohatých léčivých vod Markétina ostrova v komplexně vybavených termálních lázních sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island, který je propojen vyhřívanou chodbou a dojdete tam tedy pohodlně ve svém županu.

POLOHA

Hotel GRAND MARGARET ISLAND se nachází na malebném a pro svou fontánu známém Markétině ostrově, který leží asi 20 minut pěší chůzí od centra města romantické Budapeště. Ponořte se do ticha v objetí řeky Dunaj na svěžím, zeleném ostrově posetém romantickými jezírky a rybníky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, vyznačená místa pro kuřáky, úschovna zavazadel, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů, parkování možné na závorou nebo v garáži.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoj DELUXE TWIN, možnost přistýlky, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Pokoj pro dva DELUXE, extra velká manželská postel, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Pokoj DELUXE PLUS, extra velká manželská postel, rozkládací pohovka nebo přistýlka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón a k dispozici jsou pokoje s propojujícími dveřmi.

Apartmán, obývací pokoj, ložnice s extra velkou manželskou postelí, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón, možnost přistýlky.

Apartmán DELUXE SUITE, obývací pokoj, ložnice s extra velkou manželskou postelí a televizí, koupelna (vana a sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón, možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně či polopenze.

Snídaně v hotelové restauraci formou švédských stolů mezi 7:00 a 10:00 hod.

Večeře formou švédských stolů se podává v restauraci Széchenyi od 18:00 do 21:00 hod, pak lze z omezeného jídelního lístku od 21:00 do 23:00 hod objednat hlavní chody.

INDIKACE A LÉČBA

Při procedurách se využívá 70 °C horká voda vyvěrající z hloubky 1 200 metrů, a to ve formě bahenních zábalů, balneoterapie a galvanických procedur. Procedury jsou mimořádně účinné při léčbě revmatických onemocnění, poranění kloubů a svalů, poruchách nervové nebo oběhové soustavy a dýchacího traktu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Ve vedlejším hotelu Thermal Margaret Island, který je propojen suchou teplou chodbou, můžete užívat zaslouženého relaxu ve spa a wellness centru, kde naleznete:
- Krytý bazén (27-28°C)
- Venkovní bazén (27-28°C)
- Termální koupaliště (37-38°C), naplněné léčivou vodou z vlastního pramene (dětem do 14 let se ze zdravotních důvodů použití termálních bazénů výslovně nedoporučuje!)
- Termální gymnastický bazén (33-35°C)
- Rekreační bazén (33-34°C)
- Podvodní trakční nádrž (35-36°C)
- Vířivku
- Kneippův chodník
- Solárium
- Sluneční terasu
- Odpočívadla
- masáže, thajské masáže, solnou jeskyni, kosmetické ošetření a mnoho dalšího.

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Rozsáhlá nabídka wellness a léčebných procedur v přilehlém lázeňském hotelu Thermal Margaret Island.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Malé zvíře: 25 € / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.
Parkoviště se závorou před hotelem 2 400 ft/den. Hlídané podzemní parkoviště v hotelu (4 000 ft/den).

Vytápěná podzemní chodba vede z lázeňského hotelu Grand Margaret Island do zdravotního wellness centra sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island, kde hosté mohou využít zdravotních účinků horké termální vody Markétina ostrova.

Lázeňský hotel Thermal Margaret Island: zdravotní centrum nabízí řadu wellness procedur a masáží na ochranu vašeho zdraví. K dispozici jsou také kosmetické, kardiologické, zubní, oční a kosmetické procedury prováděné na mezinárodně uznávané úrovni vysoce kvalifikovaným týmem specialistů.

Ve vodním světě najdete termální bazén (37 – 38 °C), krytý (27 – 28 °C) a venkovní (27 – 28 °C) plavecký bazén, dobrodružný bazén (33 – 34 °C), bazén ke cvičení (33 – 35 °C), trakční koupel (35 – 36 °C), saunu, infračervenou saunu, parní a aromaterapeutickou místnost, solárium, opalovací terasu a 24/7 fitness studio , kde se můžete uvolnit, doplnit energii a posílit zdraví. Během dámských hodin si mohou naše dámy na vyžádání vychutnat termální bazény samy bez mužů, a to jednu hodinu 3krát týdně (pondělí/středa/pátek 12:00 – 13:00).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezené využití spa (vnitřní termální lázeň, plavecký bazén, whirlpool, venkovní bazén s terasou od května do září, sauna, pára, aroma kabina), skupinové fitness aktivity dle denní nabídky,, zapůjčení županu, Wi-Fi. Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v baru a 1x dentální proceduru ve Vital centru.
Slevy při pobytu od 14 noci 5 %, od 21 nocí 10 %.
Možnost dokoupení plné penze (bez nápojů).


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, neomezené využití spa (vnitřní termální lázeň, plavecký bazén, whirlpool, venkovní bazén s terasou od května do září, sauna, pára, aroma kabina), skupinové fitness aktivity dle denní nabídky,, zapůjčení županu, Wi-Fi. Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v baru a 1x dentální proceduru ve Vital centru.
Slevy při pobytu od 14 noci 5 %, od 21 nocí 10 %.


Proč navštívit Budapešť?

Důvodu je opravdu mnoho, většině z nás se vybaví klobásy, papriky, čardáš nebo těžko srozumitelnou řeč, stačí ale jen odhodit předsudky, sbalit zavazadlo a můžete objevovat krásy velkoměsta.

Budapešť, tak jak ji známe dnes, vznikla v roce 1873 sloučením tří (do té doby samostatných) měst Starý Budín, Budín a Pešť. Řeka rozděluje město na dvě části, levobřežní část zvaná Pešť se nachází na rovném povrchu, ale pravý břeh je značně kopcovitý. Nachází se zde totiž Budínské vrchy (nadmořská výška 527 m).

Dunaj protéká městem v délce přibližné 30 km a rozlévá se do šířky až 600 m. Na jeho pešťském břehu vede Duna korzó – pěší zóna, jejíž nábřežní panorama prohlásilo UNESCO za součást Světového dědictví. Budapešť dlouho neměla vlastní pevný most, teprve v letech 1839 – 1849 byl postaven Řetězový most.

Svými 123 termálními prameny a pěti desítkami lázeňských domů patři mezi významná lázeňská města. Největší a nejoblíbenější jsou lázně Széchényi Fürdő a nejhezčí lázně Gellért.

Parlament (Országház) je jedním z národních symbolů a nejznámější památkou Maďarska a patří mezi nejstarší vládní budovy v Evropě. Exteriér budovy byl navržen převážně v novogotickém slohu, ale nepřiklad kupole je novorenesanční a interiér je novorenesanční a novobarokní. Stavbu zdobí celkem 242 soch, z toho 88 soch vladařů a vojevůdců rozmístěno po obvodu budovy a hledí k vrcholu kopule.

Šedesát párů bot mužů, žen a dětí leží na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu připomíná smrt Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga), druhá největší na světě (s kapacitou 3000 míst). Doporučujeme výlet na Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud je nejhezčí pohled na majestátní Parlament. Nejznámější ulice v Budapešti je třída Andrássyho. Začíná poblíž baziliky Sv. Štěpána a najdete zde kromě Státní Opery (kam ráda chodívala už císařovna Sissi) spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a pár metrů pod povrchem jezdí nejstarší (žluté) metro v Evropě (Kisföldalatti, sárga metro). Andrássyho třída ústi na náměstí Hrdinů (Hősök tere), vedle je Městský lesopark (Városliget ), kde najdete Termální lázně Széchényi, hrad Vajdahunyad, cirkus, Zoologickou zahradu (Állatkert) a restaurace Gundel.

V Budapeští se v noci nespí, žije se tu tak pestrým nočním životem, že si odpočinete zase až na cestě domů. (koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob, Budapest Sky Bar).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení