Budapešť - Hotel Grand Margareta Island

od 2 185
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • uprostřed zeleného Markétina ostrova
  • 20 minut chůze od centra Budapeště
  • zdravotní centrum s vyškoleným personálem
  • termální lázně v sousedním hotelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel GRAND MARGARET ISLAND se nachází v historické budově, ale všechny pokoje jsou nově renovované. Nabízí také známou restauraci Széchenyi se zahradní terasou.

Hosté Grand hotelu mohou využít ozdravných účinků bohatých léčivých vod Markétina ostrova v komplexně vybavených termálních lázních sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island, který je propojen vyhřívanou chodbou a dojdete tam tedy pohodlně ve svém županu.

POLOHA

Hotel GRAND MARGARET ISLAND se nachází na malebném a pro svou fontánu známém Markétině ostrově, který leží asi 20 minut pěší chůzí od centra města romantické Budapeště. Ponořte se do ticha v objetí řeky Dunaj na svěžím, zeleném ostrově posetém romantickými jezírky a rybníky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, vyznačená místa pro kuřáky, úschovna zavazadel, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů, parkování možné na závorou nebo v garáži.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoj DELUXE TWIN, možnost přistýlky, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Pokoj pro dva DELUXE, extra velká manželská postel, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Pokoj DELUXE PLUS, extra velká manželská postel, rozkládací pohovka nebo přistýlka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón a k dispozici jsou pokoje s propojujícími dveřmi.

Apartmán, obývací pokoj, ložnice s extra velkou manželskou postelí, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón, možnost přistýlky.

Apartmán DELUXE SUITE, obývací pokoj, ložnice s extra velkou manželskou postelí a televizí, koupelna (vana a sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón, možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně či polopenze.

Snídaně v hotelové restauraci formou švédských stolů mezi 7:00 a 10:00 hod.

Večeře formou švédských stolů se podává v restauraci Széchenyi od 18:00 do 21:00 hod, pak lze z omezeného jídelního lístku od 21:00 do 23:00 hod objednat hlavní chody.

INDIKACE A LÉČBA

Při procedurách se využívá 70 °C horká voda vyvěrající z hloubky 1 200 metrů, a to ve formě bahenních zábalů, balneoterapie a galvanických procedur. Procedury jsou mimořádně účinné při léčbě revmatických onemocnění, poranění kloubů a svalů, poruchách nervové nebo oběhové soustavy a dýchacího traktu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Ve vedlejším hotelu Thermal Margaret Island, který je propojen suchou teplou chodbou, můžete užívat zaslouženého relaxu ve spa a wellness centru, kde naleznete:
- Krytý bazén (27-28°C)
- Venkovní bazén (27-28°C)
- Termální koupaliště (37-38°C), naplněné léčivou vodou z vlastního pramene (dětem do 14 let se ze zdravotních důvodů použití termálních bazénů výslovně nedoporučuje!)
- Termální gymnastický bazén (33-35°C)
- Rekreační bazén (33-34°C)
- Podvodní trakční nádrž (35-36°C)
- Vířivku
- Kneippův chodník
- Solárium
- Sluneční terasu
- Odpočívadla
- masáže, thajské masáže, solnou jeskyni, kosmetické ošetření a mnoho dalšího.

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Rozsáhlá nabídka wellness a léčebných procedur v přilehlém lázeňském hotelu Thermal Margaret Island.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Malé zvíře: 25 € / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.
Parkoviště se závorou před hotelem 2 400 ft/den. Hlídané podzemní parkoviště v hotelu (4 000 ft/den).

Vytápěná podzemní chodba vede z lázeňského hotelu Grand Margaret Island do zdravotního wellness centra sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island, kde hosté mohou využít zdravotních účinků horké termální vody Markétina ostrova.

Lázeňský hotel Thermal Margaret Island: zdravotní centrum nabízí řadu wellness procedur a masáží na ochranu vašeho zdraví. K dispozici jsou také kosmetické, kardiologické, zubní, oční a kosmetické procedury prováděné na mezinárodně uznávané úrovni vysoce kvalifikovaným týmem specialistů.

Ve vodním světě najdete termální bazén (37 – 38 °C), krytý (27 – 28 °C) a venkovní (27 – 28 °C) plavecký bazén, dobrodružný bazén (33 – 34 °C), bazén ke cvičení (33 – 35 °C), trakční koupel (35 – 36 °C), saunu, infračervenou saunu, parní a aromaterapeutickou místnost, solárium, opalovací terasu a 24/7 fitness studio , kde se můžete uvolnit, doplnit energii a posílit zdraví. Během dámských hodin si mohou naše dámy na vyžádání vychutnat termální bazény samy bez mužů, a to jednu hodinu 3krát týdně (pondělí/středa/pátek 12:00 – 13:00).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezené využití spa (vnitřní termální lázeň, plavecký bazén, whirlpool, venkovní bazén s terasou od května do září, sauna, pára, aroma kabina), skupinové fitness aktivity dle denní nabídky,, zapůjčení županu, Wi-Fi. Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v baru a 1x dentální proceduru ve Vital centru.
Slevy při pobytu od 14 noci 5 %, od 21 nocí 10 %.
Možnost dokoupení plné penze (bez nápojů).


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, neomezené využití spa (vnitřní termální lázeň, plavecký bazén, whirlpool, venkovní bazén s terasou od května do září, sauna, pára, aroma kabina), skupinové fitness aktivity dle denní nabídky,, zapůjčení županu, Wi-Fi. Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v baru a 1x dentální proceduru ve Vital centru.
Slevy při pobytu od 14 noci 5 %, od 21 nocí 10 %.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení