Budapešť - Hotel Thermal Margareta Island

od 1 515
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen1min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 1 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ozdravné účinky léčivých vod Markétina ostrova
  • pár minut chůze od centra Budapeště
  • kompletně zrekonstruovaný hotel uprostřed zeleně
  • vodní svět a wellness centrum

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Thermal Margareta Island je obklopen nádhernou zelení a řekou Dunají. Hotel byl kompletně zrekonstruovaný a nabízí útulné a moderní pokoje. Hosté mohou využít ozdravných účinků bohatých léčivých vod Markétina ostrova v komplexně vybavených termálních lázních sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island.

POLOHA

Lázeňský hotel THERMAL MARGARET ISLAND se nachází na malebném a pro svou fontánu známém Markétině ostrově, který leží asi 20 minut pěší chůzí od centra města romantické Budapeště. Ponořte se do ticha v objetí řeky Dunaj na svěžím, zeleném ostrově posetém romantickými jezírky a rybníky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, konferenční místnosti, wellnes a spa centrum (kryté a venkovní termální bazény, plavecké bazény, opalovací terasa, saunový svět, fitness centrum Premier, salón krásy), lázeňské a zdravotní centrum, herna (stolní fotbal, stolní hokej, ping-pong (do konce září)). Wi-Fi (zdarma), klimatizace, vyznačená místa pro kuřáky, úschovna zavazadel, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů, parkování možné na závorou nebo v garáži.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoj PREMIUM, možnost přistýlky, koupelna (sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón, některé pokoje mají propojovací dveře.

Pokoj pro dva PREMIUM, extra velká manželská postel, koupelna (sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón, některé pokoje lze propojit.

Rodinný pokoj, dvě extra velké manželské postele, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón, některé pokoje lze propojit.


Od konce března 2022 k dispozici pokoje typu Premium Plus a apartmány - cena na vyžádání.

Pokoj pro dva PREMIUM PLUS , koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Apartmán, obývací pokoj s posezením, ložnice s extra velkou manželskou postelí a televizí, koupelna (vana a sprcha, WC, fén, pantofle, župan), samostatné denní WC s umyvadlem, které je propojeno s obývacím pokojem, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón, možnost přistýlek.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně či polopenze formou bufetu (snídaně mezi 7:00 a 10:00 hod., večeře od 18:00 do 22:00 hod.).
Možnost dokoupení plné penze (bez nápojů) nebo využít možnost zakoupení sendvičů apod. v lobby/spa baru.

INDIKACE A LÉČBA

Při procedurách se využívá 70 °C horká voda vyvěrající z hloubky 1 200 metrů, a to ve formě bahenních zábalů, balneoterapie a galvanických procedur. Procedury jsou mimořádně účinné při léčbě revmatických onemocnění, poranění kloubů a svalů, poruchách nervové nebo oběhové soustavy a dýchacího traktu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu si můžete užívat zaslouženého relaxu ve spa a wellness centru, kde naleznete:
- Krytý bazén (27-28°C)
- Venkovní bazén (27-28°C)
- Termální koupaliště (37-38°C), naplněné léčivou vodou z vlastního pramene (dětem do 14 let se ze zdravotních důvodů použití termálních bazénů výslovně nedoporučuje!)
- Termální gymnastický bazén (33-35°C)
- Rekreační bazén (33-34°C)
- Podvodní trakční nádrž (35-36°C)
- Vířivku
- Kneippův chodník
- Solárium
- Sluneční terasu
- Odpočívadla
- masáže, thajské masáže, solnou jeskyni, kosmetické ošetření a mnoho dalšího.

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Rozsáhlá nabídka wellness a léčebných procedur přímo v hotelu.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

V průběhu konání Grand Prix (19.7.-21.7.2024) není možné ubytování na kratší dobu než 6 nocí.
Možnost dokoupení plné penze (bez nápojů).

Malé zvíře: 25 € / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.
Parkoviště se závorou před hotelem 2 400 ft/den. Hlídané podzemní parkoviště v hotelu (4 000 ft/den).

Lázeňský hotel Therma Margaret Island: zdravotní centrum nabízí řadu wellness procedur a masáží na ochranu vašeho zdraví. K dispozici jsou také kosmetické, kardiologické, zubní, oční a kosmetické procedury prováděné na mezinárodně uznávané úrovni vysoce kvalifikovaným týmem specialistů.

Ve vodním světě najdete termální bazén (37 – 38 °C), krytý (27 – 28 °C) a venkovní (27 – 28 °C) plavecký bazén, dobrodružný bazén (33 – 34 °C), bazén ke cvičení (33 – 35 °C), trakční koupel (35 – 36 °C), saunu, infračervenou saunu, parní a aromaterapeutickou místnost, solárium, opalovací terasu a 24/7 fitness studio , kde se můžete uvolnit, doplnit energii a posílit zdraví. Během dámských hodin si mohou naše dámy na vyžádání vychutnat termální bazény samy bez mužů, a to jednu hodinu 3krát týdně (pondělí/středa/pátek 12:00 – 13:00).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, neomezené využití spa (vnitřní termální lázeň, plavecký bazén, whirlpool, venkovní bazén s terasou od května do září, sauna, pára, aroma kabina), skupinové fitness aktivity dle denní nabídky, zapůjčení županu, Wi-Fi.
Slevy při pobytu od 14 noci 5 %, od 21 nocí 10 %.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení