Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Krásný hotelový komplex Club Hotel Aguamarina 3*+ je situován na severu ostrova v jedinečném prostředí zátoky Arenal d’en Castell. Je umístěný v rozlehlé zahradě a u nádherné písčité pláže s průzračným mořem, která patří mezi nejkrásnější pláže na Menorce.

PROČ JET PRÁVĚ S NÁMI?→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.

• Naše zkušená pohybová specialistka Olga, která vás víkendem opět provede, Vám předá cenné rady a tipy. Ty nasbírala nejen dlouhodobým vzděláváním se v oblasti zdravého pohybu, ale také při práci se svými klientkami v centru zdraví v Jaroměři, který úspěšně vede.

• Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.NÁŠ CÍL• Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.

• To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.

• Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás!

POLOHA

Hotelový komplex je zasazen do udržované zahrady a skládá se ze dvou budov, několika bazénů a sportovišť. Hotel nabízí krásné výhledy na záliv Arenal d’en Castell a leží přímo nad nádhernou písčitou pláží.

Centrum městečka s obchůdky, restauracemi, kavárnami a bary se nachází cca 500 m od hotelu.

Hotel Club Aguamarina se nachází na severu Menorky, pouhých 8 km od přírodní rezervace S'Albufera des Grau a přibližně 20 minut jízdy autem od města Mahón. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 25 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud je možné se dostat do jiných částí ostrova.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna, terasa, směnárna, Wi-Fi (zdarma), internetový koutek, obchod a minimarket, obchod se suvenýry, trezor (za poplatek), výtah, automat na občerstvení a nápoje, klimatizace, úschovna zavazadel, nekuřácké pokoje, fitness centrum, salón krásy, 2 venkovní bazény pro dospělé s lehátky a slunečníky, bazén pro děti, sportoviště: tenis, squash, volejbal, basketbal (za poplatek), pro děti: dětský kočárek, televizní programy, bezpečnostní zábrany pro děti, venkovní dětské hřiště, herna pro děti, knihy, DVD, hudba pro děti, stolní hry/puzzle.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), balkón, minilednička (za poplatek), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor (za poplatek), topení / klimatizace, telefon.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet) nebo ALL INCLUSIVE (plná penze formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), odpolední občerstvení od 16:00 do 18:30 hod. (káva, čaj, sendviče, sušenky, zákusky, zmrzlina), neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 11:00 do 23:00 hod. (uvedené časy jsou orientační)).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

za poplatek: fitness, tenis, squash, volejbal, basketbal, kulečník, vodní sporty.
za poplatek v okolí: šnorchlování, jízda na koni, potápění, cyklistika, nabídka fakultativních výletů.

PLÁŽ

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo pod hotelem, 80 m od hlavní budovy. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek. Pláž je přístupná po menších schůdcích nebo po chodníku.

CENA ZAHRNUJE

- 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji
- leteckou dopravu Praha – Mahón – Praha včetně všech poplatků
- transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
- cvičební lekce 2x denně (Spirals, Pilates Clinic, Jóga Clinic, Zdravá záda, Pánevní dno a také Footwork).
- přípitek na uvítanou 
- nadstandardní delegátská péče

POBYT S POLOPENZÍ zahrnuje navíc:
- 7x polopenzi (snídaně, večeře formou bufetu)
- neomezená konzumace vody a vína k večeři

POBYT S ALL INCLUSIVE zahrnuje navíc:
- 7x ALL INCLUSIVE (plná penze formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), odpolední občerstvení od 16:00 do 18:30 hod. (káva, čaj, sendviče, sušenky, zákusky, zmrzlina), neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 11:00 do 23:00 hod.).

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu (38,- Kč/os./den), fakultativní výlety (aktuální nabídka a ceny na dotaz), svoz z / na Letiště Václava Havla, povinnou pobytovou taxu 3,30 EUR/os./noc (splatná na místě v EUR).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Povinná pobytová taxa 3,30 EUR/os./noc, která je splatná na místě.

Taxa je splatná v její aktuální výši přímo na místě v hotelové recepci. Děti do 15,99 let taxu neplatí. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být kdykoli změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

POZNÁMKA

KOMPLETNÍ CENÍK A DĚTSKÉ CENY
- Příplatek za jednolůžkový pokoj +7 355 Kč
- Sleva za 3. osobu na přistýlce -1 000 Kč (cena za třetí dospělou osobu libovolného věku ve třílůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby. Třetí osoba ve třílůžkovém pokoji má nárok na slevu 1 000 Kč ze základní ceny dospělé osoby. Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky.)
- Sleva za 1. a 2. dítě -3 500 Kč (Cena za třetí nebo čtvrtou osobu dítě /2-11,99 let / ve tří a/nebo čtyřlůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby.)
- Infant do dvou let života /0-1,99/ platí pouze za letištní taxy ve výši 990 Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
- sleva pro necvičící účastníky -1 000 Kč (za pobyt bez cvičení)

POŽADAVKY NA UBYTOVÁNÍ DĚTÍ, DOPROVÁZEJÍCÍCH OSOB (BEZ CVIČENÍ) PROSÍME UVÁDĚJTE DO POZNÁMKY - ZPRACUJEME PRO VÁS INDIVIDUÁLNĚ.

Ubytování domácích mazlíčků není možné.

Fakultativní výlety budou uskutečněny pouze za předpokladu naplnění minimálním počtem účastníků, aktuální nabídka na místě u delegáta.

INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ:

Předběžný letový řád
Jedná se o předběžný letový řád. Přesné časy letů budou uvedeny v pokynech k odletu, které obdržíte cca 10 dní před odletem.

18. 09. - 25. 09. 2019
QS 1168 18:30 Praha - 21:05 Menorca
QS 1169 21:55 Menorca - 00:10 Praha (26.9.)


Let je zajištěn leteckou společností Smart Wings. Smart Wings je přepravce létající pro společnost Travel Service, která je součástí Icelandair Group. Přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800.

PALUBNÍ ZAVAZADLA
Každý cestující si může vzít na palubu jedno příruční zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 8 kg (např. 56 x 45 ⨉ 25 cm) + jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík (k přeložení do carga). Stále také platí, že místo kabinového zavazadla si cestující budou moci vzít na palubu hudební nástroj (max. 8 kg, 90x35x20 cm vč. obalu). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tato zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 23 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 ⨉ 120 cm. Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Poplatky za doplňkové služby a Všeobecné přepravní podmínky
Pravidla přepravy najdete na webových stránkách dopravce: https://smartwings.com/cs/cestovni-informace/

Letecká přeprava – obecné podmínky
Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

STORNOPOPLATKY
Tento zájezd je individuálním zájezdem dle bodu 6.5. Obchodních podmínek společnosti DAEN s. r. o.,kdy je CK oprávněna požadovat po zákazníkovi stornopoplatek ve výši 100 % z ceny zájezdu bez ohledu na dobu odstoupení od smlouvy. Pro tento konkrétní zájezd stanovujeme Stornopoplatky následovně:
a) 10 % ceny, při odstoupení v době od podepsání smlouvy do 90 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
b) 30 % ceny, při odstoupení v době od 89 do 60 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
c) 50 % ceny, při odstoupení v době od 59 do 46 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
d) 75 % ceny, při odstoupení v době od 45 do 30 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
e) 100 % ceny, při odstoupení v době od 29 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu, nebo se v den odjezdu k odjezdu nedostaví, odjezd zmešká nebo bez předchozího odstoupení od SoZ zájezd nečerpá.

V každém z výše uvedených případů (a-e) je zákazník též povinen uhradit celou výši ceny cestovního připojištění (pokud má sjednáno prostřednictvím CK).

Do délky časového období pro výpočet odstupného se započítává i den, kdy došlo ke stornování zájezdu. Nezapočítává se však den zahájení zájezdu.


→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.

• Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.NÁŠ CÍL• Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.
• To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.
• Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás!

Mapa polohy hotelu

Club hotel Aguamarina - prezentace hotelu

Krásný hotelový komplex umístěný v rozlehlé zahradě a u nádherné písčité pláže s průzračným mořem, která patří mezi nejkrásnější pláže na Menorce.

Videoreportáž z pobytu v hotelu Aguamarina

záběry hotelu, pláže, okolí a výletů na Menorce

Hodnocení hotelu

0 hodnocení