Zdravý pohyb na španělském Slunečném pobřeží - Mijas Castle

od 23 990
doprava Letecky
strava Bez stravování
Pláž450m
Bazén
Pláž: 450 m
Proč právě sem?
  • lekce cvičení se zkušenými lektorkami
  • 450 m od pláže
  • bazén se slanou vodou
  • ubytování v designové vile

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dopřejte si týden nabitý sluníčkem, mořem a bohatým programem, který pro vás připravily zkušené lektorky. Ubytování je zařízené v útulné vile, která má 4 podlaží s vybavením pro vámi ničím nerušný pobyt. Pro ten pravý odpočinek je k dispozici venkovní bazén v prostorné zahradě s krásným výhledem na moře.

Vila, kde budeme ubytováni je postavená v zámeckém stylu s mramorovými podlahami a pochodněmi. Při příjezdu vás uvítá "Dračí brána" ve stylu Gaudího. Budete se moci kochat skvělým výhledem na moře ze zahrady a teras. Vnitřní prostory poskytují spoustu prostoru (750 m2) a samozřejmě si můžete užívat i venkovních prostor, zahrady a velkého bazénu se slanou vodou k relaxaci.

Vyrazit můžete na nedalekou velkou písečnou pláž do restaurace či kavárničky, za nákupy do nákupního centra nebo do divoké přírody - vše dostupné pěšky do 10 minut. Bílá vesnice Mijas je vzdálená pouhých 10 km jízdy.

POLOHA

Vila je umístěna na okraji města Fuengirola v klidném prostředí a s krásným výhledem na moře. Za 10 minut pěšky jsou dostupné nákupní možnosti, restaurace, pláž a divoká příroda. Pěší vzdálenost od obchodního centra Miamar (jedno z největších nákupních center v Andalusii).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Dům
•Vysoký designový dům ve 4 úrovních - postavený německým umělcem.
•8 ložnic až pro 16 osob
• 450 m na pláž. Pěší vzdálenost. Bezpečný přechod A7 po mostě pro pěší.
•Zcela NOVÝ (postaven v roce 2018) velký soukromý bazén (8*4,5 metru)
•Bazén je slaná voda (zdravější než běžné bazény – lepší pro pokožku, vlasy, oči – a pod vodou můžete otevřít oči)
•Bazén je se systémem Stream – můžete plavat, aniž byste se dostali na konec bazénu (rádi jej využíváme i pro aqua-masáže J)
• Optický internet
•Klimatizace,
• Vlastní parkoviště pro 4-5 aut
• Dobře vybavená kuchyň
• Mraznička, Myčka, Pračka (včetně sušičky), Trouba, Varná deska a Mikrovlnná trouba
•BBQ pro 16 osob
• Velká zahrada
• Hlavní ložnice je luxusní s velkou soukromou terasou.
•Hlavní ložnice má vlastní koupelnu z růžového mramoru, můžete si vychutnat výhled na moře, když sedíte ve vaně.
•s výhledem na Středozemní moře
• mnoho barů a restaurací v docházkové vzdálenosti
•3 koupelny s vanou a 1 pouze se sprchovým koutem
•Tři velké terasy, dvorek, pergola a zahrada – vše velmi soukromé.
•Velký obývací pokoj - více než 100 m2, s velmi velkými koženými pohovkami a koženými polštáři na sezení na podlaze.
•Velmi stylová knihovna – když si chcete odpočinout s dobrou knihou
• Výhled na Mijas Pueblo, hory, moře a hrad Sohail.Vila se skládá ze čtyř podlaží a disponuje celkem osmi ložnicemi. Vnitřní prostory: vybavená kuchyň (mrazicí box, myčka nádobí, trouba, varná deska a mikrovlnná trouba), pračka se sušičkou, žehlička, povlečení, ručníky, mádlo, toaletní papír, klimatizace Wi-Fi (zdarma), prostorná společná místnost s posezením a krbem, velký jídelní stůl, knihovna, terasy. Venkovní prostory: bazén se slanou vodou a protiproudem, prostorná zahrada, venkovní posezení, grill, houpací síť, soukromé parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Ve vile se nachází celkem 8 ložnic:

Ložnice 1.-2.: manželská postel
Ložnice 3.: manželská postel a rozkládací pohovka
Ložnice 4.-7.: dvě oddělená lůžka
Ložnice 8.: samostatné lůžko

Hlavní ložnice je zařízená v luxusním stylu s vlastní mramorovou koupelnou s výhledem.

Pro ostatní ložnice jsou k dispozici 4 společné koupelny (3 s vanou a jedna se sprchou, fén).

STRAVOVÁNÍ

Možnost využít ve vile vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, základní vybavení pro vaření (hrnce, pánve, olej, sůl a pepř), nádobí a příbory, sporák a kávovar).

V okolí se nachází mnoho výborných restaurací, barů a kavárniček, kam můžete vyrazit ochutnat místní vynikající gastronomii.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

• Stolní tenis v garáži
• Boxovací „pytel“ na dvorku
• Jízda na koni
• Cyklistika nebo pěší turistika
• Parasailing, Jetskiing, Flyboarding, Wakeboarding, pozorování delfínů
• Celodenní výlet lodí do španělských enkláv v Africe Ceuta nebo Melilla
• Celodenní výlet lodí do Maroka (Afrika)
• Celodenní výlet autem na Gibraltu, Baelo Claudia (Tarifa), Sevilla , Alhambra (Granada), Ronda & Setenil de las Bodegas a mnoho dalšího
• Krátké výlety do Malagy, Marbelly a nejhezčí bílé vesnice ve Španělsku Mijas Pueblo
• Golfová hřiště světové třídy v této oblasti

PLÁŽ

Fantastická pláž s veškerým vybavením (lehátka, slunečník, toalety, sprcha, restaurace) se nachází jen 450 m od vily. Přes frekventovanou silnici se bezpečně dostanete po mostě pro pěší.

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu či covidových situací, stravu, spotřebu paliva při cestování na výlety osobními vozy po ostrově, svoz z / na Letiště Václava Havla, pobytovou taxu (splatná na místě v EUR).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (platba v EUR na místě dle aktuální sazby).

POZNÁMKA

Pravidla ubytování:
1) Dodržování nočního klidu od 22:00 do 08:00 hodin
2) Všichni dospělí starší 18 let musí poskytnout kopii stránky s fotografií pro registraci na místní policii.

INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ:

Předběžný letový řád
04. 06. 2022 let QS1152, PRG 17:20 - AGP 20:45
11. 06. 2022 let QS1153, AGP 21:30 - PRH 00:45+1

Jedná se o předběžný letový řád. Přesné časy letů budou uvedeny v pokynech k odletu, které obdržíte cca 10 dní před odletem.

Let je zajištěn leteckou společností Smart Wings. Smart Wings je přepravce létající pro společnost Travel Service, která je součástí Icelandair Group. Přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800.

PALUBNÍ ZAVAZADLA
Každý cestující si může vzít na palubu jedno příruční zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 8 kg (např. 56 x 45 ⨉ 25 cm) + jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík (k přeložení do carga). Stále také platí, že místo kabinového zavazadla si cestující budou moci vzít na palubu hudební nástroj (max. 8 kg, 90x35x20 cm vč. obalu). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tato zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 23 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 ⨉ 120 cm. Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Poplatky za doplňkové služby a Všeobecné přepravní podmínky
Pravidla přepravy najdete na webových stránkách dopravce: https://smartwings.com/cs/cestovni-informace/

Letecká přeprava – obecné podmínky
Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

STORNOPOPLATKY
Tento zájezd je individuálním zájezdem dle bodu 6.5. Obchodních podmínek společnosti DAEN s. r. o., kdy je CK oprávněna požadovat po zákazníkovi stornopoplatek ve výši 100 % z ceny zájezdu bez ohledu na dobu odstoupení od smlouvy. Pro tento konkrétní zájezd stanovujeme Stornopoplatky následovně:
a) více než 60 dnů – 1 000 Kč/osoba,
b) 59 dnů až 45 dnů – 25 % ze sjednané ceny zájezdu či služeb cestovního ruchu,
c) 44 dnů až 31 dnů – 50 % ze sjednané ceny zájezdu či služeb cestovního ruchu,
d) méně, než 30 dnů – 100 % ze sjednané ceny zájezdu či služeb cestovního ruchu.

V každém z výše uvedených případů (a-d) je zákazník též povinen uhradit celou výši ceny cestovního připojištění (pokud má sjednáno prostřednictvím CK).

Do délky časového období pro výpočet odstupného se započítává i den, kdy došlo ke stornování zájezdu. Nezapočítává se však den zahájení zájezdu.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami. Nabízíme letecké pobyty se cvičením či zdravým pohybem v přímořských destinací s bohatým programem.

Mapa polohy hotelu

Slunečná Andalusie v jižním Španělsku

Nechte se strhnout rytmy flamenca, pohledem na dechberoucí architekturu či výhledy na moře. Vychutnejte si speciality andaluské kuchyně nebo si dopřejte odpočinek na pláži.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení