Zbiroh - CHATEAU HOTEL ZBIROH

od 1 800
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • kouzelná zámecká atmosféra v luxusním hotelu
  • nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie
  • pohádková relaxace v zámeckém wellness centru
  • zámecká krčma s obsluhou v dobových oděvech
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici a vychutnejte si zámecké prostředí.

Luxusní hotel pro nejnáročnější zákazníky. Chateau hotel Zbiroh je jediným zámeckým hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová…
Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. Každý je originál: prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Hotel nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie.

POLOHA

Chateau hotel Zbiroh je vzdálený 40 km od Plzně. Nachází se do 20 km od starobylých hradů Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč a 32 km od Koněpruských jeskyní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, terasa, zahrada, parkoviště, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), výtah, klimatizace, wellness centrum (za poplatek - bazén, vířivka, sauna, masáže), fitness centrum (za poplatek), pro děti: venkovní dětské hřiště, stolní hry, puzzle, hlídání dětí (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard****, Deluxe***** (možnost obsadit jednou osobou, možnost přistýlky), 2lůžkové apartmány Luxus (možnost obsadit jednou osobou), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), každý pokoj je originál: prostorem, plochou i orientací výhledů z oken.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), k dispozici je restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: za poplatek - wellness a lázeňské služby, fitness centrum, minigolf v zámeckém parku, obří šachy, šipky, stolní tenis, kulečník, pronájem tělocvičny (tenis, nohejbal, volejbal, basketbal), lanové centrum a motorová bugina s jízdou v anglickém parku (s instruktorem).

v okolí: cyklistika, pěší turistika, jízda na koni v nedaleké stáji v obci Těně, rybaření (3 km vzdálený rybník), Koněpruské jeskyně, Tenis club Bouchalka, Alp Rieser - rodinná farma Biskoupky, Muzeum Josefa Hyláka Radnice, Skryjská jezírka, Vojenské muzeum - Rokycany, Bohemia Sekt - Starý Plzenec, Techmania - Plzeň, Golfové resorty (Darovanský Dvůr - Břasy, Beroun, Dýšina).

HRAD A ZÁMEK ZBIROH
První šlechtický hrad v Čechách. Zámek Zbiroh obklopený 60 hektarovým anglickým parkem disponuje velkým množstvím salonků a sálů, gotickou hradní kaplí a zámeckými vinnými sklepy. V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej.
Další hrady a zámky v okolí: Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.

Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.

Zákaz kouření je v celém hotelu a vnitřních prostorách zámku.

Klimatizované pokoje jsou pouze v podkroví.

Hlavní budova hotelu má výtah a bezbariérový přístup (celkem 34 pokojů a 1 apartmán) a na druhém nádvoří se nachází ostatní pokoje.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování v areálu hotelu.


Pobyt Classic (1-5 nocí) zahrnuje: 1x-5x ubytování se snídaní (dle zvolené délky pobytu), welcome drink na pokoji, prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, pobyt v privátním zámeckém wellness centru (60 min.), ruské kuželky, obří šachy a kroket, parkování v areálu.


Pobyt Romantic Summer (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí (snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě), welcome drink na pokoji, piknikový koš plný dobrot s piknikovou dekou, prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámecké krčmě (+ výběr coctailových sendvičů, zámeckých koláčků, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), pobyt v privátním zámeckém wellness centru, masáž dle výběru (60 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), obří šachy, kroket, venkovní mikádo či minigolf v zámeckém parku, dárek na rozloučenou, parkování v areálu.


Pobyt Romantic Winter (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí (snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě), welcome drink na pokoji, zimní hot drink (svařené víno nebo punč), prohlídku zámku s průvodcem, zimní romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (+ výběr coctailových sendvičů, zámeckých koláčků, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), pobyt v privátním zámeckém wellness centru, masáž dle výběru (60 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), dárek na rozloučenou, parkování v areálu.


Romantický víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí (servírovaná snídaně, 3chodový středověký oběd i večeře), welcome drink na pokoji, piknikový koš plný dobrot s piknikovou dekou (v letních měsících) nebo zimní dýchánek s královskou medovinou, svařeným vínem, koláčky a ovocem v horké čokoládě (v zimních měsících), prohlídku zámku s průvodcem, romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (+ výběr coctailových sendvičů, zámeckých koláčků, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), 2x pobyt v privátním zámeckém wellness centru, masáž dle výběru (60 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), obří šachy, kroket, venkovní mikádo, minigolf v zámeckém parku (v zimě billiard v salonku), dárek na rozloučenou, parkování v areálu.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení