Zbiroh - Chateau Hotel Zbiroh

od 2 390
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • kouzelná zámecká atmosféra v luxusním hotelu
  • nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie
  • pohádková relaxace v zámeckém wellness centru
  • zámecká krčma s obsluhou v dobových oděvech
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

➤ BONUS: Noc zdarma pro pobyty začínající v neděli nebo pondělí v průběhu června v pokoji Standard se snídaní a k tomu 50% slevu na wellness a dopolední prohlídku zámku zdarma.

➤ 8. června 2024 Slavnosti růžových vín - sobotní odpoledne s těmi nejlepšími růžovými víny přímo od vinařů. K tomu speciality na grilu, živá hudba a jarmark - od 11:00 hod.

➤ Každý červnový pátek Dětské večerní prohlídky: nové prohlídky Pohádková pro ty nejmenší a zábavně-naučná pro ty starší. Začínají vždy od 18:30 a svou účast nezapomeňte nahlásit naší pokladně, kapacita je omezená

➤ Každá červnová sobota Hrad Karla IV. - objevte tajemná zákoutí původního gotického hradu, jeho historii a zajímavosti z doby panování Lucemburků v Čechách.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici a vychutnejte si zámecké prostředí.

Luxusní hotel pro nejnáročnější zákazníky. Chateau hotel Zbiroh je jediným zámeckým hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová…
Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. Každý je originál: prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Hotel nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie.

POLOHA

Chateau hotel Zbiroh je vzdálený 40 km od Plzně. Nachází se do 20 km od starobylých hradů Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč a 32 km od Koněpruských jeskyní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, terasa, zahrada, parkoviště, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), výtah, klimatizace, wellness centrum (za poplatek - bazén, vířivka, sauna, masáže), fitness centrum (za poplatek), pro děti: venkovní dětské hřiště, stolní hry, puzzle, hlídání dětí (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Každý pokoj v tomto zámeckém hotelu je originál a to jak plochou, prostorem, tak i výhledem z oken.
2lůžkové pokoje typu Standard jsou dobově vybaveny, mají vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);
2lůžkové pokoje typu Deluxe jsou prostornější a lze do nich v případě potřeby umístit přistýlku, mají vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);
2lůžkové apartmány Luxus mají obytnou část a část s dvoulůžkem, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), každý je jiný. Apartmány mají názvy dle osob našich i světových dějin, které zde nocovaly (Arcibiskupský, Jiří Mucha, Marie Muchová, Alfons Mucha, Rudolf II., Ema Destinová, Lobkowitz, Colloredo-Mansfeld, Karel IV, Zikmund, Kolowrat).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), k dispozici je restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: za poplatek - wellness a lázeňské služby, fitness centrum, minigolf v zámeckém parku, obří šachy, šipky, stolní tenis, kulečník, pronájem tělocvičny (tenis, nohejbal, volejbal, basketbal), lanové centrum a motorová bugina s jízdou v anglickém parku (s instruktorem).

v okolí: cyklistika, pěší turistika, jízda na koni v nedaleké stáji v obci Těně, rybaření (3 km vzdálený rybník), Koněpruské jeskyně, Tenis club Bouchalka, Alp Rieser - rodinná farma Biskoupky, Muzeum Josefa Hyláka Radnice, Skryjská jezírka, Vojenské muzeum - Rokycany, Bohemia Sekt - Starý Plzenec, Techmania - Plzeň, Golfové resorty (Darovanský Dvůr - Břasy, Beroun, Dýšina).

HRAD A ZÁMEK ZBIROH
První šlechtický hrad v Čechách. Zámek Zbiroh obklopený 60 hektarovým anglickým parkem disponuje velkým množstvím salonků a sálů, gotickou hradní kaplí a zámeckými vinnými sklepy. V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej.
Další hrady a zámky v okolí: Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.
Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.
Zákaz kouření je v celém hotelu a vnitřních prostorách zámku.
Klimatizované pokoje jsou pouze v podkroví.
Hlavní budova hotelu má výtah a bezbariérový přístup (celkem 34 pokojů a 1 apartmán) a na druhém nádvoří se nachází ostatní pokoje.


Pobytové balíčky


Pobyt Classic zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink na pokoji, prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, pobyt v zámeckém wellness centru (60 min. - krytý bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana - max. 4 osoby), ruské kuželky, obří šachy a kroket, Wi-Fi, parkování.


Pobyt Romantic Summer zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), v rámci polopenze středověká večeře v zámecké krčmě (zámecká paštika, Rudolfův meč s různými druhy pečených mas a zaleniny, zámecký dezert) a snídaně servírovaná do pokoje, piknikový koš plný dobrot s piknikovou dekou, welcome drink na pokoji, odpolední anglický čaj v zámecké krčmě (s výběrem coctailových sendvičů, zámeckého dezertu, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva, pramenitá voda), prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, pobyt v zámeckém wellness centru (60 min. - krytý bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana, max. 4 osoby), 1x masáž dle výběru ( 30 min. - relaxační, rekonciční či indická masáž hlavy), ruské kuželky, obří šachy, venkovní mikádo, minigolf v zámeckém parku dárek na rozloučenou, Wi-Fi, parkování.
Pobyt v období duben - říjen.


Pobyt Romantic Winter zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě - zámecká paštika, Rudolfův meč s různými druhy pečených mas a zeleniny, zámecký dezert), welcome drink na pokoji, zimní hot drink (svařené víno nebo punč), prohlídku zámku s průvodcem, zimní romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (+ výběr coctailových sendvičů, zámecký dezert, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), pobyt v privátním zámeckém wellness centru (krytý bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana), masáž dle výběru (30 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), dárek na rozloučenou, Wi-Fi, parkování.
Pobyt v období listopad - březen


Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (servírovaná snídaně, 3chodová středověká večeře v zámecké krčmě bez nápojů), welcome drink na pokoji, piknikový koš plný dobrot s dekou (v létě) nebo dýchánek s královskou medovinou nebo svařeným vínem a dezertem (v zimě), prohlídku zámku s průvodcem, romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (koktejlové sendviče, zámecký dezert, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), 1x pobyt v zámeckém wellness centru (bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana - max. kapacita 4 osoby), masáž dle výběru (30 min. - relaxační, rekondiční nebo indická masáž hlavy), obří šachy, venkovní mikádo, petangue v zámeckém parku (v zimě výběr deskových her na recepci), dárek na rozloučenou, parkování.
Letní pobyt duben - říjen
Zimní pobyt listopad - březen


Letní mimovíkendový pobyt zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 1x dopolední prohlídku zámku, Wi-Fi, parkování v areálu hotelu.
BONUS: sleva 50 % na wellness


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení