Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici a vychutnejte si zámecké prostředí.

Luxusní hotel pro nejnáročnější zákazníky. Chateau hotel Zbiroh je jediným zámeckým hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová…
Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. Každý je originál: prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Hotel nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie.

POLOHA

Chateau hotel Zbiroh je vzdálený 40 km od Plzně. Nachází se do 20 km od starobylých hradů Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč a 32 km od Koněpruských jeskyní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, terasa, zahrada, parkoviště, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), výtah, klimatizace, wellness centrum (za poplatek - bazén, vířivka, sauna, masáže), fitness centrum (za poplatek), pro děti: venkovní dětské hřiště, stolní hry, puzzle, hlídání dětí (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Každý pokoj v tomto zámeckém hotelu je originál a to jak plochou, prostorem, tak i výhledem z oken.
2lůžkové pokoje typu Standard jsou dobově vybaveny, mají vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);
2lůžkové pokoje typu Deluxe jsou prostornější a lze do nich v případě potřeby umístit přistýlku, mají vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);
2lůžkové apartmány Luxus mají obytnou část a část s dvoulůžkem, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), každý je jiný. Apartmány mají názvy dle osob našich i světových dějin, které zde nocovaly (Arcibiskupský, Jiří Mucha, Marie Muchová, Alfons Mucha, Rudolf II., Ema Destinová, Lobkowitz, Colloredo-Mansfeld, Karel IV, Zikmund, Kolowrat).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), k dispozici je restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: za poplatek - wellness a lázeňské služby, fitness centrum, minigolf v zámeckém parku, obří šachy, šipky, stolní tenis, kulečník, pronájem tělocvičny (tenis, nohejbal, volejbal, basketbal), lanové centrum a motorová bugina s jízdou v anglickém parku (s instruktorem).

v okolí: cyklistika, pěší turistika, jízda na koni v nedaleké stáji v obci Těně, rybaření (3 km vzdálený rybník), Koněpruské jeskyně, Tenis club Bouchalka, Alp Rieser - rodinná farma Biskoupky, Muzeum Josefa Hyláka Radnice, Skryjská jezírka, Vojenské muzeum - Rokycany, Bohemia Sekt - Starý Plzenec, Techmania - Plzeň, Golfové resorty (Darovanský Dvůr - Břasy, Beroun, Dýšina).

HRAD A ZÁMEK ZBIROH
První šlechtický hrad v Čechách. Zámek Zbiroh obklopený 60 hektarovým anglickým parkem disponuje velkým množstvím salonků a sálů, gotickou hradní kaplí a zámeckými vinnými sklepy. V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej.
Další hrady a zámky v okolí: Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.
Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.
Zákaz kouření je v celém hotelu a vnitřních prostorách zámku.
Klimatizované pokoje jsou pouze v podkroví.
Hlavní budova hotelu má výtah a bezbariérový přístup (celkem 34 pokojů a 1 apartmán) a na druhém nádvoří se nachází ostatní pokoje.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), Wi-Fi, parkování v areálu hotelu.


Pobyt Classic (1-5 nocí) zahrnuje: 1x-5x ubytování se snídaní (dle zvolené délky pobytu), welcome drink na pokoji, prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, pobyt v privátním zámeckém wellness centru (60 min. - krytý bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana), ruské kuželky, obří šachy a kroket, parkování v areálu, Wi-Fi, parkování.


Pobyt Romantic Summer (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí (snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě - zámecká paštika, Rudolfův meč s různými druhy pečených mas a zeleniny, zámecký dezert), welcome drink na pokoji, piknikový koš plný dobrot s piknikovou dekou, prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámecké krčmě (+ výběr coctailových sendvičů, zámecký dezert, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), pobyt v privátním zámeckém wellness centru (krytý bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana), masáž dle výběru (30 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), obří šachy, kroket, venkovní mikádo či minigolf v zámeckém parku, dárek na rozloučenou, Wi-Fi, parkování v areálu.


Pobyt Romantic Winter (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí (snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě - zámecká paštika, Rudolfův meč s různými druhy pečených mas a zeleniny, zámecký dezert), welcome drink na pokoji, zimní hot drink (svařené víno nebo punč), prohlídku zámku s průvodcem, zimní romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (+ výběr coctailových sendvičů, zámecký dezert, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), pobyt v privátním zámeckém wellness centru (krytý bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana), masáž dle výběru (30 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), dárek na rozloučenou, Wi-Fi, parkování v areálu.


Romantický víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (servírovaná snídaně, 3chodová středověká večeře), welcome drink na pokoji, piknikový koš plný dobrot s dekou (v létě) nebo dýchánek s královskou medovinou, svařeným vínem, dezertem a ovocem v horké čokoládě (v zimě), prohlídku zámku s průvodcem, romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (koktejlové sendviče, zámecký dezert, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), 2x pobyt v privátním zámecké wellness centru (bazén, whirlpool, sauna, multifunkční vana), masáž dle výběru (30 min. - relaxační, rekondiční nebo indická masáž hlavy), obří šachy, ruské kuželky, venkovní mikádo, petangue v zámeckém parku (v zimě výběr deskových her), dárek na rozloučenou, parkování.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení