Velké Losiny - Wellness hotel DIANA Superior

od 1 150
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen25min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Termální pramen: 25 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • s výhledy na hřebeny Jeseníků
  • bazén, vířivka, sauna a fitness centrum zdarma
  • vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit
  • vybavení a služby pro děti
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

HOTEL S VÝHLEDEM NA HŘEBENY JESENÍKŮ.

Wellness hotel DIANA je součástí lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny. Nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování v Jeseníkách kategorie standard plus. Předností hotelu je vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit z Jeseníků.

POLOHA

Hotel se nachází na svazích Lázeňského vrchu, na kraji lesa s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, 1,5 km od lázeňského areálu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, konferenční služby, hotel. trezor, bar, letní terasa, Wi-Fi ve spol. prostorách (zdarma), PC koutek, pro děti - hřiště, herna, postýlka, stolička a strava; wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool, sauna, solárium, fitness, koupele, masáže - klasické i nadstandardní (jávské, thajské, havajské,…)), venkovní posezení s grilem, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet. Hotel je bezbariérový.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, TV-SAT, telefon, lednička; APT navíc ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (cena na vyžádání). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu, ovocné a zeleninové saláty). Možnost dokoupení plné penze či stravování à la carte.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: 2 tenisové kurty, pétanque, stolní tenis, squash, fitness, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v zimě běžecké a sjezdové lyžování (ski areály – Oáza - 11,3 km, Kareš - 14,1 km, Přemyslov - 15,9 km, Klepáčov - 17,9 km).

Termální park Losiny (1500 m od hotelu) s celoročním provozem nabízí: 5 vnitřních z toho jeden průplavový bazén do venkovní části a 4 venkovní bazény. Vodní atrakce - 2 tobogány, divoká řeka, jeskyně, chrliče, vodní hřiby, skluzavky. Sauny - finská, solná, parní, aromatická a ledová komora. Širokou nabídku masáží. Cvičení v bazénu, animační programy. Zázemí pro rodiče s dětmi, dětský koutek. Restauraci, letní bar na terase a občerstvení v letním kiosku. Letní denní apartmány.

CENA ZAHRNUJE

dle výběru pobytu - ubytování se snídaní nebo polopenzí, volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny, fitness, parkování před hotelem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Termální lázně uzavřeny od 9.12.2019 do 24.12.2019


Pobytové balíčky


Cena balíčku Přespěte a relaxujte (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (250 Kč/os./den). BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena balíčku Přespěte a relaxujte (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (250 Kč/os./den), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena balíčku Nechte to na nás (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena balíčku Nechte to na nás (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel, 1x masáž lávovými kameny nebo medová detoxikační masáž (50 min.)), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena balíčku Senior aktiv (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, kredit 750,- Kč/os./pobyt na procedury, volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: odpolední káva nebo čaj se zákuskem, turistická mapa, zapůjčení Nordic Walking holí, sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena balíčku Senior aktiv (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit 1050,- Kč/os./pobyt na procedury, volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: odpolední káva nebo čaj se zákuskem, turistická mapa, zapůjčení Nordic Walking holí, sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena balíčku Termály naplno (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstup do termálního parku Termály Losiny (3 hod.) dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitnes. BONUS: denně vstup do Saunového světa v areálu Termálního parku zdarma vč. dopravy hotelovým Therme busem, sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA. Dětské ceny od 6 let ubytování na přistýlce s polopenzí, vstup do termálního parku. Děti do 6 let zdarma bez stravy.


Cena balíčku Termály naplno (3 nebo 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, denně vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny. BONUS: denně vstup do Saunového světa v areálu Termálního parku zdarma vč. dopravy hotelovým Therme busem, sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA. Dětské ceny od 6 let ubytování na přistýlce s polopenzí, vstup do termálního parku. Děti do 6 let zdarma bez stravy. NELZE od 9.12.2019


Cena balíčku Termály naplno (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, denně vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny. BONUS: denně vstup do Saunového světa v areálu Termálního parku zdarma vč. dopravy hotelovým Therme busem, sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA. Dětské ceny od 6 let ubytování na přistýlce s polopenzí, vstup do termálního parku. Děti do 6 let zdarma bez stravy. NELZE od 9.12.2019


Cena balíčku Nechte to na nás (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x presoterapie), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Rekreační pobyt Přespěte a posnídejte zahrnuje ubytování se snídaní (počet dle zvolené délky pobytu), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena balíčku Přespěte a relaxujte (2, 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (250,- Kč/os./noc), zapůjčení županu. 2020 navíc: volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Přespěte a povečeřte (5 nebo 7 nocí) -zahrnuje 5x nebo 7x ubytování s polopenzí s délkou pobytu dle výběru, volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Přespěte a povečeřte (2 nebo 3 noci) -zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí s délkou pobytu dle výběru, volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


TIPY NA VÝLET:
- lázně Karlova Studánka
- Národní přírodní rezervace Praděd
- turistická chata Švýcárna
- údolí Bílé Opavy
- chráněná přírodní oblast Ramzová,
- přečerpávací vodní elektrárna – DLOUHÉ STRÁNĚ
- Zlaté Hory
- rozhledny: Praděd, Zlatý Chlum, Biskupská kupa, Háj – Šumperk
- Velké Losiny – zámek, ruční papírna, termální lázně
- zámek v Bruntále
- jeskyně Na Pomezí, jeskyně Na Špičáku
- Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.
- Národní přírodní rezervace Králický Sněžník
- ski areály: Kopřivná, Kunčice, Karlov, Malá Morávka, Dolní Morava, Kouty nad Desnou, Červenohorské Sedlo, Ramzová, Petříkov

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,2
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
7 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,2
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 7 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
mirek, 05.03.2018