Velké Losiny - Wellness hotel DIANA Superior

od 1 000
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen25min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Termální pramen: 25 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • s výhledy na hřebeny Jeseníků
  • bazén, vířivka, sauna a fitness centrum zdarma
  • vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit
  • vybavení a služby pro děti
Načítání ...

POPIS

HOTEL S VÝHLEDEM NA HŘEBENY JESENÍKŮ.

Wellness hotel DIANA je součástí lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny. Nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování v Jeseníkách kategorie standard plus. Předností hotelu je vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit z Jeseníků.

POLOHA

Hotel se nachází na svazích Lázeňského vrchu, na kraji lesa s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, 1,5 km od lázeňského areálu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, konferenční služby, hotel. trezor, bar, letní terasa, Wi-Fi ve spol. prostorách (zdarma), PC koutek, pro děti - hřiště, herna, postýlka, stolička a strava; wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool, sauna, solárium, fitness, koupele, masáže - klasické i nadstandardní (jávské, thajské, havajské,…)), venkovní posezení s grilem, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet. Hotel je bezbariérový.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, TV-SAT, telefon, lednička; APT navíc ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (cena na vyžádání). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu, ovocné a zeleninové saláty). Možnost dokoupení plné penze či stravování à la carte.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: 2 tenisové kurty, pétanque, stolní tenis, squash, fitness, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v zimě běžecké a sjezdové lyžování (ski areály – Oáza - 11,3 km, Kareš - 14,1 km, Přemyslov - 15,9 km, Klepáčov - 17,9 km).

CENA ZAHRNUJE

dle výběru pobytu - ubytování se snídaní nebo polopenzí, volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny, fitness a na stolní tenis, parkování. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu v hotelu Eliška, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Dětské ceny na vyžádání dle aktuální nabídky.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Přespěte a relaxujte (4, 5 či 6 nocí) zahrnuje: 4x, 5x nebo 6x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (1000,- Kč/os., pobyt 5 nocí 1250 Kč/os., 6 nocí 1500 Kč/os.).


Cena balíčku Přespěte a relaxujte (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (1750 Kč).


Cena balíčku Nechte to na nás (4, 5 či 6 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel).


Cena balíčku Nechte to na nás (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel, 1x masáž lávovými kameny nebo medová masáž (50 min.)).


Cena balíčku Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x slavnostní velikonoční oběd, kredit na procedury (600 Kč/os.), 1x vstup do termálního parku (2 hod.), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. Doprovodný program: kino s občerstvením, večerní koupání v termálním parku (20.4.), večerní prohlídka zámku Losiny (21.4.). BONUS: animační a doprovodné programy pro děti i dospělé, 50% sleva na další vstupy do termálního parku nebo do termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška. Dětské ceny na vyžádání.


Cena balíčku Velikonoce (4 noci)zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x slavnostní velikonoční oběd, kredit na procedury (800 Kč/os.), 1x vstup do termálního parku (2 hod.), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. Doprovodný program: kino s občerstvením, večerní koupání v termálním parku (20.4.), večerní prohlídka zámku Losiny (21.4.). BONUS: animační a doprovodné programy pro děti i dospělé, 50% sleva na další vstupy do termálního parku nebo do termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška. Dětské ceny na vyžádání.


Cena balíčku Termály naplno (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.) dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (600,- Kč/os.), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu. BONUS: zdarma vstup do saun v termálním parku, zdarma doprava shuttle do termálního parku, 50% sleva na další vstup do Termálního parku, 50% sleva na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.


Cena balíčku Senior aktiv (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, kredit 1000,- Kč/os./pobyt na procedury, 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistickou mapu, zapůjčení Nordic Walking holí.


Cena balíčku Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit 1400,- Kč/os./pobyt na procedury, BONUS: 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistická mapa, zapůjčení Nordic Walking holí, 50% sleva na další vstup do Termálního parku, 50% sleva na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška. (v roce 2018 kredit na procedury 1000,- Kč/pobyt)


Cena balíčku Termály naplno (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (300,- Kč/os.).


Cena balíčku Termály naplno (4, 5 nocí) zahrnuje: 4x nebo 5x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (400,- Kč/os., 500,- Kč/os. (5 nocí)).


Cena balíčku Nechte to na nás (2, 3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x presoterapie).


Přespěte a posnídejte - ubytování se snídaní s délkou pobytu dle výběru. Při delším pobytu cenové zvýhodnění.


Cena balíčku Přespěte a relaxujte (2, 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (500,- Kč/os., 3denní pobyt 750,- Kč/os.), zapůjčení županu.


Cena balíčku Senior aktiv (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit 1400,- Kč/os./pobyt na procedury, 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistickou mapu, zapůjčení Nordic Walking holí.


Přespěte a povečeřte - ubytování s polopenzí s délkou pobytu dle výběru. Při delším pobytu cenové zvýhodnění.


Cena balíčku Lyžařský pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x 3hod. vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 20% sleva na všechny masáže, 30% sleva na všechny koupele, 50% sleva na další vstup do termálního parku, slevy na skipasy.


Cena balíčku Lyžařský pobyt (5 noci) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 1x 3hod. vstup do termálního parku včetně saun, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 20% sleva na všechny masáže, 30% sleva na všechny koupele, 50% sleva na další vstup do termálního parku, slevy na skipasy.


TIPY NA VÝLET:
- lázně Karlova Studánka
- Národní přírodní rezervace Praděd
- turistická chata Švýcárna
- údolí Bílé Opavy
- chráněná přírodní oblast Ramzová,
- přečerpávací vodní elektrárna – DLOUHÉ STRÁNĚ
- Zlaté Hory
- rozhledny: Praděd, Zlatý Chlum, Biskupská kupa, Háj – Šumperk
- Velké Losiny – zámek, ruční papírna, termální lázně
- zámek v Bruntále
- jeskyně Na Pomezí, jeskyně Na Špičáku
- Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.
- Národní přírodní rezervace Králický Sněžník
- ski areály: Kopřivná, Kunčice, Karlov, Malá Morávka, Dolní Morava, Kouty nad Desnou, Červenohorské Sedlo, Ramzová, Petříkov

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,2
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
7 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,2
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 7 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
mirek, 05.03.2018