Velké Losiny - Wellness hotel Diana Superior

od 1 450
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen25min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 25 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • s výhledy na hřebeny Jeseníků
  • bazén, vířivka, sauna a fitness centrum zdarma
  • vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit
  • vybavení a služby pro děti

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

HOTEL S VÝHLEDEM NA HŘEBENY JESENÍKŮ.

Wellness hotel DIANA je součástí lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny. Nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování v Jeseníkách kategorie standard plus. Předností hotelu je vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit z Jeseníků.

POLOHA

Hotel se nachází na svazích Lázeňského vrchu, na kraji lesa s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, 1,5 km od lázeňského areálu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, konferenční služby, hotel. trezor, bar, letní terasa, Wi-Fi ve spol. prostorách (zdarma), PC koutek, pro děti - hřiště, herna, postýlka, stolička a strava; wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool, sauna, fitness, koupele, masáže - klasické i nadstandardní (jávské, thajské, havajské,…)), venkovní posezení s grilem, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet. Hotel je bezbariérový.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, TV-SAT, telefon, lednička.

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, TV-SAT, telefon, lednička, 2 bezbariérové pokoje.

2lůžkové apartmány Family, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), ložnice, částečně oddělená obývací část s možností 2 přistýlek, TV-SAT, telefon, lednička.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu, ovocné a zeleninové saláty). Možnost dokoupení plné penze či stravování à la carte.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: 2 tenisové kurty, pétanque, stolní tenis, squash, fitness, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v zimě běžecké a sjezdové lyžování (ski areály – Oáza - 11,3 km, Kareš - 14,1 km, Přemyslov - 15,9 km, Klepáčov - 17,9 km).

Termální park Losiny (1500 m od hotelu) s celoročním provozem nabízí: 5 vnitřních z toho jeden průplavový bazén do venkovní části a 4 venkovní bazény. Vodní atrakce - 2 tobogány, divoká řeka, jeskyně, chrliče, vodní hřiby, skluzavky. Sauny - finská, solná, parní, aromatická a ledová komora. Širokou nabídku masáží. Cvičení v bazénu, animační programy. Zázemí pro rodiče s dětmi, dětský koutek. Restauraci, letní bar na terase a občerstvení v letním kiosku. Letní denní apartmány.

NOVINKA, doporučujeme navštívit Dolní Moravu:
SKY BRIDGE = nejdelší visutý most pro pěší na světě. Ocitněte se 95 metrů nad hlubokým horským údolím. Přejděte z jednoho horského hřebenu na druhý po 721 metrů dlouhé visuté lávce, jedná se o jedinečný moment a nepopsatelný zážitek.
Doporučujeme zakoupit vstupenku dopředu přes e-shop (Vstupenky Sky Bridge 721), abyste se vyhnuli případným frontám, protože na most se pouští v časových intervalech. Důležitou informací pro návštěvníky je, že trasa přes visutý most je jednosměrná. Z výstupu z mostu na vás čeká příjemná procházka naučnou stezkou "Most času". Vstup na most se nachází za horskou chatou Slaměnka u horní stanice sedačkové lanovky Sněžník, která vás může dopravit až ke vstupu na most nebo dorazit můžete pěšky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Termální lázně uzavřeny od 9.12.2019 do 24.12.2019


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt Přespěte a posnídejte zahrnuje ubytování se snídaní (počet dle zvolené délky pobytu), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness, parkování.
BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena pobytu Přespěte a relaxujte (2 - 7 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí v počtu dle výběru délky pobytu, kredit na volný výběr wellness procedur (250 Kč/os./noc), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness, parkování.
BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena pobytu Nechte to na nás (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), procedury, volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness, parkování.
BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.
Procedury 2 či 3 noci: 1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x presoterapie;
procedury 4, 5 či 6 nocí: 1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel;
procedury 7 nocí: 1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel,1x masáž lávovými kameny nebo medová masáž.


Cena pobytu Přespěte a povečeřte (2 - 7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle výběru délky pobytu, volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny a fitness, parkování.
BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.


Cena pobytu Pobyt pro seniory (5 či 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), kredit na procedury (750,- Kč/os./pobyt u pobytu na 5 nocí či 1050,- Kč/os./pobyt u pobytu na 7 nocí), volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauny, fitness, stolní tenis), parkování.
BONUS: odpolední káva nebo čaj se zákuskem, turistická mapa, zapůjčení Nordic Walking holí, sleva 50 % na vstup do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA, sleva 50 % na vstup do termálního parku Termály Losiny.


Cena pobytu Velikonoce 3 nebo 4 noci zahrnuje 3x nebo 4x ubytování dle výběru délky pobytu s polopenzí (snídaně formou rautu, večeře výběrem z menu), slavnostní velikonoční brunch,1x 4hodinový vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY, kredit na procedury 600 Kč (při pobytu na 4 noci 800 Kč), volný vstup do wellness centra - bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis, zapůjčení županu, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.
BONUS:
animační a doprovodné programy pro děti i dospělé
50% sleva na vstupy do termálního bazénu v lázeňském hotelu ELIŠKA


Cena pobytu Termály naplno (3, 4, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 3x, 4x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), vstupenky do termálního parku Termály Losiny (4 hod.) v počtu dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (150,- Kč/os./noc), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitnes, parkování.
BONUS: denně vstup do Saunového světa v areálu Termálního parku zdarma, doprava hotelovým Therme busem do areálu Termálních lázní zdarma, sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu ELIŠKA.


Název Jeseníky je zkratkou pro Jesenická oblast neboli Východní Sudety a nacházejí se na nejsevernějším cípu Moravy u polských hranic. Člení se na celky, a to Králický Sněžník, Rychlebské hory, Nízký Jeseník a Hrubý Jeseník, který je jejich jádrem. Nalezneme zde Chráněnou krajinnou oblast Jeseníky a celé území je z 80% pokryté lesy.

Důvodů proč navštívit Jeseníky je hned několik. Jedná se o bohatou oblast díky četnosti kulturních památek, zimních středisek, značených tras pro pěší a cykloturistiku. My přidáváme také několik tipů na zajímavá místa kam musíte při návštěvě Jeseníků zavítat!

Mnoho turistů zavítá do této oblasti pro jeho blahodárné účinky. Nabízí totiž nejčistší vzduch ve střední Evropě, a tak se nedá divit, že právě lázeňské pobyty zde mají takový úspěch. Lázeňské městečko Karlova Studánka stojí za to navštívit. Natrefíte zde na krásnou architekturu lázeňských pavilonů, mnoho malebných kaváren a celkem 8 minerálních pramenů. Dále za zmínku stojí Termální lázně ve Velkých Losinách.

Mezi méně obvyklé turistické cíle patří vodní elektrárny, výjimkou ale je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, která se stala dokonce největším divem České republiky a je tak jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jeseníkách, kde se vám naskytnou půvabné výhledy do přilehlého okolí, protože horní nádrž elektrárny je umístěna ve výši 1350 m nad mořem.

Dalším zajímavým místem je přírodní rezervace Bílá Opava. Jedná se o romantický skalnatý kaňon s vodopády. Naučná stezka vede podél horního toku říčky je dostupná z Karlovy Studánky.

Bez pochyby mezi další tipy na výlet je nutné zmínit nejvyšší horu Moravy Praděd a jeho rozhlednu. Vrchol byl vyhlášen jako přírodní rezervace, odkud při štěstí dobrého počasí můžete dohlédnout až na Krkonoše a Vysoké Tatry.

Masiv Králického Sněžníku neodmyslitelně patří mezi nejnavštěvovanější místa Jeseníků. Jedná se o chráněnou krajinnou oblast, kde se můžete setkat s mnoho rašeliništi, krasových jevů a pramenem řeky Moravy.

Tipy na výlet v obci Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.

Mnozí ocení návštěvu hradů a zámků, které se na území Jeseníků nachází, těmi jsou například Zámek Velké Losiny, Zámek Bruntál, Hrad Sovinec a Zámek Linhartovy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,2
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
7 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,2
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 7 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
mirek, 05.03.2018