Františkovy Lázně - Wellness hotel Bohemia

od 950
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Golf: 9000 m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v klidném prostředí, a přesto kousek od kolonád
  • více, jak 50 úžasných procedur
  • vlastní wellness studio nabízející celou řadu masáží
  • lázeňské, relaxační a wellness pobyty
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Restaurant Bohemia se nachází v klidném prostředí, a přesto kousek od centra. Poskytuje kvalitní ubytování za dobrou cenu – moderně vybavené pokoje a pro ty nejnáročnější luxusní apartmán s vířivkou. Přímo u hotelu je hlídané parkoviště – pro hosty zdarma. Umístěný je přímo v lázeňském parku a poskytuje masáže, koupele a zábaly. Vyzkoušejte léčivé mořské klima nebo třeba vyhlášenou kuchyni, skvělé sushi či to nejlepší víno z Moravy i ze světa.

POLOHA

v lázeňském parku, v blízkosti centra Františkových Lázní.

Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička a strava; parkoviště a garáže, úschovna a půjčovna kol, solárium, Bohemia wellness studio (masáže, koupele, aromaterapie, pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřnictví), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC) a 2lůžkový apartmán Lux (prostornější, DVD, vlastní soc. zařízení (rohová vana s vířivkou, WC)), možnost přistýlky, lednička, TV-SAT, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km).

AQUAFORUM (850 m od hotelu - přes park 10 min pěšky) - multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3.prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní.

HAZLOV – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (9 km od hotelu) - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách.

Františkovy Lázně si dodnes zachovaly jedinečný historický ráz především empírového a klasicistního stylu. Okouzlující jsou i rozsáhlé parky a lesoparky obklopující lázeňskou zónu. Do Františkových Lázní však nelákají pouze zachovalé architektonické památky a pohádková příroda. Ve Františkových Lázních nezapomeňte navštívit: Meteorologický sloup (1882), INGO Casino - společenský dům (1877), Divadlo Boženy Němcové (1928), Městské muzeum (1912), Salingburg - podivná rozhledna (1906), Zámeček (1916), Chrám sv. Jakuba (1740), Evangelický kostel (1880)Pravoslavný kostel sv. , Olgy (1889), Kostel povýšení sv. Kříže (1819)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Relax pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x solná jeskyně, 1x perličková koupel, 1x částečná masáž), 1x vstup do sauny na 1 hodinu.


Cena pobytu Relax pro seniory (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x rašelinový zábal, 1x částečná masáž, 1x parafínový zábal na ruce), 1x vstup do solné jeskyně.


Cena pobytu Letní osvěžení (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x vstup do solné jeskyně, 1x bylinkový zábal zad, 1x částečná masáž s třezalkovým olejem, 1x mátový peeling nohou, 1x reflexní masáž nohou, 1x mátový zábal nohou, 1x bylinková péče s šípkovým olejem, 1x peeling obličeje s vinnými jadérky, 1x bylinná obličejová maska, 1x parafínový zábal rukou s levandulí).


Cena pobytu Nabitá lázeňská péče (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (2x Částečná masáž, 1x Bylinková koupel, 1x Rašelinový zábal, 2x Parafínový zábal, 2x Lymfatická masáž, 2x Oxygenoterapie), 2x Vstup do sauny na 1 hodinu, 1x Vstup do solné jeskyně.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování na hlídaném hotelovém parkovišti.


Cena pobytu Beauty (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, wellcome drink, procedury (1x Peeling celého těla, 1x Aroma koupel, 1x Masáž horkými kameny, 1x Luxusní Anti-Age maska).


Cena pobytu Romantika pro páry (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách, welcome drink, 1x láhev sektu na pokoj, pro ni: bylinnou koupel a čokomasáž, pro něj: pivní koupel acelkovou masáž, pro oba: 1x vstup do sauny na 1 hodinu.


Cena balíčku Jarní relax (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x vstup do solné jeskyně, 2x vstup do sauny na 1 hodinu, 1x medový zábal, 1x mátová masáž, 1x oxygenoterapie, 1x parafínový zábal rukou, 1x peeling nohou, 1x masáž nohou, 1x levandulový zábal nohou).


Cena pobytu Exotické Vánoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeři 24. 12.), wellcome drink, procedury (1x čokoládová masáž, 1x kokosový zábal, 1x parafínový zábal se skořicí a pomerančem), 1x vstup do sauny na 1 hodinu.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
9 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
9,9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
vachitova eva, 11.12.2019
9,8
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Růžička, 25.10.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Alena Soukupová, 13.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kavuleková, 04.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan Škarda, 03.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jaroslav Veverka, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Tomáš Matušů, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Šamberger, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana KavulekováHana KavulekováHana KavulekováHana Kavuleková, 06.03.2018