Františkovy Lázně - Wellness hotel BOHEMIA

od 990
doprava Vlastní
strava | Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Golf: 9000 m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v klidném prostředí, a přesto kousek od kolonád
  • více, jak 50 úžasných procedur
  • vlastní wellness studio nabízející celou řadu masáží
  • lázeňské, relaxační a wellness pobyty
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Restaurant Bohemia se nachází v klidném prostředí, a přesto kousek od centra. Poskytuje kvalitní ubytování za dobrou cenu – moderně vybavené pokoje a pro ty nejnáročnější luxusní apartmán s vířivkou. Přímo u hotelu je hlídané parkoviště – pro hosty zdarma. Umístěný je přímo v lázeňském parku a poskytuje masáže, koupele a zábaly. Vyzkoušejte léčivé mořské klima nebo třeba vyhlášenou kuchyni, skvělé sushi či to nejlepší víno z Moravy i ze světa.

POLOHA

v lázeňském parku, v blízkosti centra Františkových Lázní.

Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička a strava; parkoviště a garáže, úschovna a půjčovna kol, solárium, Bohemia wellness studio (masáže, koupele, aromaterapie, pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřnictví), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC) a 2lůžkový apartmán Lux (prostornější, DVD, vlastní soc. zařízení (rohová vana s vířivkou, WC)), možnost přistýlky, lednička, TV-SAT, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km).

AQUAFORUM (850 m od hotelu - přes park 10 min pěšky) - multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3.prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní.

HAZLOV – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (9 km od hotelu) - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách.

Františkovy Lázně si dodnes zachovaly jedinečný historický ráz především empírového a klasicistního stylu. Okouzlující jsou i rozsáhlé parky a lesoparky obklopující lázeňskou zónu. Do Františkových Lázní však nelákají pouze zachovalé architektonické památky a pohádková příroda. Ve Františkových Lázních nezapomeňte navštívit: Meteorologický sloup (1882), INGO Casino - společenský dům (1877), Divadlo Boženy Němcové (1928), Městské muzeum (1912), Salingburg - podivná rozhledna (1906), Zámeček (1916), Chrám sv. Jakuba (1740), Evangelický kostel (1880)Pravoslavný kostel sv. , Olgy (1889), Kostel povýšení sv. Kříže (1819)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relax pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x vstup do Aquafora, procedury (1x solná jeskyně, 1x perličková koupel, 1x částečná masáž), 2x cvičení na vibrační plošině (10 min.).


Cena balíčku Relax Speciál (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x vstup do Aquafora, procedury (pro muže: 1x masáž horkými kameny, 1x pivní koupel; pro ženu: 1x čokoládová koupel, 1x aroma masáž).


Cena balíčku Doteky orientu (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze (1x Sushi), procedury (1x zábal z himálajských bylin, 1x regenerační masáž celého těla horkým kokosovým olejem).


Cena balíčku Relax pro seniory (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x vstup do Aquafora, procedury (1x solná jeskyně, 1x jílový zábal, 1x regenerační masáž, 1x parafínový zábal na ruce).


Cena balíčku Detoxikační ozdravný pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, pitnou kúru místních pramenů v průběhu pobytu, procedury (1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x uvolňující olejová masáž, 1x detoxikační zábal z mořských řas, 1x lymfatická masáž, 1x prohřívací parafínový zábal).


Cena balíčku Nabitá lázeňská péče (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 2x vstup do Aquafora, procedury (2x částečná uvolňující masáž, 2x regenerační jílový zábal, 2x bylinková perličková koupel, 2x parafínový zábal s pomerančovým olejem).


Cena balíčku SPA & Wellness pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 2x vstup do Aquafora, procedury (2x solná jeskyně, 1x čokoládový zábal, 1x čokoládová masáž, 1x regenerační masáž horkými kameny, 1x medový zábal, 1x relaxační masáž medovým olejem a propolisem, 2x parafínový zábal s pomerančovým olejem a masáž rukou).


Cena balíčku Sport & Relax (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, 2x zapůjčení horských kol, 2x tenisový kurt (2 hod.), 1x celkovou sportovní masáž, 1x bylinkovou koupel.


Cena balíčku Letní osvěžení (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x vstup do solné jeskyně, 1x zábal s exotickým ovocem, 1x kokosová masáž zad, 1x citrusový peeling nohou, 1x masáž nohou s mátovým olejem, 1x pomerančový zábal na ruce, 2x oxygenoterapie, 1x regenerační maska na obličej, 1x lymfatická masáž, 1x regenerační masáž obličeje).


Cena balíčku Sen pro dva (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 1x večeři při svíčkách, 1x ovocnou mísu na pokoji, 1x partnerské ošetření s relaxační hudbou a svíčkami (koupele s aroma oleji, regenerační peeling celého těla, celotělové masáže horkým kokosovým olejem - 100 min.).


Cena balíčku Beauty (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 5x proceduru na osobu (jílový zábal, exklusivní maska Tian De Pro Comfort, relaxační masáž lávovými kameny, anticelulitidní masáž nohou, obnovující peeling celého těla.


Cena balíčku Romantika pro páry (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x láhev sektu a růže pro dámu na pokoj, pro ni: mšenskou bylinnou koupel, čokomasáž a královskou kosmetiku, pro něj: pivní koupel, celkovou masáž a pedikúru.


Cena balíčku Balíček plný vína (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 1x 3chodovou večeři, 1x 8chodovou degustační večeři, 1x relaxační masáž vinným olejem, 1x vinný tělový peeling.


Cena balíčku Jarní relax (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x vstup do Aquafora, 2x celodenní zapůjčení kol, 1x teplý uvolňující zábal, 1x masáž aroma olejem, 1x regenerační masáž zad a šíje, 3x pomerančový parafínový zábal, 1x masáž plosek nohou, 3x detoxikační lymfatickou masáž.


Cena balíčku Podzimní odpočinek (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 1x Welcome drink, 1x vstup do solné jeskyně, 1x sklenku vína, 1x vitamínovou masku se šípkovým olejem, 1x omlazující masáž obličeje, 1x peeling nohou s vinnými jadérky, 1x masáž nohou vinným olejem, 1x zábal nohou s hroznovým vínem, 2x parafínový zábal rukou s mátovým olejem, 1x oxygenoterapii, 1x rašelinový zábal zad.


Cena balíčku Exotické Vánoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x slavnostní večeři (24. 12.). Pro dámu: 1x zábal celého těla z mořských řas, 1x aroma masáž obličeje, 1x skořicový zábal, 1x havajskou masáž. Pro pána: 1x bahenní zábal z mrtvého moře, 1x masáž "Pantha Jama", 1x aromatickou koupel s exotickým ovocem, 1x havajskou masáž.


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování na hlídaném hotelovém parkovišti.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
9 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
9,9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
vachitova eva, 11.12.2019
9,8
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Růžička, 25.10.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Alena Soukupová, 13.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kavuleková, 04.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan Škarda, 03.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Jaroslav Veverka, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Tomáš Matušů, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Šamberger, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana KavulekováHana KavulekováHana KavulekováHana Kavuleková, 06.03.2018