Liberec - Wellness hotel Babylon

od 1 970
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 13 let
Golf:  m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 6500 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • koupání a radovánky v Aquaparku se saunovým světem
  • zábava: iQpark, iQlandia, Labyrint, Lunapark, Funpark
  • wellness na víc než 1000 m2 k zaslouženému odpočinku
  • v zimě: Skiareál Ještěd, v létě: ZOO Liberec
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Centrum Babylon se rádo přezdívá jako "továrna" na zábavu, z toho plyne, že jistě jeden den vám ani vašim dětem nebude stačit. Z toho důvodu je přímo v centru umístěný stylový a komfortní hotel Babylon, který pro své hosty disponuje kvalitními službami. Pro své ubytování můžete využít jednoho z více akčních pobytových balíčků, které zahrnují oblíbené vstupy do zábavních prostorů či wellness centra.

POLOHA

jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města.

WELLNESS HOTEL BABYLON je součástí unikátního ostrova zábavy - CENTRA BABYLON. Nachází se v srdci krajského města Liberce v severních Čechách, v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Součástí Libereckého kraje jsou další chráněné krajinné oblasti Krkonoše a Lužické hory, které skrývají krásné lesy, údolí a tvoří velmi příjemné prostředí pro pobyt návštěvníků s řadou zajímavých turistických cílů.

Malebné krajské město Liberec je svou polohou unikátním spojením mezi sportem v okolní přírodě a kulturním vyžitím v historickém městě. Zároveň má výbornou dostupnost - 100 km od hlavního města Prahy. Město se pyšní mnoha významnými budovami, např. radnicí, postavenou v novorenesančním stylu a dokončenou v roce 1893, divadlem, nejstarší Zoologickou zahradou v ČR atd.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, sál, konferenční služby, bankomat, hotel. trezor, výtah, pro děti - postýlka, herna, stolička, atrakce a strava; placené garáže, úschovna kol/lyží, akceptace platebních karet.

Aquapark: vodních radovánek si můžete užít s celou rodinou v Aquaparku ve stylu tajemného podmořského světa z příběhů Julesa Verna s možností ranního plavání pro hotelové hosty již od 08.00 hodin.
Čeká na vás: tři tobogány střežené hrůzostrašnou chobotnicí, adrenalinový tobogán „trychtýř“, skluzavka i divoká řeka, vodotrysky, gejzíry, vířivky, romantické jeskyně, unikátní akvária s mořskou a sladkovodní faunou, vodní hrad, občerstvení, Saunový svět (se saunou, párou, ohřívárnou, infra saunami, ochlazovacím bazénkem a relaxačními zónami. který je rovněž součástí Aquaparku), 3D Laser show (nezapomenutelný zážitek v podobě jedinečné 3D Laser show, oceněné v soutěži TOP AQUA České republiky Atrakcí roku 2014, kdy třikrát denně, v časech 10:45, 16:45 a 20:30 hodin je na devítimetrovou vodní zeď promítána pěti laserovými paprsky ohromující laserová show, která je hrou plnou barev a animací s doprovodem působivé scénické hudby a dýmových efektů).

FUNPARK nejnovější zábava pro děti od batolat po teeanegery (do 15 let). Ninja aréna (překážková dráha), Skluzavky, Baby herny ("na" prodavače, zmrzlináře, doktora ...), Vodopád (zdolání vrcholu a za odměnu dlouhá skluzavka), Jízda "městem" (šlapací autodráha), Střílecí hrad (balónková bitva) a další.

Lunapark: svět plný zábavy, který si zamilují děti všech věkových kategorií.
Menší děti se mohou svézt na dětském vláčku, oblíbeném řetízkovém kolotoči, vyřádit se na houpačkách, zaskákat si na trampolíně či v nafukovacím hradu. Především chlapci ocení nafukovací fotbalové hřiště, kde si mohou zakopat s míčem. Velice oblíbený je i prolézací hrad, kde si děti vyzkouší svoji mrštnost, nebo otáčecí kolo, které se roztáčí pomocí vlastní síly. Malí i velcí mohou dále závodit na autodromu, osedlat si divokého býka, nebo vylézt na horolezeckou stěnu. Milovníci golfu si užijí oblíbenou zábavu i během zimní sezóny díky Indoor adventure golfu s 18 jamkami, který je rovněž součástí Lunaparku.

iQPARK: o tom, že může být škola hrou, Vás přesvědčí více než 200 interaktivních a poučných exponátů, které budou zajímavé nejen pro děti, ale na své si přijdou i dospělí. V zábavně naučném centru zažijete experimenty na vlastní kůži. Hravou formou se blíže seznámíte s přírodními jevy a zákony z nejrůznějších oblastí lidského života. Vyzkoušíte si práci moderátora počasí nebo stavbu vodní hráze. Můžete se vyfotit s nejvyšším mužem planety nebo prozkoumat své tělo termokamerou.

iQLANDIA: interaktivní expozice z astronomie, nanotechnologie, fyziky, chemie, techniky, mluvící humanitní robot, workshopy v laboratořích a další.

Wellness centrum potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním Wellness centru, které je součástí WELLNESS HOTELU BABYLON. Na ploše větší než 1000 m2 naleznete vše, co budete potřebovat k zaslouženému odpočinku. Rozmanité procedury aktivují všechny Vaše smysly a důkladně prohřejí Vaše tělo. Tu správnou relaxační atmosféru navodí již samotné prostředí Wellness centra ve stylu antických lázní. V prostorách Wellness centra se nachází mimo jiné: oxygenoterapie, laconium (typ suché lázně), tepidárium, sauna, ochlazovací bazén, ledové vědro, ledová studna, whirlpool, římská pára, solná inhalace, slunečná louka, bylinková inhalace, Kneippova koupel. Za poplatek: masáže, Hamam (obdoba tureckých lázní), kosmetika, manikúra, pedikúra, koupele, zábaly; privátní sauna klub Afrikána s prostornou saunou, vířivkou, Kneippovým chodníkem, prostorem pro relaxaci a s mísou plnou čerstvého ovoce (vhodné pro skupiny). Vstup do wellness od 15 let. Každé pondělí 17-19 hod vstup pouze pro ženy.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkový pokoj Standard, Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), telefon, SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

2lůžkový pokoj Standard, Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), telefon, SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

3lůžkový pokoj Standard, Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), telefon, SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

4lůžkový pokoj Standard, Superior, 2 propojené 2lůžkové pokoje, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Suite, ložnice (manželská postel), obývací část, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), telefon, SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Apartmán LUX, ložnice s vanou a manželskou postelí, obývací pokoj, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Apartmán King Royal, 2x ložnice (manželská postel), obývací pokoj, kuchyňský kout, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), šatna, telefon, SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet) nebo plná penze (oběd servírovaný).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: indoor adventure golf, 4 bowlingové dráhy, kulečník, šipky, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké (areál Vesec: 4,4 km) a sjezdové lyžování (ski areály: Ještěd - 6 km, Obří Sud - 11,4 km, Bedřichov - 12,1 km).

Zábava v Babylonu: kromě Aquaparku se Saunovým světem, iQPARKU, iQLANDIE, Labyrintu a Lunaparku s Indoor adventure golfem na Vás čeká další nekonečná zábava.

Bowling: své přátele můžete vyzvat v baru s atmosférou amerických 50. let k turnaji na profesionálních drahách Brunswick přizpůsobených i pro nejmenší hráče. Kromě bowlingu si tady můžete zahrát i šipky nebo kulečník.

4D KINO: pokud jste příznivcem sci-fi a cizích světů, přijďte si užít adrenalinovou jízdu do 4D KINA, kde se na „vlastní kůži“ ocitnete ve virtuální realitě.

Virtuální realita: přeneste se do virtuálního světa 9D a zažijte nezapomenutelnou zábavu a spoustu emocí. Pokud nebudete mít cestování po fantastických cizích světech stále dost, určitě Vás nadchne simulátor virtuální reality, ve které jen stěží rozpoznáte fikci od skutečnosti.

Laser shot: milovníci laserových paprsků by neměli vynechat ani návštěvu laserové střelnice, kde si vyzkoušíte svou přesnou mušku. Pobaví jak zkušené střelce, tak i úplné amatéry, kteří si mohou procvičit střelbu na létající holuby, křepelky, škodnou, ale i pohyblivé terče.

Laser game: láká Vás představa stát se opravdovým bojovníkem z oblíbených počítačových her s nejmodernější laserovou zbraní? Vyzkoušejte si se svojí partičkou pravou přestřelku při hře Laser game v potemnělé aréně plné neznámých zvuků a světelných efektů.

ZIMNÍ SPORTY - SKI AREÁL JEŠTĚD nabízí: čtyřsedačkovou lanovku Skalka na Ještědský hřeben, cyklistické i turistické trasy pro každého, nový Bike park + 10 km bike tratí, půjčovna a servis horských kol, půjčovna terénních koloběžek, čtyřkolek, vapka na mytí kol u dolní stanice lanovky Skalka ZDARMA, volnočasové aktivity pro děti i dospělé, lukostřelba, tandem paragliding, nordic walking, občerstvení vedle dětského zábavného parku, dětský zábavný parku u dolní stanice lanovky Skalka, parkování přímo v areálu na centrálním parkovišti.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu,komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Při příjezdu je na recepci požadována garance úhrady pobytu formou předautorizace platební karty (minimální částku pro blokaci je 1000,- Kč). V den odjezdu, po vyrovnání účtu, bude předautorizace zrušena.

POZNÁMKA

Pobyt na min 3 noci v termínech: 22. 12. 2023 – 28. 12. 2023 + 3. 1. 2024 – 28. 3. 2024 + 3. 4. 2024 - 7. 4. 2024

Možnost dokoupení jednodenního vstupu do Wellness centra (pro dospělé) na místě (cca 480 Kč/vstup)
Možnost dokoupení balíčku zábavy k wellness pobytu na místě se slevou 20 %.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Snídaně a zábava zahrnuje: ubytování se snídaní, 2 vody při příjezdu na pokoji, volný vstup do aquaparku vč. saunového světa, nového FUNPARKU, iQPARKU, iQLANDIE, Lunaparku, na 18 jamkový indoor Adventure golf a do Liberecké Zoologické zahrady, Wi-Fi.

Možnost dokoupení vstupu do Wellness centra Kč 480,- /dospělý/den (platba na místě).


Cena balíčku Snídaně a wellness zahrnuje: ubytování se snídaní, 2 vody při příjezdu na pokoji, neomezený vstup do Wellness centra, vstup do ZOO Liberec, Wi-Fi.
Vstup do wellness od 15 let. Každé pondělí 17-19 hod. vstup do Wellness centra pouze pro ženy.
Možnost dokoupení balíčku zábavy s 20% slevou na místě.


Severní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi a mnoha turistickými zajímavostmi. Najdete zde České Středohoří, Lužické a Jizerské hory, Národní park České Švýcarsko, část Máchova kraje a Českého ráje. Snoubí se tu romantika skal, vyhlídek, jeskyň a hradních zřícenin.

Tipy na nejzajímavější a nejnavštěvovanější místa této půvabné oblasti!

Národní park České Švýcarsko je velmi oblíbeným turistickým cílem. Je zde opravdu z čeho vybírat, protože se zde nachází mnoho krásných míst, například dominanta Pravčická brána, Edmundova a Divoká soutěska a Dolský mlýn známý z pohádek.

Neodmyslitelnou součástí Severních Čech je i velmi populární a vyhledávaná rozhledna Ještěd. Jedná se o telekomunikační věž, kde najdete vyhlídkový ochoz a restauraci. Můžete využít kabinovou lanovku z města Liberec nebo se vydat na vrchol pěšky po turistických trasách. Mimo jiné v zimním období se zde nalézá oblíbený ski areál.

Po celý rok můžete zavítat na známé Máchovo jezero, kde si vyberete z četnosti nabízených služeb a atraktivit. V letních měsících poskytuje rekreaci návštěvníkům na čtyřech plážích, kde lze využít tobogány, půjčit si šlapadla či se vydat na okružní plavbu parníkem.

České Středohoří můžete navštívit během svého výletu na známý vrchol Milešovka. Jedná se o zdejší nejvyšší bod a má 837 m. Na jejím vrcholu najdete rozhlednu a musíte se připravit na to, že zde hodně fouká.

V městě Liberci, které je i městem krajským, naleznete mnoho možností vyžití. Za zmínku stojí velmi vyhledávaná zoologická a botanická zahrada, zábavní centrum iQlandia a aquapark Babylon. Mezi další významná města patří Děčín a Litoměřice.

Pro milovníky hradů a zámků máme také několik tipů. Velkolepou chloubou je Zámek Sychrov, který můžete znát z mnoha filmů či pohádek. Můžete se zúčastnit pravidelné prohlídky v jeho prostorách a poznat život na zámku nebo ho obdivovat zvenčí a projít se v přilehlém anglickém parku. Dále Zámek Roudnice nad Labem, Hrad Bezděz, Hrad Grabštejn, Zámek Krásný Dvůr, Hrad Střekov a Hrad a zámek Frýdlant.

Tipy kam na výlet do přírody: CKO Kokořínsko - Máchův kraj, vrchol Říp, Panská skála a Tiské stěny v CHKO Labské pískovce.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,4
5 hodnocení
9,4 Ubytování
9,4 Služby
8,8 Poloha
9,6 Stravování
9,4 Personál
9,6 Čistota
Řazení
9,5
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 21.09.2021
7,8
8 Ubytování 8 Služby 7 Poloha 8 Stravování 8 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Tomáš Hájek, 06.08.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie Salaba Morávková, 04.07.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Josef Svatoš, 12.03.2018
9,5
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jan věneček, 07.03.2018