Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Relaxačně-pohybový víkend v podhůří Orlických hor nacpaný lekcemi zaměřenými na zdravý pohyb s lektorkami Janou Špeldovou a Zuzkou Komůrkovou.

O LEKTORKÁCH:

Jana Špeldová

Jsem lektorkou Pilates Clinic Method, která sportovala vždy k udržení kondice. Chodila jsem na různé lekce cvičení od aerobiku, kondičního cvičení a dalších rychlých cvičení, až jsem se dostala k lekcím Pilates Clinic, ve kterých se klade velký důraz na preciznost a správné nastavení, které je dobře anatomicky a fyziologicky zdůvodněné.

Do rekvalifikačního kurzu Pilates Clinic v IQ pohyb akademii jsem skočila rovnýma nohama a dalo to opravdu zabrat. Velmi mě nadchlo, jak se zde vyučuje jak správně cvičit, abychom se neničili. Touha o poznání, jak funguje tělo, mě stále vede dál k dalšímu vzdělávání, abych mohla svým klientům pomáhat ke zdravému pohybu a tím i prevenci od bolesti a dalších zdravotních problémů.

Zuzka Komůrková

Jmenuji se Zuzka a jsem lektorkou zdravého pohybu. Sportuji už od útlého dětství. Dělala jsem gymnastiku, hrála národní házenou, ale mé srdce mě zavedlo k mé životní lásce – skibobům. Tomuto sportu se věnuji bezmála 20 let. Miluji chůzi a plavání.

Sport, dvě těhotenství, porody a předchozí sedavé zaměstnání se na mě podepsaly a já se necítila dobře, nastaly zdravotní problémy, které jsem řešila dlouhou dobu, a tak jsem se rozhodla převzít otěže do svých rukou ještě na rodičovské dovolené.

Přihlásila jsem se do rekvalifikačního kurzu Instruktor zdravotní tělesné výchovy v IQ pohyb akademii a můj pohled na pohyb dostal úplně jiný rozměr. Na základě toho jsem se rozhodla, že tyto zkušenosti a vědomosti chci předávat dále a chci pomáhatlidem ke zdravému a funkčnímu tělu.

PROGRAM:

Během víkendu se můžete těšit na 7 hodinových lekcí: Pilates Clinic, Joga Clinic, Zdravotní cvičení, Foot work

Při cvičení budeme používat hned několik pomůcek, např. Sball, Foam roller, relaxační míčky, Theraband a další.

Čeká vás maximální péče v podobě kontroly provedení cviků a dopomoci.

POLOHA

Penzion se nachází v CHKO Orlických hor v blízkosti lyžařského střediska Čenkovice, Buková hora, Králický Sněžník - Dolní Morava. Jedná se o jedinečný penzion s nezapomenutelnými terasami, který v Orlických horách nemá obdoby. Penzion je postavený stranou od většiny obydlí, což zajišťuje klid a pohodu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, terasa, zahrada, gril, parkoviště, úschovna zavazadel, konferenční služby, společenská místnost, Wi-Fi (zdarma), půjčovna lyžařského vybavení a kol, sušárna bot, úschovna kol a motorek, wellness (vyhřívaný vnitřní bazén s protiproudem, infra sauna), trampolína, tělocvična (pro sport, cvičení, stolní tenis).

Ochotný personál Vás s radostí nasměruje do jídelny (spol. místnosti s krbem a velkoplošnou obrazovkou), kde podáváme celodenní výbornou stravu. Na recepci můžete využít služeb vyprání prádla i uschování sportovních potřeb (v místnosti se sušiči lyžáků). Jen u nás si můžete zapůjčit kola a lyže. Relaxovat se u nás dá ve soukromém wellness centru se saunou, vyhřívaným bazénem s protiproudem a možností objednání masáží.

V ubytování máme tělocvičnu s odpruženou podlahou, která slouží také jako školící místnost vybavená technikou. Děti se mohou bavit v dětském koutku jakož i na gigantické trampolíně ven. K dispozici je také velká terasa s posezením, zahradní houpačka, gril a ohniště. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku (potřeba nahlásit předem). Pobyt s jedním pejskem je možný, třeba je informovat se o možnostech s majitelem. Parkování aut je přímo při ubytování.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové apartmány (možnost až 2 přistýlek - rodinný apartmán), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), plně vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, potřebné kuchyňské nádobí), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, DVD, rozlehlá terasa se zahradním nábytkem.

Ve výbavě každého apartmánu se nachází LCD televizor se satelitním příjmem, DVD přehrávač a pracovní stolek. Stejně využijete kuchyňský kout, kde je keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a posezení. Větší apartmány disponují i myčkou nádobí. Samozřejmou součástí apartmánů je také koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou. Některé apartmány nabízejí možnost vyjet si na balkon a obdivovat okolní scenérie (kromě čtyř 2-lůžkových). V prostorách penzionu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Bohatý program spojený se zdravotním cvičením.

Dále možnost:

v penzionu: wellness služby (bazén infra sauna), gigantická trampolína, tělocvična.

v okolí: pěší a cykloturistika (500 m od penzionu - naučná stezka Moravská Sázava, Suchý Vrch, Buková hora), dětské hřiště, koupání (přehrada Pastviny, Lanškrounské rybníky, přírodní i umělá koupaliště, Aquapark v Žamberku).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Cvičební systém Pilates Clinic Method je jednou z cest jak preventivního cvičení, tak zlepšení a odbourání zdravotních problémů jako jsou bolesti zad, kloubů, svalů, vyrovnání svalových dysbalancí apod.

Pilates Clinic Method se zaměřuje na správné napřímení, správnou funkci dechu, držení těla, aktivaci středu těla (core) za pomocí svalů v jejich optimální délce. Tím je šetrný ke kloubům.

Během víkendu bude 1 lekce Jógy Clinic. Jóga Clinic je založena na správném a precizním provedení jednotlivých ásán (pozic) a vychází z pozdravu slunci, ke kterému se postupně vkládají další ásány se zapojením správného dechu.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení