Přijeďte si napřímit své tělo s Janou Špeldovou - víkend na penzionu Patriot

od 3 990
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • víkend nacpaný lekcemi zaměřenými na zdravý pohyb
  • pohybová specialistka Jana Špeldová
  • bohatý program spojený se cvičením Pilates
  • jedinečný penzion s wellness v ceně

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Přijeďte si napřímit svoje tělo a užít si víkend nacpaný lekcemi zaměřenými na zdravý pohyb s pohybovou specialistkou Janou Špeldovou.

O LEKTORCE:

Jsem lektorkou Pilates Clinic Method, která sportovala vždy k udržení kondice. Chodila jsem na různé lekce cvičení od aerobiku, kondičního cvičení a dalších rychlých cvičení, až jsem se dostala k lekcím Pilates Clinic, ve kterých se klade velký důraz na preciznost a správné nastavení, které je dobře anatomicky a fyziologicky zdůvodněné.

Do rekvalifikačního kurzu Pilates Clinic v IQ pohyb akademii jsem skočila rovnýma nohama a dalo to opravdu zabrat.
Velmi mě nadchlo, jak se zde vyučuje jak správně cvičit, abychom se neničili. Touha o poznání, jak funguje tělo, mě stále vede dál k dalšímu vzdělávání, abych mohla svým klientům pomáhat ke zdravému pohybu a tím i prevenci od bolesti a dalších zdravotních problémů.

PROGRAM:

Pátek:
Po příjezdu od 18:00 se můžete těšit na 60 minutovou lekci Pilates Clinic - S-ball cca do 18:00, poté večeře.

Sobota:
Sobotní den začíná snídaní od 7:00. Poté od 7:30 60 minutová lekce Jóga Clinic, dále následuje volný program a před obědem se v 11:00 společně potkáme na 60 minutové lekci Pilates Clinic - Foam roller . Následuje oběd a po obědě odpolední volno - volný program, kerý můžete využít na procházky nebo relax ve wellness. Odpoledne se můžete těšit na hodinovou lekci od 17:00 Foot work - zdravá chodidla a poté bude následovat hodinové uvolnění fascií. Den bude zakončený večeří.

Neděle:
Neděle začíná snídaní od 7:00, poté od 7:30 následuje 60 minutová lekce Pilates Clinic - Thera band, dále od 10:30 závěrečné společné plynutí - Pilates Clinic.

POLOHA

Penzion se nachází v CHKO Orlických hor v blízkosti lyžařského střediska Čenkovice, Buková hora, Králický Sněžník - Dolní Morava. Jedná se o jedinečný penzion s nezapomenutelnými terasami, který v Orlických horách nemá obdoby. Penzion je postavený stranou od většiny obydlí, což zajišťuje klid a pohodu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, terasa, zahrada, gril, parkoviště, úschovna zavazadel, konferenční služby, společenská místnost, Wi-Fi (zdarma), půjčovna lyžařského vybavení a kol, sušárna bot, úschovna kol a motorek, wellness (vyhřívaný vnitřní bazén s protiproudem, infra sauna), trampolína, tělocvična (pro sport, cvičení, stolní tenis).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové apartmány (možnost až 2 přistýlek - rodinný apartmán), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), plně vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, potřebné kuchyňské nádobí), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, DVD, rozlehlá terasa se zahradním nábytkem.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Bohatý program spojený se cvičení Pilates.

Dále možnost:

v penzionu: wellness služby, gigantická trampolína, tělocvična.

v okolí: pěší a cykloturistika (500 m od penzionu - naučná stezka Moravská Sázava, Suchý Vrch, Buková hora), dětské hřiště, běžecké trasy a lyžování (3,5 km od penzionu - lyžařský areál Čenkovice, Ski areál Buková hora, Ski areál Červená Voda, Ski areál Králický Sněžník), koupání (přehrada Pastviny, Lanškrounské rybníky, přírodní i umělá koupaliště, Aquapark v Žamberku).

Skiresort Buková hora jen 5 min. od penzionu najdete tento největší lyžařský areál Orlických hor, který se nachází v romantickém údolí pod Bukovou horou, na hranici Orlických hor a Jeseníků v nadmořské výšce 750 až 958 m. Nově propojené areály již jedním majitelem – SKI areál Buková hora = SKI areál Čenkovice + SKI areál Červená voda, disponují vyhřívanou 4 sedačkou s bublinou, skvělým zázemím, sjezdovky přes 2,5km dlouhé – skvělé pro děti i pokročilé lyžaře.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Cvičební systém Pilates Clinic Method je jednou z cest jak preventivního cvičení, tak zlepšení a odbourání zdravotních problémů jako jsou bolesti zad, kloubů, svalů, vyrovnání svalových dysbalancí apod.

Pilates Clinic Method se zaměřuje na správné napřímení, správnou funkci dechu, držení těla, aktivaci středu těla (core) za pomocí svalů v jejich optimální délce. Tím je šetrný ke kloubům.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení