Veselí nad Lužnicí - Wellness hotel Lucia

od 470
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž500m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Pláž: 500 m
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na soutoku Lužnice a Nežárky s vlastní pláží
  • poloha vhodná na výlety po památkách a zajímavostech
  • hotelový wellness s možností privátního využití
  • turistika, cykloturistika, rybaření

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Wellness hotel Lucia se nachází na soutoku Lužnice a Nežárky, kde lze využít mnoho vodních sportů. Nachází se zde i pláž, která je hned u hotelu.
V prostorách hotelu se nachází i wellness centrum, kde můžete využít whirlpool, solárium, masáže a další procedury.

POLOHA

Wellness hotel Lucia se nachází v blízkosti řek Lužnice a Nežárky, kde lze využít mnoho vodních sportů. Hotel se také nachází v blízkosti centra Veselí nad Lužnicí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, společenská místnost, dětský koutek, stolní tenis, wellness centrum, Wi-Fi, parkování

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje postele typu boxspring, LCD TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), lednice, internetové připojení a pracovní stůl, balkón

3lůžkové pokoje postele typu boxspring, LCD TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), lednice, internetové připojení a pracovní stůl, balkón

4lůžkové pokoje postele typu boxspring, LCD TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), lednice, internetové připojení a pracovní stůl, balkón

Rodinný pokoj 2 samostatné pokoje s vlastními vchody, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou a pracovní stůl

Luxusní apartmán/suite vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan), sedací souprava, lednice, šatna, LCD TV, trezor, balkon

STRAVOVÁNÍ

Hotel připravuje rauty, obědové bufety a coffee breaky.
Nabízí také degustace vín LAHOFER s profesionálním someliérem.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu se nachází wellness centrum.

V okolí hotelu můžete navštívit historické centrum města, přírodní rezervace a pláže u pískoven, také je zde možnost pěší a cykloturistiky a rybaření.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění, stravování, wellness služby

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 16 Kč/os nad 18 let/noc

POZNÁMKA

K dispozici na hotelu je úschovna kol.

Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Hotel nabízí společenskou místnost, kde je herna pro děti se stolním tenisem. Jsou zde také prostory pro školení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení